sobota, 14 listopada 2015

Raus Idiot! - epilog

Przed pójściem spać Stary Niedźwiedź włączył kanał informacyjny TVP. I dowiedział się o serii zamachów islamskich terrorystów w Paryżu, w których zginęło co najmniej 140 osób. Prezydent Hollande wprowadził na terenie całej Francji stan wyjątkowy a Belgia kontrolę dokumentów na swojej granicy z Francją.
Swoich opinii na temat tego wydarzenia redakcja "Antysocjala" formułować nie musi. W końcu to, co piszemy, nie jest adresowane do osób dotkniętych paraliżem POstęPOwym czy chorobą psychiczną, potocznie zwaną multi-kulti. Ale dwóch informacji nie możemy nie skomentować na gorąco.
Jak doniósł jeszcze przed tym wyczynem islamskiego bydła portal prawy.pl:

http://prawy.pl/z-kraju/11289-nowy-minister-trzeba-przyjac-imigrantow

Konrad Szymański, mający w gabinecie pani Beaty Szydło objąć tekę ministra d/s europejskich, popisał się następującą wybroczyną umysłową:

- Nie odwołamy decyzji ws. przyjęcia uchodźców przez Polskę […] Nie ma podstaw prawnych, by decyzja w sprawie przyjęcia uchodźców przez Polskę została unieważniona. Nie mam co do tego wątpliwości -

Od pani premier oczekujemy co najmniej postawienia tego debila do pionu i skłonienie go do publicznego sprostowania tych bredni. Jeszcze lepszą reakcją byłoby powierzenie tego stanowiska (o ile jest ono rzeczywiście do czegokolwiek potrzebne) komuś bardziej propolskiemu, a mniej "proeuropejskiemu". Swego czasu Szymański (w odniesieniu do niego słowo "pan" nie przejdzie nam przez klawiaturę) zdobył nagrodę "Polityki" dla najlepszego polskiego europosła. Naszym zdaniem taka nagroda dyskwalifikuje, ale nie oczekujemy od pani premier cudów. Bowiem skład jej rządu nie zależy od jej decyzji w 100%, najoględniej to nazywając. I jak już pisał o tym czcigodny Jarek Dziubek, nie brak w nim synekur dla "krewnych i znajomych Królika". Ale jeśli ta zapowiedź nie zostanie zdementowana, przedwyborczą sejmową jeremiadę żoliborskiego Napoliona na temat islamskich dzikusów, będziemy musieli uznać za oszustwo. 

 Ale szczytem łajdactwa jest komunikat z Berlina. Wynika z niego, że "Makrela" jest wstrząśnięta. I jest myślami z ofiarami zamachów we francuskiej stolicy.
Czy aż tak bardzo gardzi ona niemieckimi wyborcami i uważa ich za aż takich kretynów, że chce im wmówić, jakoby potrafiła myśleć i przewidywać skutki podejmowanych przez siebie decyzji?
Z ziemi niemieckiej wyszły już dwie wojny światowe. Teraz kraj ten po raz trzeci próbuje podpalić Europę. Więc kontynent nasz ma prawo zadać Niemcom proste pytanie. A mianowicie kiedy, również w trosce o własne tyłki, powiecie wreszcie Makreli:
Raus, du verdammte Schweine! 
Oby jak najprędzej.

Flavia de Luce
Stary Niedźwiedź
Tie Fighter

67 komentarzy:

 1. Brak słów. Jak to możliwe, że kilku blogerów i komentatorów ma większą zdolność politycznego myślenia, niż trzęsący tą częścią świata politycy? Pomódlmy się za ofiary, a potem w imię ich pamięci wyjdźmy na ulicę, by przekonać rząd, iż trzeba z tego porozumienia się wycofać. Ze względu na sytuację wyjątkową w Europie. Może to pomoże?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny Jarku
   Sprawa jest prosta. Pomijając pop*****leńców, którzy każdą bez wyjątku klęskę, jaką ponieśli Napolion czy Chyży Rój, przedstawiają jako wiekopomny sukces, brać blogerska myśli. A poza tym, troszczy się o Polskę, a nie o to, co napiszą o nich "światowe" szmatławce lub co powie B'nai B'rith.
   Przed chwilą wysłuchałem bredni Buraka Obamy. Pytał głąb, jaka pomoc materialna jest potrzebna? Napalm im sie skończył, czy nie wiedzą, gdzie znajduje się ISIS? Świętej pamięci Ronald Reagan, który przez jedną noc sprowadził Muchomora Kadafiego do pionu, przewraca się w grobie.
   Więc pomódlmy się za tych biedaków. I wyjdźmy na ulice, żeby do łba wyrobu napoleonopodobnego dotarło, że zatrzaśnięcie drzwi islamskiemu bydłu jest bez porównania ważniejsze od wraku Tupolewa. Jako że brednie Szymańskiego nie mogły być wygłoszone bez wiedzy wodzusia. Bez którego aprobaty żaden z "padchujszczich" (daruj gwarę warszawsko-praską) nie odważyłby się puścić bąka.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  2. Czcigodny Niedźwiedziu,
   młodzieży należy się mała powtórka z historii.
   Muammar Kadafi był dyktatorem Libii od 1969 r.( tu https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Muammar_al-Gaddafi-2-30112006.jpg zdjęcie w koszuli nocnej z baretkami).
   Stworzył model demokracji bezpośredniej, w której zachował czołową rolę, Co oznaczało, że demokracja demokracją, ale i tak decyduje Muchomor.
   Gdy w 1986 nad Lockerby wybuch zniszczył amerykański samolot pasażerski, a za zamachem stał Muchomor właśnie, ówczesny prezydent Ronald Reagan wysłał samoloty, które w perzynę obróciły Trypolis i Benghazi (pamiętam tytuły komunistycznych gazet Barbarzyński nalot na Trypolis i Benghazi . Innych gazet, z resztą wtedy nie było. Od tej pory tzw. Zachód miał z Muchomorem święty spokój.
   pozdrawiam serdecznie

   Usuń
  3. Czcigodny Refaelu
   Najwybitniejszy amerykański prezydent nie wiedział, że komunizm jest niezwyciężony. Więc bez wszczynania wojny, w ciągu dziesięciu lat skończył z tą największą hańbą ludzkości. Nie wiedział też, że z islamskim terroryzmem nie da się wygrać. Więc z libijskim skończył przez jedną noc.
   Ale tępa niemiecka łżechadecka kuchta oraz francuska socjalistyczna ciota są zbyt głupie, by zrozumieć tę lekcję.
   Pozdrawiam ponuro

   Usuń
 2. Szanowny Stary Niedźwiedziu,

  Oczywiście wczorajsze akty terroru nie są dla mnie żadnym zaskoczeniem, albowiem w ciągu ostatnich kilku miesięcy wielokrotnie pytałem kiedy wybuchną kolejne bomby i posypią się kolejne serie z broni maszynowej? Nie czy, ale kiedy? Dziwi mnie wręcz, że tak późno do tego doszło, wszak od ostatnich strzelanin minęło już we Francji aż nadto czasu. Teraz częstotliwość tych ataków będzie się stopniowo zwiększać. Należy tylko czekać na powtórkę w Londynie, Berlinie i oczywiście w Warszawie - niekoniecznie w tej kolejności.
  Nie jest też dla mnie wielkim zaskoczeniem wypowiedź tego dupka z PiS-u, albowiem już od dłuższego czasu mówiłem, że zmiana rządu jest równoznaczna ze zmianą ośrodków decyzyjnych, które za danym rządem stoją. W przypadku PiS-u drugi koniec jego smyczy jest w rękach ośrodków decyzyjnych, które za islamską inwazję na Europę odpowiadają.
  Swoją drogą jestem bardzo ciekaw bieżącego komentarza JUGGLERA w tej sprawie. Albowiem wobec takich słów zasada nieoceniania przed podjęciem konkretnych działań zwyczajnie nie obowiązuje. I jak się ma skądinąd niezłe przemówienie Kaczaffiego o porządku miłosierdzia do słów jego ministra?
  Reasumując, w sprawie islamskiej dziczy nie może być żadnych kompromisów - zero "uchodźców" islamskich. Koniec kropka. Może trzeba po prostu wyprowadzić setki tysięcy ludzi na ulicę, żeby Kaczaffiemu o tym przypomnieć?

  Serdecznie pozdrawiam, TF.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny Tie Fighterze
   Niczego nie oczekuję ani od "europejsów", czyli tych pobierających jurgielt w euro, ani od płomiennych polskich patriotów, których "patriotyzm" polega głównie na chęci postawienia w Polsce większej ilości pomników "ku czci", niż na Ukrainie dorobił się ich bandyta Bandera.
   Zamachy w Polsce to tylko kwestia czasu. A pamiętając o pewnej polemice na blogu Flavii, w wiadomej sprawie nie oczekuję niczego. Co najwyżej będzie kiwanie palcem w bucie i poważne ostrzeżenie pod adresem wyrobu napoleonopodobnego:
   Sire, żeby mi to było przedostatni raz!
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 3. Dla mnie słowa ministra Szymańskiego nie są zaskoczeniem. Wyszedł może trochę przed szereg, ale zaprezentował tylko obowiązującą linię swojej partii. Prawo i Sprawiedliwość chcąc zrealizować chociaż część swoich obietnic wyborczych musi to zrobić w oparciu o pieniądze unijne. Odmowa przyjęcia uchodźców byłaby równoznaczna z utratą unijnej kroplówki finansowej.

  Zygmunt.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny Zygmuncie
   Te 500 zł od początku uważałem za absurd. Czyli minę, na której może wylecieć w powietrze budżet. Jest gorej, niż myślałem. Bowiem wykazaleś, że na tej minie może wylecieć w powietrze polska racja stanu. Twoje czarne proroctwo może się ziścić. Bowiem jak napisał Mark Twain, pesymista to taki człowiek, który wygrywa niemal wszystkie zakłady.
   Pozdrawiam ponuro.

   Usuń
  2. Czcigodny Zygmuncie
   A jednak presja społeczna coś znaczy. Spójrz na komentarz tie_ fighter14 listopada 2015 12:47.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  3. Jakoś jak zagraniczne firmy, hipermarkety, banki, a zwłaszcza żydowska finansjera z lichwiarskiej międzynarodówki wyprowadza miliardy dolarów z Polski i budżet się nie zawala. A ty twierdzisz że te 500 złotych na drugie i trzecie dziecko zrujnuje finanse Polski. Jesteś durniem albo łajdakiem. System finansowy w Polsce jest dziurawy jak ser szwajcarski i warto go uszczelnić.
   Wiele ludzi żyjących w parach nie ma w ogóle dzieci (lub ma tylko jedno), bo ich nie stać. Pracują na umowach śmieciowych nieraz za poniżej najniższej krajowej, Z kolei przyszłość Polski bez dzieci rysuje się tragicznie. Jak PiS sprawi że milionom będzie się żyło trochę lepiej (a nie tylko wybrańcy systemu), to ludzie zagłosują ponownie na tą partię.

   Usuń
  4. @ Anonimowy
   Polska lada chwila przekroczy próg zadłużenia, powodujący konstytucyjny obowiązek uchwalania budźetu BEZ DEFICYTU. O ile już go nie przekroczyła, a ukrywane jest to dzięki szulerskim sztuczkom gangu kon-Donka. A to może wyjść na jaw.
   Przy obecnym rozdaniu kart PiS za cholerę nie zmontuje większości 307 głosów, koniecznych do zmiany konstytucji. A samo opodatkowanie banków czy sieci supermarketów nie wystarczy.
   A jeśli wierzysz w to, że bzdurne wydatki na administrację czy eurobzdety ograniczą prounijni socjaliści, już teraz tworzący nowe kretyńskie ministerstwa dla przydupasów prezia, to sam jesteś durniem.

   Usuń
  5. Budżet to już dawno się zawalił. Teraz wydatki państwa finansowane są w dużej części z pożyczek. Przypomnę, że oficjalne zadłużenie kraju wynosi około biliona złotych, a nieoficjalnie 3 biliony. To jak w ogóle można mówić o budżecie? To państwo jest rodzajem pięknoducha, który żyje z zaciągniętych kredytów i zdaje się nie dopuszczać myśli, że kiedyś te kredyty trzeba będzie spłacić.

   Usuń
  6. @SN
   Jeszcze nowy rząd nie rządzi, a ty już szczekasz na PiS tak samo jak to robią media głównego ścieku. Głosowałem na PiS bo innej partii która by miała namiastkę polskości za nie ma, a chciałem odsunąć szajkę Platformy Oszustów i zielonej prostytutki PSL od władzy. Wiadomo, że opodatkowanie hipermarketów i banków nie pokryje wydatków na drugie i trzecie dziecko. Ale w Polsce (a właściwie to co z niej zostało) przez te 8 lat (nie)rządu PO-PiS są gigantyczne przekręty, jak PiS by choć część z tego zlikwidował to będzie dobrze.
   W całym cywiliozowanym świecie państwo wspiera rodziny najbiedniejsze i wielodzietne. Ty należysz do osób uprzywilejowanych, dobrze opłacanych jak na ten kraj i jako ałtorytet, przynajmniej w swoim środowisku. Jakbyś ty i (inna menażeria o podobnych dochodach) ze swojej profesorskiej pensji zapłacił 12 złotych więcej miesięcznie w formie podatków żeby te biedne rodziny z dwójką i więcej dzieci miały trochę lepiej, dla tobie podobnych byłaby to niepowetowana krzywda. Biedne rodziny, których rodzice pracują ciężko na umowach śmieciowych za 1400 ( i mniej) złotych miesięcznie jakby dostały od państwa na te 500 złotych dodatkowo, burbona czy whisky by sobie nie kupiły tak jak ty. Tylko by wydały na jedzenie, ubranie i inne artykuły pierwszej potrzeby.

   Usuń
  7. @Anonimowy,

   Mam dla ciebie zajebistą propozycję. Jakieś ćwierć wieku temu funkcjonował w Polsce taki ustrój jak komunizm. Jak sądzę to byłby dla ciebie właściwy wybór. Komunizm sprawiedliwie zabierał ludziom co się dało, a potem równo i sprawiedliwie obdzielał wszystkich biedą. Ale, że bieda była powszechna, to nikt nie marudził, że ktoś ma lepszą biedę, a ktoś gorszą, bo bida to bida.

   Usuń
  8. @ Anonimowy
   Po pierwsze, na PiS nie szczekam, bo nie jestem tobą. Po prostu opanowałem niedostępną dla zgrai lewackich czy romantycznych kretynów sztukę myślenia i liczenia.
   Po drugie, jeśli uważasz, że zwiększenie opodatkowania każdego zarabiającego powyżej średniej krajowej kwotą 12 zł miesięcznie sfinansuje tę pięćsetzłotową obiecankę, to jesteś jeszcze większym matematycznym analfabetą, niż twój pan.
   Po trzecie, skoro sądzisz, że stworzenie kilku nowych ministerstw nie zwiększy wydatków na administrację, to jesteś jeszcze głupszy, niż ciotka stalinówka Skrzeczyszyn czy młody polpotowiec Zandberg.

   Usuń
  9. "Tylko by wydały na jedzenie, ubranie i inne artykuły pierwszej potrzeby."

   Część rodzin - owszem. A część wyda na rzeczy, delikatnie mówiąc, zbędne.

   To już lepiej stworzyć sieć państwowych jadłodajni, z których każdy by mógł skorzystać. I rozdawać NAPRAWDĘ darmowe podręczniki, bilety miesięczne na autobus dla nieletnich czy finansować kolonie. Tego się nie da zmarnować.

   Oczywiście państwu się ta "inwestycja w dzieci" i tak nie zwróci, ale mnie to nie przeszkadza. Nie można stawiać na społeczny darwinizm.

   Usuń
  10. @ Kira
   Można dyskutować o szczegółach technicznych, ale proponowany przez Ciebie kierunek działań, czyli "pomoc dedykowana", na pewno dałby lepsze wyniki, niż socjalistyczne mechaniczne 500 zł na osobę. A darwinistom zamknie się gęby, bo ich przysłowiowy ojciec alkoholik darmowych obiadów dziecka w szkolnej stołówce czy darmowego biletu miesięcznego nie przepije, choćby się skichał.
   Faktu że dziecko pokończyło jakieś szkoły (odbudowa szkolnictwa zawodowego to rzecz równie pilna, jak kasacja gimnazjów), w prosty sposób na pieniądze nie przeliczysz. Ale w dłuższym horyzoncie czasowym to się państwu zwróci również w ujęciu finansowym.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  11. @ Anonimowy vel "HÓYEQ"
   Bluzgać to ty sobie możesz u swojego szypra Cyrano de Cul, któremu Luwr pozajączkował się z remizą Ochotniczej Straży Pożarnej w Kopydłowie.
   Ale Antysocjal to nie latryna pkanalii czy szambo Jugglera i tu tak się nie rozmawia. Masz dożywotniego bana, gnojku.

   Usuń
 4. Nie każdy muzułmanin jest terrorystą, ale każdy terrorysta jest muzułmaninem - profesor Wolniewicz. I tyle na ten temat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny Groverze
   Pana profesora Wolniewicza za kilka słów prawdy, nachodziła już policja. Jeśli to sie powtórzy, Ziobrę będę mial już nie za żałosnego amatora, ale za chuja.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 5. Ministrowi Szymańskiemu już rura zmiękła - a może tylko znalazł dobry pretekst aby czasowo wycofać się z planów swojego rządu?

  http://www.pch24.pl/pilne--polska-nie-przyjmie-imigrantow---twierdzi-przyszly-minister-ds--europejskich,39424,i.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny Tie Fighterze
   Mam prostą zasadę. Jeśli jakiś polski polityk dostał wyróżnienie Polityki, należy mu patrzeć na ręce i stosować domniemanie winy. A gdy taka nagrodę przyzna GW no Prawda lub Szechter mianuje takiego ludziem honoru, to on musi być łajdakiem.
   W tym przypadku chyba wódz doszedł do wniosku, że pochwała ze strony "europejsów" poparcia wyborców nie zastąpi. Więc kazał handlangrowi odszczekać.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 6. Pod artykułem

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/zamachy-w-paryzu-seria-atakow-terrorystycznych/jg8px3

  znalazłam następującą wypowiedź:

  "Słucham od rana tych wszystkich komentatorów od siedmiu boleści i uderza mnie jeden fakt. ten mianowicie, że prawie żaden z nich nie bierze pod uwagę związku aktu terrorystycznego z napływem migrantów. Drodzy komentatorzy, czy wyobrażacie sobie, aby w czasie II wojny światowej mogła istnieć partyzantka bez istnienia mieszkańców wiosek? Przeciez zginęliby z głodu i z niedoinformowania. Tak samo jest teraz, ale już nie chodzi ani o głód ani o informację. W grę wchodzi aspekt psychologiczny. Otóz terroryści mają łatwiej, bo istnieje w Europie baza jeżeli nie ideologiczna to przynajmniej łatwa do zideologizowania. Im więcej "uchodźców", tym większa jest ta baza, którą w każdej chwili można psychologicznie przygotowac do podjęcia akcji terroru. Czy zaślepieni w swojej niefrasobliwości politycy i dziennikarzae tego nie czują? Jeżeli nie czują, to fatalnie dla nas, bo terroryści są mądrzejsi od naszych decydentów."

  - Psycholog


  Cóż, od jakiegoś czasu zaczynają się w mojej głowie lęgnąć teorie spiskowe. Bo ten najazd muzułmanów na Europę, zwłaszcza w ostatnich miesiącach, wydaje mi się aż nazbyt skoordynowany. Komu zależy na tym, żeby tuszować zbrodnie tej religii? Komu zależy na tym, by przedstawiać islam jako religię miłości, a wieści o dzielnicach-gettach w Wlk Brytanii, w których biała kobieta może zostać "ukarana" za brak "odpowiedniego" przyodziewku, traktować jak faszystowskie banialuki?

  Oczywiście w sukurs tym, którzy pociągają za sznurki, przychodzi rzesza pożytecznych idiotów. Niektórzy siedzą za granicą od lat, ale najwyraźniej podróże niczego ich nie nauczyły.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szanowna Kiro,

   Znany nam wszystkim George Soros hojnie sponsoruje wjazd dziczy do Europy i jak to było także w przypadku Ukrainy, Kosowa, Gruzji i wielu innych spraw, on się z tym nawet nie ukrywa. Nie ma żadnej teorii spiskowej. Potężne środowiska finansują kolonizację i zniszczenie całej Europy. To niezaprzeczalny fakt.

   I po co było Jankowi jechać pod ten Wiedeń?

   Pozdrawiam

   Usuń
  2. Nie pamiętam, jaki to filozof powiedział, ale powiedział mądrze: jedyną stałą rzeczą na tym świecie jest ZMIANA. Nie ma żadnego "końca historii", ona się wciąż dzieje i będzie się dziać zawsze. Nie ma więc co oczekiwać spokoju i wiecznej stabilizacji, cywilizacje chyba zawsze będą się ścierać, walczyć ze sobą, wybijać jedna drugą. Niestety, obawiam się, że Europa już przegrała: do władzy dojdzie albo mahometańska - niedługo - większość, albo neonaziści.

   Usuń
  3. @ Wszyscy

   Polecam świetny tekst Andy Lightera: http://lighter.blox.pl/2015/11/Europa-nie-ma-wyboru.html

   Usuń
  4. @Kira
   Nie wiem, kogo się bardziej obawiać - mahometan czy neonazistów. Ale swastyka to stary aryjski symbol, splugawiony tylko przez niemieckich nazistów. Można spotkać swastyki wyrzeźbione np. w starych góralskich domach na Podhalu.

   Usuń
  5. " Niestety, obawiam się, że Europa już przegrała: do władzy dojdzie albo mahometańska - niedługo - większość, albo neonaziści."

   Bez cienia wahania wybieram "neonazistów"

   Usuń
  6. Pewnie dlatego, że wiesz czym naprawdę jest rzekomy neonazizm, a czym inwazja islamska.

   Usuń
  7. Tak, w przeciwieństwie do osób obłędnie szafujących terminem "neonazizm" świetnie rozumiem jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma terminami. Cóż, jeśli zapytać lewaka, o użytecznym idiocie już nie wspomnę, czym jest neonazizm, otrzymujemy odpowiedź, że neonazista to Grzegorz Braun.
   Pytanie do Kiry - czym dla Ciebie jest "neonazizm"?

   Usuń
  8. @ TF

   Prawdopodobnie dzisiejsi "neonaziści" czy "neofaszyści" nie mają nic wspólnego z dawnym nazizmem czy faszyzmem. Określam tak osoby domagają się / walczące o czystości / czystość białej rasy w Europie i wrogie każdemu nie-białemu.

   Nie utożsamiam tych środowisk ze środowiskami tzw. narodowymi.

   Usuń
  9. Ok. Kiro, to wskaż mi organizacje, które dążą do jakiejś czystości rasy? Ja takich wśród organizacji narodowych nie znam, mogę być niedoinformowany, ale nie upieram się. W obliczu ostatnich wydarzeń we Francji chyba nie będziesz bronić islamskiej dziczy? A zatem każdy, kto nie popiera import islamskiej dziczy, nie jest neonaziztą, a raczej realistą.

   Pozdrawiam, TF.

   Usuń
  10. Nie wiem, czy taka organizacja bądź partia istnieje, ale ja się w ogóle mało interesuję polityką. :) Na razie ci "neonaziści" czy też "neofaszyści" (chyba będę musiała używać cudzysłowu, zważywszy na to, iż są to etykietki wymyślone przez lewaków) to zwykli chuligani atakujący pojedynczych nie-białasów, choćby i te nie-białasy nie miały nic wspólnego z islamem.

   Ale w zasadzie - dlaczego tylko o nie-białasach mowa? Wszak każda przemoc będąca zideologizowanym atakiem na "innego", mogłaby być podciągnięta pod "neonazizm" czy "neofaszyzm".

   Narodowcy to - wybacz mi ten ogólnik - ludzie walczący o polską sprawę. Proponujący konstruktywne rozwiązania, sprzeciwiający się ustawom godzącym w polską gospodarkę, naród, wreszcie - szeroko rozumianą polskość w ogóle. Czy narodowcy mogą być określani jako "neonaziści" lub "neofaszyści"? Tak, jeśli sięgają po nieuzasadnioną przemoc wobec "innego". A przynajmniej tak się takich ludzi określa. Czy te etykietki są wg Ciebie głupie?

   Skąd Ci przyszło go głowy, że miałabym bronić "islamskiej dziczy"??? Mnie się po prostu nie podoba ani panoszenie się muzułmanów w Europie, ani wizje utopienia ich w ich własnej krwi. Opowiadam się za:
   - natychmiastową deportacją osób bez obywatelstwa, które łamią prawo lub namawiają do jego łamania (rozwiązałoby to problem nawołujących do dżihadu imamów z GB czy Francji)
   - zmniejszeniem lub likwidacją socjalu dla imigrantów
   - opcją "zero tolerancji" dla przestępców niezależnie od wyznania, koloru skóry, etc

   Ale to są pomysły dla Europy. Polska znajduje się (jeszcze!) w innej, nieco lepszej sytuacji, i jeśli tego nie spieprzymy, jeśli zamiast wykrzykiwania agresywnych haseł typu "Brudasy do gazu!" będziemy grzecznie, ale twardo obstawać przy NIE-przyjmowaniu muzułmanów, to może uda nam się uniknąć ideologicznej wojny. Albowiem w obliczu problemu "uchodźców" warto by było uniknąć robienia sobie niepotrzebnych wrogów. A na pewno nadmierna agresja, także ta skierowana w stronę Bogu ducha Hindusów, Murzynów czy innych nie-białych, bardziej zaszkodzi niż pomoże.

   Usuń
  11. ... Bogu ducha winnych...

   Usuń
  12. Dla mnie kryterium podziału naziści/rasiści- narodowcy jest dominacja ideologii, czy racjonalizmu. Ideologią jest uogólnianie i demonizowanie wroga - każdego obcego rasowo, religijnie, klasowo, narodowo.
   Pytany o hasło marszu "Polska dla Polaków" Krzysztof Bosak rozsądnie wytłumaczył, że narodowcy nie mają nic przeciwko przedstawicielom mniejszości narodowych np. Wietnamczykom funkcjonującym w społeczeństwie polskim. Natomiast doświadczenia okresu międzywojennego wykazują, że znaczny procent mniejszości narodowych rodzi sprzeczności, a te są natychmiast wykorzystywane i zaogniane przez polityków. Dlatego Polska powinna dażyć do utrzymania modelu ograniczonej i kontrolowanej imigracji, ponieważ jest to racjonalne i w naszym interesie.

   Dla mnie to jest sensowne wyjaśnienie intencji polskiego ruchu narodowego, który nie ma nic wspólnego z rasizmem ani faszyzmem, w przeciwieństwie do nienawidzących własnej rasy lewaków.

   Usuń
  13. Szanowny Dibeliusie,

   Każdy politolog potwierdzi jedną prostą zasadę - mniejszości osłabiają państwo! Mówił o tym swego czasu Mariusz Max Kolonko i muszę przyznać, że mnie przekonał. Można tolerować mniejszości, ale nigdy nie wolno dopuścić, aby stały się zbyt silne i wpływowe - a to już czysta polityka.

   Serdecznie pozdrawiam, TF.

   Usuń
  14. https://www.youtube.com/user/MaxTVTUBE

   A co się będę wysilał. Niech zrobi to za mnie ktoś mądrzejszy.

   Usuń
  15. @ Kira
   Dziękuję za link. Rzecz istotnie godna przeczytania, większość wniosków słuszna. A szczególnie istotna jest uwaga, że bez licznej hordy muzułmanów w Europie, terroryści nie mieliby zaplecza logistycznego ani tła, w którym mogliby się
   Pytasz o koordynację islamskiego najazdu na Europę. Częściowo wyjaśnił to pan Robert, pozwolę sobie nieco temat rozwinąć.
   1. Dyktatorzy tacy jak Kadafi czy Asad nie żałowali wydatków na wojsko. Ich armie nie dorównywały oczywiście izraelskiej, ale były jako tako zorganizowane i uzbrojone.
   2. Gdy na rozkaz Izraela Amerykanie zaczęli w Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie "wdrażać demokrację", tego towaru nikt nie kupił. Bo w świecie arabskim jest on niesprzedawalny. Obalenie dyktatorów skutkuje jedynie pojawieniem się w miejsce regularnej armii hordy dzikusów, uzbrojonych głównie w kałasznikowy. Nie stanowiących zagrożenia dla Izraela.
   3. Dzikusom tym wskazano znacznie ciekawszy sposób na życie. Czyli przedostanie się do Europy, w której pozbawione mózgów lewackie bydlęta dadzą im zakwaterowanie i socjal. W nadziei że przy okazji kolejnych wyborów zagłosują na darczyńców. A poza tym nie zabraknie tam szmat, marzących o romansie z pustynnym szejkiem (jeśli nie wierzysz, sójrz, co wypisują kurwy z orszaku narkomana satanisty). Mimo wszystko lepsze to, niż przygoda z kozą.
   4. Więc dzicz ruszyła na Europę. Postępackie bydło ich przyjmuje. Szmatławce będące we wiadomych rękach wmawiają, że tak trzeba. A różne szmaty pokroju znanej Tobie blogerki, myślącej tym, czym przed emaryturą zarabiała na chleb, wierzą w te mentalne rzygowiny.
   5. A Izrael zaciera ręce. Bo bydlaki gwałcące zbiorowo nieletnią dziewczynkę w Norwegii, nie są w stanie zasztyletować Żyda na ulicy Tel Awiwu lub wysadzić się w autobusie w powietrze. A praktycznie bezkarne gwałcenie i kradzieże mogą tak się im spodobać, że nie zechcą wrócić w rodzinne strony.
   Proste jak ostatni niezlasowany przez THC zwój mózgowy pkanalii.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  16. @ All
   Ożywiona dyskusja w tym wątku przynajmniej w większej części pozwoliła wyjaśnić kilka nieporozumień. Spróbuję to usystematyzować.

   1. Epitety "neonaziści" i "neofaszyści" są wymysłem lewaków. Ktorzy nadają je wszystkim ludziom (nie tylko narodowcom), nie podzielających ideologii multi-kulti, nienawiści do chrześcijaństwa oraz baraniego zachwytu islamem i każdą inną religią, będącą w kontrze do chrześcijaństwa. Spotkałem się też z przypadkami nazywania przez kilka kurewek i ich sutenera "naziolami" wszystkich ludzi, dla których Polska jest wartością. Więc nie godzących się na jej zamianę w narkomańsko-skrobankowo-libertyńskie szambo.

   2. Żadna z osób uczestniczących w dyskusji nie doczepia tych epitetów do narodowców. Którzy przy całej swej trosce o Naród i Państwo, będące jego siedzibą, nie są rasistami, uważającymi na przykład Duńczyków czy Hiszanów za narody "gorsze" od Polaków. I akceptują osiedlanie się w Polsce cudoziemców, którzy:
   - szanują polskie prawo i obyczajowość
   - przybywają do nas, aby PRACOWAĆ i tą drogą czegoś się dorobić
   - nie stwarzają jakichkolwiek problemów na tle religijnym

   3. W Niemczech (głównie w byłej NRD) istnieją neonaziści. Zgodnie ze swoją nazwą (narodowy socjalizm) dzielący rasy i narody na lepsze i gorsze. A jako socjaliści, postulujący daleko posuniętą ingerencję państwa w życie jednostki. Są zorganizowani w partię, która ma już swoich posłów w kilku parlamentach krajowych. W Polsce o takich formalnych organizacjacjach nie słyszałem. Natomiast nie neguję istnienia żulii, przejawiającej agrsję w stosunku do każdej INNOŚCI. Która może kogoś pobić nie tylko za inny kolor skóry, ale i za kibibowanie innemu klubowi sportowemu, czy zamieszkiwanie w innej dzielnicy dużego miasta. Ale to nie ma niczego wspólnego z polityką czy światopoglądem.

   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  17. @ Stary Niedźwiedź

   Mózg się gotuje, ale ręce opadają bezsilnie. :/ Bo co robić, poza odmową przyjęcia uchodźców/imigrantów?

   Usuń
  18. @ Kira
   Wprawdzie nie mamy dobrego wujcia (czyli goja-idioty), który co roku podaruje nam milardy dolarów za nic, ale można przyjrzeć się uważnie Izraelowi, od ponad sześćdziesięciu lat żyjącemu na wulkanie. I kilka rzeczy skopiować. Czyli już w szkole podstawowej uczyć zachowań w sytuacjach kryzysowych typu zamach terrorystyczny czy kataklizm oraz udzielania pierwszej pomocy. Nauczyć młodzież obchodzenia się z bronią palną i umożliwić rutynowe treningi na strzelnicy. Można wyliczyć więcej tego typu dzialań.
   W tymże Izraelu wiele razy już się zdarzyło, że islamski bydlak nie zdążył odpalić ładunku lub zabić kogoś wyciągniętym nożem. Bo przypadkowy przechodzień zastrzelił to jak wściekłego psa. I oczywiśvie nie był miesiącami wzywany na przesłuchania przez obłąkanego prokuratora.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  19. @ Stary Niedźwiedź

   Odbyłam szkolenie PO (przysposobienie obronne) na 14-dniowym obozie przed liceum, w wieku lat 15-tu. Dalibóg, nic już z tego nie pamiętam. Chciałabym raz jeszcze przejść kurs udzielania pierwszej pomocy. :)

   Nauka strzelania? Cóż, to wymaga regularności oraz dobrych nauczycieli. Później - dostępu do broni palnej. Takie zmiany wprowadza się latami, podobnie jak latami trzeba będzie wprowadzać na sędziowskie stołki osoby skłonne do normalniejszej interpretacji prawa do obrony.

   Usuń
  20. @ Kira
   Ale gdybyś co roku przez jeden dzień odbywała ćwiczenia"przypominające" z udzielania pierwszej pomocy i wysłuchała przez godzinę instruktażu, jak zachowywać się w przypadku zamachu terrorystycznego czy klęski żywiołowej, to na pewno byś to pamiętała.
   Nauka strzelania jest konieczna. Doprowadzenie do sytuacji jak w Szwajcarii, gdzie ludzie mają powszechny dostęp do broni i postępują z nią odpowiedzialnie, to istotnie sprawa na lata. Ale kiedyś trzeba zacząć. Tak jak z odepchlaniem "wymiaru niesprawiedliwości".
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 7. Jak juz pisalem jest ogromna roznica w "przyjmowaniu uchodzcow" a emigratow. Po 8 latach "rzadow" PO III RP ma mniej niz slaba pozycje w europie stad tez od ministra spraw zagranicznych obecnie trzeba wymagac conajmniej "podwojnej moralnosci" politycznej. Postawienie sie przed szeregiem i wykrzykiwanie NIE nic nam nie da poza zrobieniem z nas po raz --tysieczny ?- "faszystow". A powiedzenie ze -kiedys tam- "przyjmie sie uchodzcow" do niczego Szymanskiego nie zobowiazuje bo z tego sie latwo wycofac pod byle pozorem -chocby tak przykrym jaki mial miejsce we paryzu- co wlasnie Szymanski uczynil.
  Tak wiec otwartym tekstem powiem ... ja od Szymanskiego oczekuje oczekuje takiego lawirowania -wliczajac w to klamanie, udawanie idioty, robienie idioty z innych- zeby wyprowadzil nas sucha stopa z sytlacji w jaka swiadomie dla unijnych synekur wpedzil nas Tusk i jego banda.

  wesol wczesny dzien
  PiotrROI

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PS. '

   ' Witold Waszczykowski przedstawił również propozycję ws. weryfikowania imigrantów.Uchodźcy, którzy udokumentują swoją przeszłość, muszą być bezwzględnie sprawdzeni pod kątem bezpieczeństwa. Jakikolwiek cień będzie eliminował, to musi być przestrzegane "

   i po sprawie PO..

   PiotrROI

   Usuń
  2. Szanowny Piotrze,

   Mało mnie obchodzą brednie Waszczykowskiego, albowiem nadal odnoszą się one do przyjmowania "uchodźców". Mnie interesuje tylko i wyłącznie postawienie tamy! Zamiast się głowić kto jest terrorystą, a kto nie, należy prewencyjnie w ogóle nikogo nie przyjmować i koniec. Dokładnie tak postąpił Izrael, twierdząc że dla Izraela wszyscy uchodźcy to potencjalni terroryści i po sprawie. Jeśli ktoś będzie się pultał, to trzeba przywołać precedens izraelski i głosy krytyki umilkną.

   Pozdrawiam serdecznie, TF.

   Usuń
  3. "....Mało mnie obchodzą brednie Waszczykowskiego, albowiem nadal odnoszą się one do przyjmowania "uchodźców"...."

   coz niektorym naprawde ciezko "dogodzic" ale chyba stanowisko PANA -szanowny Niedzwiedzi od dzis taki piszemy- Konrada Szymańskiego powinno zadowolic chyba wszystkich skoro go dzis wszystkie TVNownie uznaly za "naczelnego ciemnogrodzianina" :

   http://polska.newsweek.pl/zamachy-w-paryzu-konrad-szymanski-uchodzcy-imigranci-,artykuly,374099,1.html
   "........... Tuż po zamachach terrorystycznych w Paryżu Konrad Szymański, przyszły minister ds. europejskich w rządzie Beaty Szydło, powiedział, że Polska nie wykona ustaleń dotyczących podziału uchodźców pomiędzy kraje Unii Europejskiej. Za jego wypowiedź na Polskę spadła fala krytyki. ......... "

   wystarczy juz jego "rechabilitacji" za to z ktos mu "wetknol" jakoms tam "nagrode" czy musi zaczac "wysadzac pociagi" zeby "odzyskac szacunek" -ktorego nigdy nie stracil - ?

   wesol wieczor

   PiotrROI

   Usuń
  4. Czcigodny Piotrze
   Gdyby Polska jako pierwsza miała ogłosić, że nie przyjmiemy tej dziczy, istotnie taktycznie nie wyglądałoby to najlepiej. Ale na nasze szczęście, zrobili już to i Węgrzy, i Czesi i Słowacy. Ci ostatni dodatkowo są w strefie euro, więc ich położenia jest gorsze od naszego. Ale mieli odwagę to powiedzieć.
   Grupa Wyszehradzka odtwarza się właśnie po ośmiu latach bojkotowania jej przez pruskiego pachołka Tuska. I cholernie dużo zależy od Polski. Grupa ta jest "rozwojowa", bo o dołączenii do niej myślą Rumunia i Chorwacja. Dla Ciebie jest oczywistością, że jej granice w przybliżeniu pokryłyby sie wtedy z "blokiem jagiellońskim", który mógł powstać na początku XVI wieku. Uważam, że tego projektu nie wolno spieprzyć. A powiedzenie jako czwarty z kolei kraj, że dzikusów nie wpuścimy, nie wymaga szczególnego bohaterstwa.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  5. A bufetowa zamierza ściągać to ścierwo. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019393,title,Hanna-Gronkiewicz-Waltz-Warszawa-jest-gotowa-na-przyjecie-kilkuset-uchodzcow,wid,17850383,wiadomosc.html
   Baba jest idiotką, czy sabotażystką?

   Usuń
  6. Czcigodny Refaelu
   Swego czasu mistrz Jan Pietrzak powiedział o pewnym komunistycznym dostojniku z epoki Gierka:
   Żebym nie wiedział, że to idiota, pomyślałbym, że sabotażysta.
   Ale w przypadku Gronkowca Walcującego można powiedzieć, że i jedno, i drugie. Bo głupota może być zbrodnicza.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  7. Szanowny Niedzwiedziu

   "A powiedzenie jako czwarty z kolei kraj, że dzikusów nie wpuścimy, nie wymaga szczególnego bohaterstwa."

   Chcialem tylko delikatnie zwrocic uwage ze pan Szymanski jest oficjalnie ministrem od 4ch godzin.

   Czy nie wymaga to odwagi ? Wegierskiego nie znam ale nie slyszalem by po deklaracji premiera Slowacji tamtejsze media z taka wsciekloscia wycieraly nim masowo podloge.Kiedy wczoraj wieczorem wpislaem w google fraze Szymanski+nie przyjmie uchodzcow cala pierwsza strone stanowily wylewajace sie na niego pomyje "jasnogrodzkich" mediow. Czegos takiego nigdy nie widzialem poza okresem kiedy -relacja osob trzecich- Orban jeszcze dochodzil do wladzy na Wegrzech. W III RP trzeba duzej odwagi by postawic sie MenDStrimowi .

   wesol dzien 3.13 SIC! :)
   PiotrROI

   PS.Zeby mnie ktos nie posadzal o jakas milosc do pana Szymanskiego. Nie mam TV -"dla zdrowotnosci"- od kilkunastu lat. "Wiedze polityczna" czerpie glownie z sieci i przyznam szczerze niewiel wiem o przeszlosci tego czlowieka.Ale moze to byc zaleta ze patrzac z oddali i bez wiedzy o jego przeszlosci zwracam uwage ze posuniecia jakie do tej pory robi sa przemyslane .

   Usuń
  8. Czcigodny Piotrze
   Jeśli kandydat na POLSKIEGO (a nie tylko polskojęzycznego) polityka traktuje reakcję antypolskich szmatławców typu GW no Prawda czy TVN jako argument za lub przeciwko wykonaniu jakiegoś posunięcia, to się do tego fachu nie nadaje. A "Makrelę" trzeba uwalić tak szybko, jak to tylko możliwe. Zdecydowanie wolę, aby nowym kanclerzem Niemiec został za kilka miesięcy Seehofer, niż za kilka lat neonazista.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  9. Szanowsny Niedzwiedziu

   "Jeśli kandydat na POLSKIEGO (a nie tylko polskojęzycznego) polityka traktuje reakcję antypolskich szmatławców typu GW no Prawda czy TVN jako argument "

   Coz jak widac minister -od 19 godzin- puki co dobrze "rozgrywa" te sprawe w polskim interesie wbrew naszym obawom skoro wpelni swiadom wystawil sie na wylewane masowo przez rozne TVNownie pomyje.

   Pocieszajace jest to ze GoWno musialo wylaczyc komentarze pod artykulem bo nawet ich czytelnicy "gratulowali ministrowi odwagi" w tej sprawie

   ale sie porobilo... ..

   wesol wieczor
   PiotrROI   Usuń
  10. Czcigodny Piotrze
   Skoro nawet w Szmatławer Zeitung po raz drugi w niedługim czasie musieli zablokować komentarze (pierwszy raz, gdy zdechł Kiszczak), to nie jest tak źle. Mój przyjaciej powiedział, że jak tak dalej pójdzie, to Szechter powiesi się na tałesie. Ale ja w to nie wierzę. Bo na pewno nie ma on tyle honoru, co niejaki Judasz.
   Pozdrawiam serdecznie

   Usuń
  11. Szanowny Piotrze,

   Nie zapominajmy, że gdyby nie paryskie zamachy, ten sam minister kontynuowałby politykę imigracyjną Kopacz. Wczoraj w Polsacie odbył się program na temat imigracji w kontekście zamachów, a w jego trakcie prowadzona była wśród widzów sonda. Okazało się, że 95% widzów jest przeciw przyjmowaniu jakichkolwiek imigrantów. Czy wobec takich nastrojów społecznych minister mógł podjąć inną decyzję niż podjął? Politycznym samobójcą chyba nie jest.

   Serdecznie pozdrawiam, TF.

   Usuń
  12. czcigodny Tie Fighterze
   Masz rację. Wódz politycznym samobójcą nie jest i zrozumiał, że po zadeklarowaniu przyjmowania tej dziczy, poparcie dla PiS spadłoby poniżej 20%. Taka sama obawa powstrzymała kon-Donka od wdepnięcia w strefę euro. Z dwojga złego kundel wolał narazić się swojej pani, niż skończyć na latarni.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  13. ''Nie zapominajmy, że gdyby nie paryskie zamachy, ten sam minister kontynuowałby politykę imigracyjną Kopacz.''

   odwazne stwierdzenie lecz jego wypowiedzi wyraznie nie wspieraja tej hipotezy

   1. . powiedzial jasno ''przyjme ucieknierow'' -ci stanowai moze 1% to chrzecijanie z Syrii

   2. przypierwszej ''okazji' wymiksowal nas z tego do czego wkrecila nas prawnie TusKoap

   - naprawde cenie ten blog za to ze sa tu ludzie ''samodzielnie myslacy'' . Myslac samodzielnie trudno miec watpliwosci ze ten pan dziala w sposob profesjonalny w naszym interesie

   dobrej nocy
   PiotrROI

   ps. nie wchodze w sprawy ''kto mu co kazal zrobic' ale moim zdanie zbyt bardzo nie ma sie co 'fixowac'' na temat kaczynskiego. To nie jest zaden ''nadczlowiek' wbrew temu co o nim sadzam jego milosnicy i wrogowie ;)

   Usuń
  14. Czcigodny Piotrze
   Na temat pomysłów ministra Waszczykowskiego krążą różne pogłoski. Nawet taka:
   http://prawy.pl/z-kraju/11353-minister-waszczykowski-chce-dac-imigrantom-bron
   Oczywiście nie traktuję jej jako stuprocentowo pewnej, ale jestem podejrzliwy.
   Pozdrawiam serdecznie

   Usuń
  15. Szanowny Piotrze,

   Punktem wyjścia do naszych rozważań powinno być jasne określenie kogo uważamy za uchodźcę, a kogo za emigranta ekonomicznego. Dla władz Niemiec oni wszyscy są "uchodźcami" i tak właśnie mają być nam stręczeni - z terrorystami włącznie. A przyjmując ten cymes musielibyśmy dokonać sami weryfikacji - tylko jak? Większości tych osób nie da się po prosu uczciwie sprawdzić, a przyjęcie tylko chrześcijan wywołałoby natychmiastowy kwik salonu i brukselskich biurokratów, że dyskryminujemy ze względu na wyznanie. Ja osobiście nie miałbym nic przeciwko przyjęciu chrześcijan, ale czy to jest w warunkach unijnych możliwe? Grunt, to nie przyjmować muzułmanów.

   Serdecznie pozdrawiam, TF.

   Usuń
 8. Szanowni autorzy,
  Tie-Fighter rozpoczął zamieszczanie informacji przybliżających problem uchodźców. Tym razem wyręczyli go skutecznie prezentując efekty swoich dokonań na pierwszych stronach mediów.
  Ile jeszcze potrzeba ofiar zanim europejscy wyborcy jednoznacznie poprą ruchy narodowe?
  Serdecznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Szanowny Dibeliusie,

   "Ile jeszcze potrzeba ofiar zanim europejscy wyborcy jednoznacznie poprą ruchy narodowe?"

   To jest doskonale postawione pytanie. Niestety nie ma na nie odpowiedzi. Pamiętamy wszyscy wybuchające w Londynie autobusy, pamiętamy wybuchające w Madrycie pociągi, pamiętamy egzekucję lewackiego śmiecia w redakcji Charlie Hebdo, pamiętamy zamieszki w Paryżu i tak dalej. Mamy setki ofiar. I co się wydarzyło? Ano europejskie lewactwo ściągnęło jeszcze więcej muzułmańskiej dziczy. I to nie koniec, albowiem zastopowanie importu islamskiej dziczy byłoby przyznaniem się do fiaska projektu "multi-culti". Zatem import będzie trwał dalej w najlepsze. Reasumując, nie wiem Dibeliusie ile jeszcze krwi musi popłynąć rynsztokami, ale wiem co zrobić, żeby ta krew przestała płynąć. Otóż należy wyeliminować z przestrzeni publicznej lewackie robactwo. Należy to robactwo odsunąć od polityki, kultury, mediów itd. Tylko wtedy powróci zdrowy rozsądek i elementarny instynkt samozachowawczy.

   Serdecznie pozdrawiam, TF.

   Usuń
  2. Czcigodny Dibeliusie
   Można postawić, przynajmniej w stosunku do Francji i Niewielkiej Brytanii, również i inne pytanie. A mianowicie czy będie jeszcze co ratować, gdy wyborcy w końcu zdecydują się poprzeć ruchy narodowe.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 9. Poniżej link do artykułu dla wszystkich "optymistów" jeżeli chodzi o zawracanie nielegalnej emigracji do krajów pochodzenia .

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-3315183/Migrant-summit-chaos-African-countries-REFUSE-Europe-s-failed-asylum-seekers.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny QQQ
   Czyli afrykańscy przywódcy nie dali się przekupić łączną kwotą ok. 2 miliardów funtów. I pokazali Makreli i wyrobowi torysopodobnemu, gdzie się ręka zgina. Miejmy nadzieję, że Geniusz Żoliborza im dorówna. Bo do Victora Orbana ma się jak "mamrot" do Tokaju.
   Dziękuję za cenny link i pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 10. @All,

  "Prezydent Milosz Zeman wziął we wtorek udział w marszu przeciwko imigrantom i islamowi, zorganizowanym w Pradze w rocznicę Aksamitnej Rewolucji. Jak podkreślał, osoby sprzeciwiające się imigracji nie powinny być piętnowane jako „rasiści” czy „faszyści”.

  Read more: http://www.pch24.pl/prezydent-czech-wzial-udzial-w-marszu-przeciwko-islamowi-i-imigrantom,39508,i.html#ixzz3rusWgJyd

  "Polska będzie solidarna wobec państw, które są atakowane przez terrorystów. To oznacza zwiększenie czujności służb, ukierunkowanie ich na zwalczanie terroryzmu, ale też podtrzymanie zgody na przyjęcie islamskich imigrantów."

  Read more: http://www.pch24.pl/w-kwestiach-bezpieczenstwa-nie-bedzie-kompromisow--dla-imigrantow-geste-sito--ale-nie-zapora,39501,i.html#ixzz3rutB1Xmj

  Czy dostrzegacie różnicę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. może dorzucę pare fajnych linków :)
   http://www.wykop.pl/ramka/2864737/jestem-rasista-jestem-ksenofobem/ bardzo fajny tekst
   trochę inaczej wyglądają "uchodźcy" dzisiaj prawda? https://www.youtube.com/watch?v=HpJvDQVX_Dc
   http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wyznanie-bylej-zony-zamachowca-zyl-z-zasilku-calymi-dniami-palil-marihuane/mc0ett nawet onet nie może pewnych rzeczy przemilczeć
   http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/polski-dzihadysta-nalezacy-do-panstwa-islamskiego-polacy-zabijemy-was-jak-innych-niewiernych_730121.html kiedyś za coś takiego byłaby czapa jak za zdradę Stanu
   https://www.youtube.com/watch?v=xM2qxZIes3I no to jest wyborne :)
   http://www.wykop.pl/ramka/2863685/niemcy-projekt-ustawy-ktora-zezwala-policji-wkraczac-do-domow-w-celu/ to już ciężko komentować
   http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz%2Fdziennikarka-przebrala-sie-za-uchodzce-i-dotarla-do-europy-to-swietnie-zorganizowana-nielegalna-imigracja


   Maciejjo

   Usuń
  2. Czcigodny Maciejjo
   Wielkie dzięki za te linki. Jest co obejrzeć i przeczytać.
   Podrawiam serdecznie.

   Usuń