środa, 8 lutego 2017

Czy to Napolion jest dębowy, czy też jego przeciwnicy są ch...ałowi? cz.2

Co się tyczy kretyna Petru i jego głupszych od własnego podogonia „petrówek” (niejaka Schleswig-Holstein klinicznym przykładem), Nowośmieszną ograłby chyba każdy z kotów Napoliona, że już o takim mężu stanu jak nieboszczyk Lepper nie wspomnę. Wystarczy jak najczęściej puszczać w telewizji ich wypowiedzi na poziomie uczniów szkoły podstawowej dla dzieci specjalnej troski. Wyczyny żałosnego dziwkarza to już tylko wisienka na torcie. Ale nie sposób przy tej okazji nie powiedzieć kilku słów o pisowskich patałachach od piaru. Swego czasu Ryszard VI Amoroso był jednym z aktywnych naganiaczy kredytów „frankowych” ale swój miał już od dawna „przewalutowany” na złotówki. Wiele ofiar tych kredytów zorientowało się że nigdy ich nie spłaci, czeka ich eksmisja na bruk i popełniło samobójstwo, przy rzecz jasna całkowitej bezczynności "ch..., dupy i kamieni kupy". A jakoś od roku nie słyszałem w prorządowych mediach że ten niedouczony cham i oszust dodatkowo ma krew na rękach. A powinienem to słyszeć z raz w tygodniu. Reżimowym propagandzistom należy się triada noga, dupa, brama.
Zielona prostytutka stara się nie wpadać w histerię Parady Oszustów czy Nowośmiesznej. Widocznie postawiła na wizerunek opozycji merytorycznej, odcinającej się od politycznego chamskiego zadymiarstwa. W nadziei że wyborcy nienawidzący PiS i gotowi zagłosować przeciw niemu nawet na diabła z rogami ale jednocześnie o niezerowym poczuciu estetyki, wybiorą Zakosiniaka - Kłamysza i jego drużynę. Bo to jest arystokracja cechu złodziejskiego. O warszawskich kamienicach PO wie cała Polska. A choćby o kulisach działalności Struzika na stanowisku zmurszałka województwa mazowieckiego praktycznie nikt. Ten numer może się udać i wtedy prostytutka przekroczy wymarzone 5%. Ale w przyszłym parlamencie na pewno nie stanowi dla Pobożności i Socjalizmu jakiegokolwiek zagrożenia.
O KODomitach nie warto się rozpisywać. Ich lalkarz dokonał beznadziejnego wyboru wtykając patyczek w tyłek infantylnego złodzieja i moralnego śmiecia. Zero zagrożenia. A za podsumowanie tej zgrai może posłużyć dowcip:
- Co to za potwór, który ma 7 jąder i 19 zębów?
- To zwołana przez KOD ogólnopolska demonstracja studentów.
Odnośnie K’15, obstaję przy swoim zdaniu że jest to jedyna droga do parlamentu dla konserwatystów, narodowców i wolnorynkowców. W obecnym sejmie większość rządowa ma ich tam, gdzie ja socjalizm i wszystkie zgłaszane przez K’15 projekty ustaw, a jest ich dużo, lądują w zamrażarce marszałka Kuchcińskiego. Ponieważ wiedza rodaków o gospodarce jest niewielka i dają się nabierać na duby smalone wicepremiera Morawieckiego o „zielonym świetle” dla przedsiębiorczości, pozostało mi liczyć na jakieś 10% w następnych wyborach przy listach jeszcze silniej ukierunkowanych na wymienione poglądy polityczne. Ale na pewno kukizowcy władzy w Polsce za cztery lata nie przejmą.
Czyli na krajowym boisku Napolion nie ma z kim przegrać poza samym sobą. Bo choćby komentarz czcigodnego Dibeliusa pod pierwszą częścią tego postu jasno wskazuje na to, że przy okazji „ustawy VATowskiej” właśnie wywalił się o własne nogi. Na jego szczęście nie wszyscy to widzą.
No to sięgnijmy do spraw międzynarodowych.
Mój złośliwy kolega symboliczne słupy milowe klęsk w starciach polsko – ukraińskich zdefiniował jako Żółte Wody – Korsuń – Piławce – Batoh – Wołyń – bracia Kaczyńscy. Jeden do niczego jeszcze nie zobowiązujący wywiad radiowy to grubo za mało by zmienić tę ocenę obłąkanej banderofilii i topienia ciężkich miliardów w kraju sorosowych złodziei i czcicieli zbrodniarzy przeciwko ludzkości. Ocena cząstkowa w akademickiej skali od 2 do 5 to dwója z minusem.
Na odcinku litewskim jak wyżej. Po niedawnym komunikacie Dupy Wołowej że rząd ma w tyłku los litewskich Polaków bo Litwa jest strategicznym sojusznikiem Polski, trzy na szynach byłoby oceną skandalicznie zawyżoną.
Odcinek białoruski to jedyny wschodni pozytyw. Na razie zrobiono bardzo mało ale przynajmniej skończył się antypolski sabotaż autorstwa duetu Chyży Rój & Zdradek Apfelbaum. Niech będzie dla zachęty trzy i pół.
Jest sprawą oczywistą że Napolion marzy o trzymaniu kundla jak najdalej od Polski. Gdyby wrócił, wszyscy zwolennicy „żeby było tak jak było”, z definicji będący ślepcami, idiotami lub złodziejami, mogłyby powitać tego „wybitnego polityka światowego formatu” niczym mesjasza. A doły partyjne zbuntować się i wysadzić z siodła zarówno prymitywnego bandziora, jak i idiotę dziwkarza. Mogłoby się okazać że z premią za jedność ta istna chorągiew Kuklinowskiego miałaby niewiele mniej zwolenników niż PiS. Stąd ten oczywisty brak poparcia dla przedłużenia kadencji kaszubskiego volksdeutscha. W mojej ocenie Napolion gra na głupotę i arogancję Makreli, która już udowodniła że w swej iście diabelskiej pysze nigdy nie przyzna się do popełnionych błędów. Więc gotowa użyć wszystkich swoich wpływów by do tej reelekcji doszło. W swoim tępym enerdowskim łbie chyba naprawdę uważa, że w ten sposób zaszkodzi Napolionowi, którego szczerze nie cierpi. Jeśli JESZCZE jest na tyle silna by przeforsować to leniwe i żałośnie niekompetentne indywiduum, prezes ogra i tę krowę. Niedawno znalazłem ciekawy link:

http://wpolityce.pl/polityka/326373-suddeutsche-zeitung-nasz-donald-w-sprawie-tuska-unia-po-prostu-nie-moze-ugiac-sie-przed-kaczynskim

Wynika z niego że niemieccy pismacy z głupiej ale wpływowej gazety już kupili tę ciemnotę. I lobbują za reelekcją tego mniej niż zera bo chęć zrobienia Napolionowi „wbrew” zablokowała im zdolność do myślenia. Gdyby potrafili chłodno kalkulować, wiedzieliby że powrót Ryżego do Polski jest największym świństwem, jakie mogą prezesowi zrobić. Są szanse na przejście tego numeru, co byłoby triumfem Napoliona w polityce międzynarodowej. I pozwoliłoby myśleć o „zalce” za całokształt. Ale ostatnio przeczytałem coś takiego:

http://www.defence24.pl/542448,europa-atomowym-mocarstwem-kaczynski-nie-wystarcza-jeden-lub-dwa-okrety-komentarz

Po lekturze tej informacji ręce opadają. Bowiem wynika z niej że Napolion optuje za stworzeniem europejskich sił nuklearnego odstraszania na dużą skalę, bo jak mówi, to nie mogą być zaledwie jakieś dwa okręty podwodne z rakietami z głowicami nuklearnymi. Nie ulega wątpliwości że centrala odpalania byłaby nadzorowana przez kanclerza Niemiec. Pozostało więc mieć nadzieję że ta bzdura została wymyślona ad hoc w celu chwilowego ogłupienia Makreli a ona nie okaże się aż tak przebiegła by trzymać Geniusia za słowo. Bo jeśli Napolion naprawdę wierzy w to, że ona czy SS-oberschwein Schulz odpaliliby te rakiety po wtargnięciu wojsk Putasa do Polski, diagnoza jest prosta: w kaftan i do Tworek. Identycznie skomentuję też bełkot o tworzeniu euroarmii jako rzekomej alernatywy dla NATO. W roku 1995 Srebrenica udowodniła ile warci byli już wtedy ci wojacy. Gdy do miasta zbliżyli się rzeźnicy Ratko Mladića, mający bronić ludności cywilnej holenderski batalion zmykał w takich podskokach że te dzielne cioty pogubiły szminki i puderniczki. A obecnie w wojsku francuskim służą islamiści, pojawienie się ich w armiach niemieckiej czy beneluksowych to kwestia czasu, o ile już nie nastąpiło. Czyli "pomocą" ze strony takich "sojuszników" może być strzelanie w plecy.
Zatem odczep się Napolionie od tego euromilitaryzmu, chyba że chcesz wygrać z Ryszardem VI w konkursie na największą bzdurę roku 2017.

Stary Niedźwiedź

18 komentarzy:

 1. Szanowny Niedziedziu, Z wiadomych wzgledow wiecej po powrocie:

  ''Nie ulega wątpliwości że centrala odpalania byłaby nadzorowana przez kanclerza Niemiec.''

  -zdajesz sobie sprawe ze na bron atomowa w hitlerowie to US sie nie zgodzi ?.Francja takowa bron posiada (''jaka taka''). UK zostalo wywalone z EU -jaki kraj pozostal w europie dla US w roli ''trzymajacego guzik'' ? Wlosi , Hiszpanie ktorych zolnierze 'biora zwolnienie'' podczas ostrzalu ? -Przy obecnym prezydencie US pomysly kaczora byc moze sa tylko ''testowaniem'' na zasadzie ''dajcie atomowke'' ... nie dali ale dali bron przeciw atomowa.Musimy pamietac ze nad wisla nikt od 70 lat nie ''robil polityki miedzynarodowej''

  wesol wieczor
  PiotrROi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny Piotrze
   Gdyby miała to być euroinicjatywa za europieniądze, jest rzeczą wykluczoną żeby Szkopy zrezygnowały z pełnej kontroli tego guzika odpalania. A nie ma żadnej pewności że Szkopy będą grzecznie pytać Trumpa o zgodę. Gdyby (co nie daj Panie Boże!) Niemcy mieli kanclerza na miarę Bismarcka czy nawet Adenauera a jemu udałoby się dogadać z Chinami, Helmuty mogłyby sobie zafundować dowolne bombki a USA mogłoby ich w tyłek pocałować.
   Pamiętajmy też o tym że żabojady są zoologicznie antyamerykańskie. I o ile tylko Le Pen i FN nie przejmą władzy, w co nie wierzę, taką inicjatywę powitaliby z entuzjazmem. Bo to siłą rzeczy oni byliby dostawcą technologii i głównym wykonawcą. Czyli platynowy interes dla ich przemysłu plus polityczny awans na znacznie już mniej ubogiego krewnego Niemiec.
   W mojej ocenie przerwa w robieniu polityki zagranicznej nad Wisłą to co najmniej 80 lat. Bo "równy dystans do Berlina i do Moskwy" to dyplomatyczny szpital psychiatryczny.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  2. Szanowny Niedziedziu,

   ''A nie ma żadnej pewności że Szkopy będą grzecznie pytać Trumpa o zgodę. ''

   -od tego jest kilkadziesiat tysiecy realnego wojska US w europie i kilkadziesiat glowic w US.Podkreslam slowo ''realne'' i slowo ''glowice atomowe''.Jesli masz znajomych w armii u helmuta zapytaj ich o ''morale'' i ''zdolnosci bojowe'' tej armii -jest gorzej niz w polskiej armii przed maciarenka -moze i by sie na jakas defilade wybrali lecz nie wszyscy wzieli by bron do reki bo czesc z nich to pacyfisci. Juz widze ich ''walke'' z marines....

   wesol dzien
   PiotrROI

   Usuń
  3. Czcigodny Piotrze
   Pomysł wojskowej unterwencji US Army w Niemczech ze względu na pilityczne reperkusje traktuję jako żart bo to nie jest Honduras. A teraz policzmy potencjał gospodarczy czyli PKB liczony wedle parytetu siły nabywczej w bilionach $ (bilionach europejskich czyli jedynka z 12 zerami) za 2015
   Chiny 19.4
   UE 19.2 (bez Wyszehradu 17.4)
   Stara Unia (szóstka założycielska) to 10
   USA 17.9
   Jeśli Trump naprawdę chce stoczyć wojnę gospodarczą z Chinami, neutralność UE jeszcze przez najbliższe 8 lat jest mu niezbędna do szczęścia. Bo gdyby wepchnął UE w ramiona Chińczyków, to w konfrontacji gospodarczej po prostu dostanie łomot. Zatem nie wierzę by popełnił takie biznesowe harakiri.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  4. PS
   Swego czasu de Gaulle (że jego antyamerykanizm był obsesyjny to inna sprawa) kazał amerykańskim jednostkom NATO wynosić się z Francji i one bez dyskusji się wyniosły. Kanclerz Niemiec też może wydać amerykańskim wojakom polecenie "alle raus, aber schnell!". Co akurat mnie by nie zmartwiło bo część zapewne trfiłaby do Polski i Putas musiałby coś sobie związać na supełek.
   Pozdrawiam serdecznie,

   Usuń
  5. Szanowny Niedzwiedziu, do tej pory nie wiedzielismy jakich ludzi nalezy likwidowac w twojej kwestii zainteresowania. Z printscreenow nam przyslanych wiemy ze jst ich strasznie duzo. Wiekszosc glupoli juz zlikwidowalismy. Nie zlikwidowalismy pewnie wszystkich idiotow z Polski ktorzy np bronili "niech zyje nam Merkelowa albo Petru albo ktos inny" ale moge cie zapewnic ze wiekszosc h... juz nie zyje tutaj, to trupy. Pamietaj ze ostatni nasz wynalazek wygrala tez Polska.
   Piotr ROI

   Usuń
  6. PS. po mojej wypowiedzi na forum gazeta zrobilo sie ''cieplo'' wiec wyjasniam my ''likwidujemy'' po staropolsku -wykluczac z towarzystwa wszystkie swinie -to na emigracji jest dosc mocna kara

   wesol ;)
   PiotrROI

   Usuń
  7. Czcigodny Piotrze
   Jak rozumiem, ten komentarz wiąże się z dyskusją prowadzoną na innym forum komentatorskim a uczestniczyli w niej również emigranci. I stąd te printscreeny, zgaduję że uwieczniające wypowiedzi różnych łobuzów.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 2. Jarek Dziubek8 lutego 2017 20:02

  Szanowny Stary Niedźwiedziu,
  ja się oczywiście na tych gierkach i podchodach nie znam. Nie lubię ich i dlatego w polityce nie robię. Gdybym do niej trafił na dłużej, puszczałbym pawia co kwadrans.
  Ale z tego co piszesz, wynika, że najważniejszą kwestią polityki zagranicznej dla Kaczora na rok 2017 będzie utrzymanie Tuska na jego synekurze unijnej. I to w taki sposób, by przeciętnemu wyborcy wydawało się, że Kaczor Tuska na owej synekurze nie chce. No i również tak samo ma się wydawać Kanzlerinie.
  Tak się tylko zastanawiam, czy Makrela nie ma w swej ekipie jakichś spryciarzy, którzy by się w tej dość prostej intrydze połapali i ją oświecili?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny Jarku
   Tacy spryciarze musieli jej najpóźniej po kolońskim Sylwestrze tłumaczyć że te rzekome matki z dziećmi plus inżynierowie i lekarze z Syrii to tak naprawdę banda dzikich dżihadystowskich jebusów półanalfabetów z krajów, które z Syrią nawet nie graniczą. A co się tyczy ich "wysokich kwalifikacji", umieją jedynie rabować, gwałcić, defekować do basenów pływackich, obsłużyć broń palną i spowodować eksplozję materiałów wybuchowych. A Ludzie z takimi kwalifikacjami nie są gospodrce niemieckiej do niczego potrzebni. No i jaka była reakcja fuehrerzycy? W sprawie Kolonii "niezależna" prasa dostała rozkaz "mordy w kubeł", tak jak i policja w kwestii ujawnianiu narodowości sprawców rozbojów i gwałtów. A środki zaradcze przypominały, za przeproszeniem, pudrowanie szankrów. Jedyne przykłady energicznej reakcji policji to rozpędzanie demonstracji antyimigranckich.
   Być może znajdziesz inne wytłumaczenie tego zdumiewającego bimbania sobie przez nią na los Niemców. Ale na razie nie widzę innego dobrego wytłumaczenia tej byłej działaczki aparatu enerdowskiego FDJ niż bezdenna arogancja i wpojony jej w tym komsomole odruch nieprzyznawania się do błędów, bo partia przecież nigdy się nie myli. Trochę mi to przypomina TW Bolka idącego w zaparte.
   Dlatego ta gra Napoliona w mojej ocenie nie opiera się na kruchych podstawach.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 3. Co do stosunków polsko-ukraińskich uważam że Polska powinna bardzo zdecydowanie postępować z Ukrainą w sprawie dziczy banderowskiej i wycofać się z jakiejkolwiek współpracy i pomocy Ukrainie aż nie przyjdzie do nich otrzeźwienie.
  https://www.youtube.com/watch?v=OoVoANidEqc
  klawisz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny Klawiszu
   Pod Twoim postulatem cała redakcja podpisuje się oburącz. Bo dotychczasowe postępowanie władz Ukrainy przypomina mi bezczelnego żebraka, bluzgającego swoim darczyńcom. A ci są tym bardziej hojni im bardziej ten cham przejedzie się po ich mamusi i babci. Kompletna paranoja.
   Wielkie dzięki za ciekawy link.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 4. Czcigodny Stary Niedźwiedziu,
  Do tej pory konsekwentnie głosowałem na JKM, bo nie widziałem prawicowej alternatywy. Partia Kukiza jest wprawdzie niejednorodna ideologicznie, ale jak dotąd funkcjonuje. JKM spotkali się podobno z Kukizem na kolacji by omówić ewentualną współpracę wyborczą. Pewnie nic z tej współpracy jak zwykle nie wyjdzie, jednak jeśli Kukizowcy utrzymają się do wyborów, skłaniam się, żeby oddać na nich głos.
  Serdecznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny Dibeliusie
   Sam Kukiz jest w polityce amatorem, bo para się nią niecałe dwa lata. Jego start w wyborach prezydenckich był happeningiem a okazało się że wielu ludzi ma powyżej uszu zaskorupiałego układu okrągłego stoliczka. Więc poszedł za ciosem i ułożył listy do sejmu. Prawdę mówiąc bałem się że ta wielka improwizacja wypadnie gorzej, ale klub się trzyma, liczy 35 posłów i na mojego nosa w takim składzie dotrwa do końca kadencji.
   W ostatnich wyborach listę warszawską otwierał sam lider, na czwartym miejscu był Jacek Wilk, znany mi z Kongresu Nowej Prawicy, przed nim jakiś pan leśnik z Borów Tucholskich i pan biznesmen z Dublina. Fakt że pan mecenas Wilk nie odszedł z KNP do kolejnej wylinki agenta, zakończył moje rozterki. Rozpropagowałem wśród znajomych jego osobę i udało się. Pod wględem zebrnych głosów zajął na liście drugie miejsce a Kukiz jako lokomotywa ugrał właśnie dwa mandaty.
   JKM przykleiłby się do K'15 tylko po to by jak zwykle tuż przed wyborami zaszkodzić ile tylko się da. Czyli powiedzieć coś aż tak kurewskiego że 99% Polaków najchętniej napluło by mu w mordę. Dlatego mam dla Pawła Kukiza dobrą radę. Starego agenta, ostatnio chyba również na żołdzie Putasa, po prostu trzeba zawsze psami poszczuć.
   A w sprawach gospodarczych w tym sejmie jak dja mnie jest pan Marek Jakubiak. A po nim przerwa i kilku innych posłów z K'15. Bo po wtopie przy układaniu "podatku supermarketowego" oraz Twoich informacjach na temat tej "antykorupcyjnej ustawy VATowskiej" mit genialnego wicepremiera Morawieckiego stopił się niczym bryła lodu w piecu hutniczym.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 5. Szanowny Stary Niedźwiedziu,

  Pozwolę sobie zacytować ks. Isakowicza, którego krótki komentarz wystarczy za tysiąc słów i komentarzy.

  "Jeszcze wczoraj myślałem, że słowa prezesa Jarosława Kaczyńskiego o przeciwstawianiu się gloryfikacji morderców z UPA i SS są przełomem. Jednak po dzisiejszym wystąpieniu w Sejmie Witolda Waszczykowskiego i – o-, zgrozo! – „wybitnej dyplomatki” Małgorzaty Gosiewskiej pozostaje mi przypomnieć rządzącym słowa z Ewangelii: „Niech mowa wasze będzie tak tak lub nie nie. Co nadto od Złego pochodzi”"

  Pozdrawiam serdecznie, TF.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny Tie Fighterze
   Ksiądz Tadeusz Isakowicz - Zaleski "od zawsze" jest dla mnie zarówno człowiekiem jak i duchownym chrześcijańskim z najwyższej półki. A elementarny obiektywizm każe mi stwierdzić że w gronie duchownych polskiego Kościoła Rzymskokatolickiego jest jak dla mnie zdecydowanie numerem jeden, zaś inne kościoły chrześcijańskie w Polsce w swoich szeregach niestety nie mają nikogo tej klasy.
   A jeśli dodatkowo mowa jest o sprawach związanych z Kresami to tak jak napisałeś, opinia księdza Tadeusza po prostu kończy dyskusję. Bo w polemikach dotyczących tej tematyki, w porównaniu z jego zdaniem brednie Geniusia Żoliborza i jego handlangrów warte są tyle, co kadzące im panegiryki kurzych mamusiek, rozbitków z gnijących na mieliznach łajb czy żywych młynków modlitewnych. Czyli mniej niż zero. Ksiądz Tadeusz locuta, causa finita.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 6. Czcigodny Stary Niedźwiedziu
  Czy masz jakąś teorię na temat tego, czemu minister Macierewicz broni niejakiego Misiewicza niczym niepodległości? Rada bym poznać Twoje zdanie, bo sama nie ogarniam.
  Pozdrawiam
  mira

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodna Miro
   Muszę przyznać że zabiłaś mi tęgiego ćwieka.
   Przed Misiewiczem (a może równolegle z nim) w MON straszył też inny tajemniczy gówniarz, niejaki Edmund Janniger. Liczący sobie 21 wiosen (lub 22) i też nie mający jakichkolwiek formalnych kwalifikacji zawodowych, uzasadniających jego zatrudnienie na stanowisku doradcy ministra. Tego swego czasu szczęśliwie udało się skutecznie wykopać ale spotkałem się z plotką (tabloidu Super Ekspress nie traktuję do końca poważnie) że od 1 grudnia 2016 to cudo jest ponownie zatrudnione w MON na etacie.
   Dochodziły słuchy o aferze polegającej na tym że Antek Policmajster oczekiwał iż generałowie będą oddawać honory gówniarzowi Misiewiczowi. Dla mnie jest to niebywały skandal.
   Niejaka Środa nieoczekiwanie wyjechała z obroną Misiewicza. Znając stopień genderowego ogłupienia tej baby, pewnie doszukała się w tym zajadłym utrzymywania pętaka na posadzie podtekstu pedalskiego.
   Od dawna uważam że Antek Policmajster po prostu zidiociał. Przed wyborami 2015 na swoje szczęście prezes schował go do szafy i sam też tam się ukrył. Tylko dlatego PiS zdobył ponad 230 mandatów i może rządzić samodzielnie. Ale po wyborach Antek wylazł z szafy, przy okazji dyskredytując samodzielność pani premier Szydło. Bo ona na stanowisku szefa MON widziała pana Gowina, niewątpliwie człowieka zdrowego na umyśle i zrównoważonego psychicznie.
   Nie mam pojęcia dlaczego prezes trzyma się tego idioty niczym pijany latarni. Ale jak napisałem, największym niebezpieczeństwem czyhającym na Napoliona jest groźba przewrócenia się o własne nogi. Moim zdaniem Antek gwarantuje mu taką wywrotkę, więc czym szybciej go usunie z MON, tym dla PiS lepiej. Bo w roku wyborczym będzie już na to grubo za późno.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń