niedziela, 26 października 2014

Omnibus PojebusBył sobie pewien Omnibus, który spędzał na dyskusjach (albo dywagacjach) większość swojego życia. Co miesiąc odwiedzał psychiatrę, celem podratowania nadwątlonego ego. Odwiedzał również proktologa, ale o tym w dalszej części. Samopoczucie Omnibusa pogarszało się za każdym razem, gdy nie wywalczył ostatniego zdania w dyskusji. W dyskusji na dowolny temat, bowiem Omnibus był ekspertem w każdej dziedzinie  - od rozmnażania płetwali błękitnych, po zamachy stanu w republice Czadu. A jeśli ktoś mu mówił, że dwa razy dwa równa się cztery, a nie pięć, to bez wahania odpowiadał, że kalkulator został zmanipulowany przez episkopat Polski.
4, 3, 2, 1,0... start, zaczynamy dyskusję!
Temat: surowce Republiki Zielonego Przylądka. Ekspert: Omnibus Pojebus.
Temat: rozmnażanie płazów. Ekspert: Omnibus Pojebus.
Temat: kuchnia mongolska. Ekspert: Omnibus Pojebus.
Omnibus tłumaczył ignorantom, jak wygodnie się siedzi podczas konnej jazdy w mongolskim siodle. Nie zraziło go nawet pytanie, czy okazały kolec, wystający w górę z tego siodła, zastąpi wibratorem, aby połączyć przyjemne z pożytecznym.
Pewnego dnia Omnibusa zagaił kolega:
- A czy byłbyś w stanie tolerować nawet tak ohydne zboczenie, jak tetegejonizm?
- No oczywiście! – odpowiedział z entuzjazmem Omnibus – przecież tylko kołtuny i sukienkowi mogą mieć coś przeciwko. W pewnym momencie jednak Omnibus poczuł się cokolwiek niepewnie. „Cholera, co to jest ten tetegejonizm? Czyżbym za mało dokładnie eksplorował Wikipedię?”. Przez chwilę Omnibus pogrążył się w analizowaniu prawdopodobnej definicji powyższego terminu: „Gejonizm… czyli facet z facetem, tylko JAK?”. Tej nocy Omnibus nie spał – odwiedził bibliotekę, spotkał się z najbliższymi znajomymi  - ciocią Wikipedią oraz wujkiem Google. A efektów zero.
Omnibus rwał sobie włosy z głowy. Postanowił zadzwonić do innego kolegi, z którym spiknął się na wydziale chemii. Niestety ich drogi się rozeszły po tym, jak Omnibus Pojebus został z uczelni wyrzucony za to, że przerywał wykłady, żeby wtrącić swoje ostatnie zdanie. No i został odwieziony do szpitala w kaftanie bezpieczeństwa po tym, jak upierał się, że należy mu się 5 w indeksie z automatu, bo jest inkarnacją angielskiego naukowca, Michaela Faradaya.
- Cześć Maciek, tu Pojebus.
- Aaa, kopę lat. Już wiesz, że nie jesteś Faradayem?
- No wiem. Ale gdyby nie Faraday, to na sto procent ja odkryłbym benzen.
- Dobrze, o co chcesz zapytać? Albo inaczej: czego nie znalazłeś w Wikipedii?
- Co to jest „tetegejonizm”?
- Cholera, Omnibus. O gejach to przecież ty wiesz najwięcej.
- Tak, ale dawno nie byłem w darkroomie. Bo jakieś bydło pozamieniało tubki i zamiast żelem, chłopaki się posmarowali „kropelką”. A kiedy przyjechały karetki, żeby ich odwieźć na chirurgię, diabli skądś przyniesli stukniętych narodowców. Łobuzy krzyczeli: „Co klej złączył, człowiek niech nie rozłącza”. Od tamtej pory uprawiam dyskretny seks.
- Nie wiesz, co to „tetegejonizm”? Może sprawdź w Britannice?
- Sprawdzałem wszędzie i nie ma.
- To znaczy, że nie ma, Omnibusie. Musisz się z tym pogodzić – powiedział ex-kumpel Maciek, po czym się rozłączył.
„Cooo??? NIE MA? To znaczy, że nie będę mógł się znowu wypowiedzieć jako ekspert?” Omnibus nie dał jednak za wygraną i postanowił improwizować. Następnego dnia w pracy odpowiedział koledze:
- Wiesz, Świętopełku. Rozumiem tetegejonistów. Ja też lubię tête-à-tête z drugim facetem. 

Flavia de Luce

95 komentarzy:

 1. czcigodna Flavio
  Bardzo Tobie dziękuje za ten post, bezlitośnie wyszydzający tak obrzydliwy byt, jak załgana do szpiku kości lewacka ciota o ksywie "Anty".
  Musiało ją bardzo zapiec, skoro już dwa razy trzeba było usuwać bluzgi wstawione ani chybi przez bywalców k**wiarni wiadomej kanalii.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. P.S.
   Jeden z bluzgów nazywa Ciebie - agnostyczkę - "katolem". I jak tu negować fakt, że "marychujana" zamieniła temu szrotowi mózgi w finalny produkt metabolizmu.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  3. "Jeden z bluzgów nazywa Ciebie - agnostyczkę - "katolem""

   Jeszcze Cię cos dziwi Szanowny Niedźwiedziu? Przecież każdy , kto nie jest szeroko otwarty, szczególnie analnie, na "prawa gejów" do dowolnego odbytu - jest katolem...
   pozdrawiam

   Usuń
  4. Czcigodny Niedzisiejszy
   Pedalski szrot nazwał "katolem" Flavię, ongiś tak pisano o Tobie - też agnostyku. Swego czasu ta sama łachudra i jego kumpel kryminalista tak nazwali mnie - protestanta. A więc we trójkę tworzymy "klub katoli", w którym nie ma katolików. Ale czy po zboczeńcach i narkomanach można oczekiwać więcej? Przecież dla nich świat jest prostszy od ich ostatniego zwoju mózgowego na chodzie.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  5. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  6. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  7. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
 2. Witaj Flavio,

  Zważywszy, że pedał i jego pryncypał już zapfekaliowali pole komentarzy, to widać wyraźnie, że trafiłaś bardzo celnie i psychotyczne ego naszego omnibusa musiało ucierpieć na tyle, że będzie konieczna nadprogramowa wizyta u specjalisty. Oczywiście pedał nie skorzysta z pomocy swojego pryncypała "terapeuty", bowiem te jest zajęty dochodową działalnością produkcyjno - dealerską. Niemniej trudno sobie wyobrazić trafniejsze podsumowanie tego klinicznego już przypadku. A po tym jak próbował zabierać głos w temacie fizyki, posługując się jakimś żałosnym cytatem z referatu jakiegoś bliżej nieznanego naukowca nic mnie w jego wykonaniu już nie zdziwi. Otóż był on na tyle żałosny, że posługując się wspomnianym cytatem nie rozumiał z tego tekstu ani słowa, co mu nie przeszkadzało iść w zaparte, że rozumie... Niemniej zapomniał robaczek o takim drobnym szczególe, jak dowód na potwierdzenie owych rewelacji lub chociaż jakiś link do rzeczonego dowodu. No cóż, po co zawracać sobie głowę jakimś dowodem, skoro zdanie oznajmujące jakiegoś nieznanego naukowca dla naszego robaczka było niemal wyrocznią - skąd u niego takie pokłady wiary? Nie wiem. Jak na wojującego ateistę zadziwiająca manifestacja ślepej wiary. Ale to tylko rzuca nieco światła na jego wiarygodność, a właściwie pustkę, która po niej pozostała. Trudno sobie to wyobrazić, ale są jeszcze wciąż tacy, którzy wciąż traktują tego błazna poważnie.

  Pozdrawiam, TF.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny Tie Fighterze
   Kiedy we wspomnianej dyskusji rozdeptałeś ją jak pluskwę, ciota powołała się na "kolegę fizyka". Podejrzewam że wykładał on na wydziale fizyki, nie wiadomo tylko, czy parkiety, czy terakotę. Ale gdy ciota stwierdziła, że nie zostało udowodnione istnienie maszyny do losowania gier liczbowych, stał się cud. Bo to przekroczyło nawet wytrzymałość Kiry na "wolnościowe" brednie.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  2. Stary Niedźwiedziu, w pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że mam do czynienia z psychopatą i dalsza dyskusja z nim naraża mnie na śmieszność, więc opuściłem tą stronę i nie mam zamiaru dociekać jak to sie skończyło. Niemniej, jeśli tylko miał - nie ważne jak głupie ostatnie słowo, to jego zakompleksione ego zostało zapewne zaspokojone. Zresztą znane są przypadki jego zachowań polegających na wchodzeniu na stare notki sprzed kilku tygodni i wtedy dopisywanie swojego ostatniego zdania. To już są zaburzenia psychiczne i to poważniejsze niż się nam wydaje.

   Pozdrawiam nie mniej serdecznie.

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 4. Obawiam się, że to żartobliwe opowiadanie może wykreować nowy gatunek zboczeńców - tetegejonistów. Dotychczasowe zboczenia szybko im się nudzą i nie wiedzą, co ze sobą i ze swoimi narządami zrobić. Mogą masowo ruszyć do tej furtki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny Dibeliusie
   Twoje przypuszczenie ma bardzo mocne podstawy. W końcu dla degeneratów, parszywsze jest wrogiem parszywego. A co się tyczy istnienia / nieistnienia jakiegoś zboczenia lub łajdactwa, jak dla mnie wyrocznią jest bywający na Twoim blogu i na blogu Kiry niejaki Politowicz. Bo jeśli on nie zapluł się w obronie konkretnego zbydlęcenia, to coś takiego na pewno nie istnieje.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
 5. Oj kojarzę tego typa. Nie wiedziałem tylko, że to pedał. To w sumie tłumaczy tą jego kłótliwość. Na pewno ma też coś z psychiką nie w porządku, bo normalny człowiek tak jak on się nie zachowuje. Przypiął się do mnie jak rzep i nie chciał się odczepić. Musiałem prosić moderatorkę o interwencję, bo powiedzieć takiemu "spierdalaj" to nadal dla niego za mało, żeby zrozumiał. Wyjątkowo perfidny manipulator i kłamca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  2. @ Grover
   Najzabawniejsze jest to, że kiedy poprosiłeś Kirę by odkleiła od Ciebie te ciotę, narzucająca się Tobie ciota zażądała od Kiry umieszczenia Ciebie na swojej liście wykluczeń. Pedalska hucpa.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
 6. Ten omnibus to zwykły intelektualny oszust i nic więcej. Widziałam jego wyczyny na kilku blogach. Żenada.

  Gloria

  OdpowiedzUsuń
 7. Chyba wiem, o kim piszecie. Ten gościu (Anty) zapluwał się w obronie Vietcongu, w obronie Konia Bandyta (zdeklarowany pedofil) i dżihadystów żyjących w UK. Nie wiedziałam, że jest gejem. A to wiele tłumaczy :)

  Lady

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 10. Zważywszy na zmasowany trolling i jego portowe słownictwo można arbitralnie stwierdzić, że w blogowej latrynie kanalii padło hasło "Wszystkie ręce na pokład".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
 11. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 13. O, uderz w klapę sedesu, a jego zawartość się odezwie.

  Oppressor.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny Oppressorze
   A wszystko przez to, że kanalia nie spuszcza u siebie wody. I trudno mu się dziwić. Bo gdyby to robił, jego "forum komentatorskie" przestałoby istnieć.
   Pozdrawiam serdecznie

   Usuń
 14. Ejjj, chyba mnie sporo ominęło, sądząc po usuniętych komentarzach :) Chociaż chyba szkoda nerwów na czytanie jak sądzę pseudointeligenckich wymiocin jakiegos lewaka, który poczuł się urażony tekstem Flavii. Aczkolwiek muszę przyznać, że forma tych opowieści nie do końca pasuje mi do charakteru tego bloga, no ale to tylko moje zdanie :)
  Z innej beczki: czy autorzy mogliby odnieść się do http://chnnews.pl/index.php/pl/kraj/item/1831-polske-zaleja-uchodzcy-z-panstw-muzulmanskich-niemiecki-rzad-chce-zmian.html dość dawno nie pojawiał się temat islamu

  MACIEJJO

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szanowny MACIEJJO,

   Czasami potrzebujemy złapania nieco dystansu do spraw, którymi na co dzień się zajmujemy. Bowiem obraz niezwykle mroczny się z naszych dociekań wyłania. Dlatego satyryczne teksty Szanownej Flavii są niczym haust ożywczego powietrza w ciężkim zaduchu politycznych i społecznych wydarzeń. Traktuj to jako przerywnik, a uchylając rąbka naszego harmonogramu publikacji dopowiem, że właśnie Flavia w najbliższym czasie poruszy tematykę bliskowschodnią, do której będziemy systematycznie wracać. W formie śmiertelnie poważnej już tym razem.

   Pozdrawiam Cię serdecznie, TF.

   Usuń
 15. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
 16. Flavio, duży szacun.
  Tak celnie wyśmiałaś tego cwela, że sądząc po pobojowisku, szambo kanalii fest wybiło. Chyba dzisiaj strach jechać na Ursynów bez maski pegazki.

  OdpowiedzUsuń
 17. Jak widać pedał w pełnym natarciu. Zamiast pracować, to sie opiernicza i naraża pracodawcę na straty. Ale pewnie będzie się potem tłumaczył, że ma urlop. A, że pewnie nie lubi ciepłego piwa i spoconych mężczyzn, to urlop na przełomie października i listopada wydaje się być w sam raz.

  Oppressor.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  2. No tak, jak się uprawia dilerkę, to ćpuny same przychodzą po towar. Nie wiedziałem Anty, że pomagasz kanalii w dystrybucji jego upraw. I mógłbyś się podpisać normalnie, a nie jakiegoś specjalistę mi tu wrzucasz.

   Oppressor

   Usuń
  3. Nie jestem Anty. Oburza mnie nienawiść w stosunku do homoseksualistów. Mam faceta, zamierzamy mieć dziecko, a tutaj taki Stary Niedźwiedź chce nam tego bronić. Na nas nic nie poradzi. Ani on, ani nikt inny, nie powstrzyma nas ani przed ślubem, ani przed wychowywaniem dzieci. Ale innym homo, tym związanym na stałe z Polską szkodzi tworzenie takiej atmosfery, bo zmiany prawne w kraju są opóźniane przez takich nienawistników może i nawet o kolejne lata.

   Specjalista

   Usuń
  4. A smutne w tym jest to, że robi tak, bo sam nie czuje się pewnie. Jak nic jest kryptogejem, albo kryptobiseksualistą i stąd ta nienawiść do gejów.

   Specjalista

   Usuń
  5. @Specjalista,

   Na szczęście w Polsce zawieranie parodii małżeństwa jest zakazane i tak stanowi polskie prawo, a nie urojona przez wasze środowiska nienawiść Starego Niedźwiedzia czy kogokolwiek innego. Konstytucja tego kraju stanowi wyraźnie, że małżeństwo, to związek kobiety i mężczyzny. Kropka. To samo tyczy się adopcji dzieci przez pary homoseksualne. takie jest w tym kraju prawo. I Bogu dzięki, że tak jest i nie oddaje się dzieci w wasze ręce. bo już optymistycznie zakładając, że nie zarazicie dziecka żadnym choróbskiem lub nie zaczniecie go użyczać do "zabaw" swoim pedofilskim przyjaciołom, to jakie wzorce rodzicielskie i osobowe przekażecie temu biednemu dziecku? Będzie miało zaburzone postrzeganie rodziny raz na zawsze i będzie można mówić o szczęściu jak nie będzie miało na tym tle zaburzeń. Już sama nauka was podsumowała jasno. Jesteście dewiantami i trzeba było pod wpływem waszego terroru przeprowadzić referendum, żeby usunąć waszą dewiację z listy zaburzeń. Niestety naukowo nie dało się udowodnić, że jesteście zupełnie normalni, to trzeba się było posunąć do oszustwa. Oszustwa, które zresztą ledwo przeszło stosunkiem głosów 52% za 48%głosów przeciw. I tak jak nie widzę powodów aby oddawać cudze dzieci na wychowanie dzieciobójcom po odbyciu skróconej kary czy psychopatom, tak nie widzę żadnego powodu, aby oddawać cudze dzieci bez ich zgody w łapska osób takich jak wy. wywodzicie się ze środowisk podwyższonego ryzyka, w których roi się od pedofilów, poważnych chorób przenoszonych drogą płciową, a partnerów zmienia się jak rękawiczki. Was trzeba leczyć, a nie traktować jak święte krowy i w imię politycznej poprawności krzywdzić i tak już pokrzywdzone przez los dzieci, abyście mogli realizować swoje chore zachcianki.

   Usuń
  6. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  7. Specjalista

   "A smutne w tym jest to, że robi tak, bo sam nie czuje się pewnie. Jak nic jest kryptogejem, albo kryptobiseksualistą i stąd ta nienawiść do gejów."

   Tak się składa obleśna cioto, że jestem od 10 lat żonaty i mam trójkę dzieci. A widok dwóch obściskujących się chłopów wywołuje u mnie odruch wymiotny. Brzydzę się wami. Taki ze mnie kryptogej. Ale już w typowy dla was sposób zaczynasz swoją pseudointelektualną manipulację stosować. Wypad na portal parówkowy Lisa, bo tu idiotów podatnych na wasze gierki nie znajdziesz.

   Oppressor.

   Usuń
  8. @ Oppressor
   Skoro pedały jeszcze nie wybiły sobie z głowy urojeń, że w Polsce będą brać "śluby" i "adoptować" dzieci, te opowieści o ich rzekomej inteligencji to kolejne łgarstwo.
   Ale dlaczego wciąż siedzą w Polsce i tak się męczą? Nie lepiej by im było wyjechać z tego "piekła"? Urządzić sobie jakieś psie wesele we Francji czy w Niemczech i adoptować. W tym ostatnim przypadku w ostateczności zgodziłbym się na adopcje niemieckich dzieci. Należy się Niemiaszkom jakiś rewanż za obozy koncentracyjne.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  9. Nie bardzo się chyba orientujecie w temacie, ale to się chyba nie zmieni. Starego Niedźwiedzia podejrzewam nie ze względu na nienawiść, ale z zupełnie innych powodów, a nienawiść jest już tylko skutkiem. Wyjaśnię tylko jedno. W Polsce mógłbym adoptować dziecko. Mam w Polsce dwa duże domy, dziecko miałoby świetne zabawki, kilka pokoi tylko dla siebie, mógłbym dużo czasu spędzać z dzieckiem, bo nie muszą całe dnie siedzieć w pracy. W przypadku chorego dziecka mógłbym finansować prywatne leczenie. Dostałbym dziecko, bo niby dlaczego nie? Nie ma tutaj odmawiania, bo orientacja seksualna niewłaściwa. Mam przewagę nad wieloma ludźmi hetero. Problem jest tylko w tym, że narzeczony nie miałaby możliwości adoptować razem ze mną. W przypadku dziecka urodzonego przez surygatkę ten sam problem. My jesteśmy rodzinnymi ludźmi i planujemy mieć więcej niż jedno dziecko i nie chcemy żeby jeden z rodziców był traktowany jak obcy, bo przecież wychowywać będziemy razem. Możemy mieć genetycznie swoje dzieci wynajmując brzuch i pewnie też się na to zdecydujemy, ale pomimo to chcemy też adoptować, bo czujemy się gotowi na stworzenie domu dziecku, którego heteroseksualni rodzice nie sprawdzili się zupełnie. Najczęściej dzieci trafiają do domu dziecka, bo heteroseksualni rodzice je zawiedli. Jesteśmy wrażliwi na krzywdę dzieci.

   Specjalista

   Usuń
  10. Jak do cholery "Możemy mieć genetycznie swoje dzieci wynajmując brzuch i pewnie też się na to zdecydujemy"? Z tego co pamiętam to do zapłodnienia potrzebna jest komórka jajowa, produkowana przez kobietę i plemnik. Więc póki któryś z was nie zacznie jajeczkować, to nawet in vitro i surogatki wam nie pomogą. Nie bez przyczyny natura rozwiązała kwestię rozmnażania w ten sposób, że możliwe jest to tylko w wykonaniu dwóch osób ROŻNEJ płci. Proponuje eksperyment społeczno-biologiczny. Wyślijmy na bezludną wyspę 100 par homoseksualnych facetów i wróćmy za 50 lat, zobaczymy o ile zwiększy sie populacja wyspy. Co do adpocji: a jaka jest gwarancja ze "rodzina homików" nie zawiedzie tych dzieci po raz kolejny? Możesz mi podać jakies liczby przedstawiające długosc trwania związków homoseksualnych? Ilu z was dożywa swoich dni w tych samych parach?

   MACIEJJO

   Usuń
  11. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  12. Głupia gąsko naucz się czytać ze zrozumieniem (pisałem o portalu parówkowym Lisa - coś zaświtało?) I jeszcze naucz się poprawnie pisać po polsku, to może wrócimy do rozmowy. Podkreślam tryb warunkowy.

   Oppressor

   Usuń
  13. @MACIEJJO,


   "Ilu z was dożywa swoich dni w tych samych parach?"

   Przeciętny gej ma w swoim krótkim życiu kilkudziesięciu partnerów. A z racji trybu życia padają jak muchy po czterdziestce, rzadko dociągając do pięćdziesiątki.

   Usuń
  14. @tie_ fighter - nooooo, świetny materiał na rodzinke adopcyjną, nie ma co ;]

   MACIEJJO

   Usuń
  15. @ Maciejjo
   Poza wypunktowanymi przez Ciebie pedalskimi debilizmami typu, że jeśli ktoś potępia gwałcicieli, to sam nim jest, nie wolno zapominać o piekle, jakie oczekiwałoby dziecko, adoptowane przez dwóch "tatusiów". Po pierwsze, pogięta psychika z braku fizjologicznych wzorców osobowych matki i ojca. Po drugie, odrzucenie przez rówieśników w szkole. A po trzecie, kolejny koszmar, gdy dowie się że mamusia oddała je za kasę. Bo czym innym jest surogatka, która donosi i urodzi wszczepione jej dziecko, nie mające z nią genetycznie nic wspólnego. A skończonym łajdactwem zaoferowanie przez kobietę własnej komórki jajowej, w celu wyprodukowania zabawki dla zboczeńców.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  16. @ Ania
   Z blogu Kiry wyleciałaś na zbita twarz za głupotę i łajdactwo. A biorąc pod uwagę, jakiemu ludzkiemu śmieciowi wolno tam komentować, jest to dużo większa sztuka, niż być usuniętym z armii rosyjskiej za alkoholizm. Tu pojawiłaś się, mimo zakazu wstępu, i obraziłaś Oppressora. Nie wywalam cię jeszcze tylko dlatego, że w "kurwiarni" zaćpanej kanalii jesteś rzeczniczką jakichś okruchów przyzwoitości, co akurat w towarzystwie brylujących tam łachudr, nie jest zbyt trudne. Ale jeśli jeszcze raz obrazisz kogoś z moich gości, to polecisz w kosmos.

   Usuń
  17. @ Tie Fighter
   Specjalista - proktolog amator pisze "Jesteśmy wrażliwi na krzywdę dzieci."
   I dlatego chce je krzywdzić sam, nie powierzając tego odpowiedzialnego zadania byle komu.
   A co się tyczy jego chamskich insynuacji, należy pamiętać, że stary Boziewicz wykluczył pedałów z grona ludzi posiadających zdolność honorową. Więc jego szczekanie tyle waży co obsikanie koła mojego samochodu przez psa na ulicy.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  18. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
 18. taaa, świetny argument: nie popierasz lub nawet jestes przeciwko gejom = sam jesteś kryptoś. genialne. Idąc tym tropem: jestes antyklerykalny = chciałbyś być księdzem. Ateista = skryty moher. Uwielbiam waszą pedrylską (hehe) logike (?). Nie chcę Cię cioteczko (używam tego stwierdzenia, bo skoro Poseł Biedroń może wobec Sir Eltona Johna to i ja mogę) ale w tym kraju to Ty jeszcze dłuuuugo dziecka nie adoptujesz (na szczęście dla dziecka)

  MACIEJJO

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oczywiście to było do @specjalisty

   MACIEJJO

   Usuń
 19. troche mnie razi to pomieszanie postacji niezgodne z M.P.H ;)

  pozdrawiam
  Piotr ROI

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny Piotrze
   W tak pokręconym przypadku jak ciota sportretowana przez Flavię, zwykły master of public health nie wystarczy. Tu potrzeba psychiatry z najwyższej półki.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 20. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 21. Jesteście bez serca. Jesteście potworami. Widzę podobieństwo do Hitlera. Teraz zamiast Żydów wrogami są homoseksualiści, ale poza zmianą wroga wszystko tak samo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No...wzruszyłem się, łzy żalu mi oczy zalały. A poza tym to NIE PRAWDA! Nie "zamiast" bo Hitler pedziów też nie tolerował, w obozach mieli różowe znaczki ;]
   A tak serio to nikt z nas nie ma tu nic przeciwko zwykłym, przeciętnym homoseksualistom żyjącym sobie spokojnie bez reklamowania swoich dewiacji i domagania się przywilejów od społeczeństwa, które w większości jeśli nie jest im przeciwne to przynajmniej obojętne i zatroskane ważniejszymi sprawami. Nas irytują "działacze" lobby zarabiający na tym europejsko-medialno-lewackim temacie kupę szmalu, robiący na tym karierę (patrz Biedroń i inne srafalale) i zgraja kakaowych miłośników próbująca wmówić wszystkim dookoła, że związek dwóch facetów jest w pełni naturalny tak samo jak mężczyzny i kobiety. Otóż nie, nie jest. Naturalnie nigdy dzieci by nie mieli, nie bez powodów i nie bez przyczyny, dlatego mieć nie powinni. Czy w tym kraju ktoś serio jest prześladowany i dyskryminowany z powodu orientacji seksualnej? Czy kogoś zwalnia się z pracy z tego powodu? Szczerze wątpię, bo taka osoba wygrałaby z marszu proces sądowy - nawet w Polsce. Czy taki ktoś mniej zarabia bo jest "homo"? A to że nie mogą mieć/adoptować dzieci to nie dyskryminacja - to natura.

   MACIEJJO

   Usuń
  2. Bzdura, bo bezpłodni ludzie, którzy nigdy w naturze nie mogliby mieć razem dzieci mogą adoptować i zwykle właśnie z tego powodu się decydują na adopcję, bo sami są niezdatni żeby urodzić/spłodzić. Natura nie pozwoliła im mieć własnych dzieci i taka prawda.

   Pary homoseksualnych już wychowują dzieci czy tego chcesz czy nie i trzeba zabezpieczyć przyszłość tych dzieci.

   R.

   Usuń
  3. Argument z dupy, bo bezpłodna para hetero POTENCJANIE ma możliwość spłodzić potomstwo, gdyby byli zdrowi. A dwóch facetów NIGDY, jest to biologicznie niemożliwe jak bardzo by nie tupali nózkami.

   Usuń
  4. @ Anonomowy z 28 października 2014 08:58
   Trzeba jeszcze dopowiedzieć, że bezpłodna para hetero nie ma zdeformowanych psychiki oraz wzorców zachowań kobiecych i męskich. A że pedalskie wypociny to "argumenty z dupy" ? Przeciez ona zastępuje im głowę oraz serce. Bo im już nie marksistowski byt, ale genderowy odbyt określa świadomość
   Pozdrawiam.

   Usuń
  5. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  6. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  7. Niedźwiedziu, wyprzedzasz mnie z moderacją, nie zdążyłem odpowiedzieć zanim usunąłeś te jakże sensowne argumnety ;-) ten Anonimowy z 28 października 2014 08:58 to oczywiście ja, tylko zapomniałem o podpisie :)

   MACIEJJO

   Usuń
 22. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 23. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 24. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 25. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 26. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. uuu, kulturka widzę. Wspaniały przykład poziomu dyskusji uskutecznianej przez homików i ich fanów - klozetowo-fekalny.

   MACIEJJO

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  3. @ Maciejjo
   A czego oczekujesz po hołocie zbierającej się w szaletach publicznych? Jaka świątynia, tacy i wierni.
   I dziękuje za podsuniecie określenia "homik". Krótkie i wygodne w użyciu.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  4. P.S.
   Widzę że cwel będący bohaterem wpisu Flavii ściągnął na odsiecz cały dark room. I głupia ciota myśli że zapfekaliuje "Antysocjala". Żadnych złudzeń, kanalie!

   Usuń
  5. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  6. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
 27. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 28. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 29. Szanowni czytelnicy,

  Z racji niebywałego wręcz ataku trolli na naszą witrynę zmuszeni jesteśmy wszystkich Was przeprosić i prosić o wyrozumiałość. Prosimy też nie wdawać się w dyskusję z homo aktywistami nasłanymi tu przez Antydogmatyka, jeśli wypowiedzi jego mężów będą zawierały choćby cień zaczepki lub będą choć w minimalnym stopniu obraźliwe dla stałych gości naszego bloga. Takie wypowiedzi będą z automatu kasowane. W końcu nie będziemy homoterrorystów uczyć elementarnych zasad zachowania się i fundamentalnych zasad kultury dyskusji. To było zadanie ich rodziców, które po prostu ich przerosło. Zatem wszystkie wcześniej wymienione komentarze plus wszelkie obrzydliwe próby pedalskich zalotów lecą z mocy prawa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
 30. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 31. Jak nie choroba, to obrzydliwe zboczenie lub dewiacja jeśli wolisz.

  OdpowiedzUsuń
 32. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 33. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 34. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 35. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
 36. Ania - przyganiał kocioł garnkowi

  OdpowiedzUsuń
 37. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 38. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
 39. Czcigodni Czytelnicy
  W odróżnieniu od hordy trolujących tu pedałów, czy takiej szmaty bez honoru jak niejaka "Ania", głupszej nawet od własnej waginy, nie mamy czasu na całodobowe tkwienie w necie. Dlatego poprosiliśmy czcigodnego Oppressora, dzisiaj pracującego na drugą zmianę, o pilnowanie porządku gdy my nie mieliśmy na to czasu. Za co mu serdecznie dziękujemy.
  Ponieważ Oppressor już nie może wywozić pfekalii z naszego blogu, chwilowo wyłączamy opcję komentowania.
  A wymienioną szmatę i stado pedałów odsyłamy do latryny kanalii. Ona pomieści każdą ilość kału. I "Anię" na dokładkę.
  Tie Fighter i Stary Niedźwiedź

  OdpowiedzUsuń