wtorek, 23 maja 2017

Larum grają!

Kilka lat temu linkowany na naszej witrynie czcigodny Krusejder, katolik przedsoborowy i konserwatysta z najwyższej półki, odkrył przed Starym Niedźwiedziem twórczość wielkiego francuskiego pisarza, katolika i monarchisty Jeana Raspaila. Szczególne wrażenie na Starym Niedźwiedziu zrobił napisany już w roku 1973 czyli 44 lata temu proroczy „Le Camp des saints”, wydany w Polsce po raz pierwszy w roku 2005 pod wiernie przetłumaczonym tytułem „Obóz świętych”. Autor przewidział gremialny najazd na Europę milionów mieszkańców tak zwanego III świata. Którzy wpadli na odkrywczy pomysł, że biała człowiek powinna ich przyjąć i utrzymywać na swoim poziomie socjalnym, skoro oni sami nie są w stanie sobie tego poziomu zapewnić. A oni zajmą się tym, co najlepiej umieją robić. Czyli mnożeniem się, psuciem powietrza i przestępczością. Raspail przewidział już wtedy (a przecież polityczna poprawność dopiero się wówczas rodziła!), że rządzący Europą okażą się w chwili próby zgrają żałosnych ciot i cywilizacja europejska ulegnie atakowi dziczy. Autor od lat powtarza, że idiotyzmem jest traktowanie wszystkich religii księgi jednakowo. Islamu zdaniem Raspaila w żadnym wypadku nie wolno stawiać na równi z chrześcijaństwem czy judaizmem (w tej ostatniej sprawie nawet pobieżna znajomość Talmudu pozwala redakcji zgłosić votum separatum) a mułłów nawołujących do zabijania niewiernych trzeba wydalać z Francji lub wsadzać za kratki. Uważamy że to wydalanie wymaga doprecyzowania, a idealnym miejscem tegoż wydalenia powinny być na przykład malaryczne lasy tropikalne Gujany Francuskiej.
O zamachach terrorystycznych na terenie „starej” Unii, dokonywanych systematycznie odkąd niejaka Makrela łamiąc wszelkie prawa Euroburdelu otworzyła wrota dla „kobiet i dzieci uciekających przed wojną w Syrii”, wszyscy wiedzą. Jak widać, dostrzeżenie przez wychowankę enerdowskiego Hitlerjugend, że te kobiety i dzieci to brodate byki w wieku poborowym ze spuchniętym nabiałem, potrafiący tylko rabować, gwałcić oraz mordować w imię miłosiernego i litościwego burdeltaty Allacha, przekracza jej możliwości intelektualne. Ale ostatni zamach w naszym przekonaniu stanowi nową jakość.
W poniedziałek 22 maja po godzinie 22 czasu miejscowego, dżihadysta dokonał zamachu przed wyjściem z hali widowiskowej Manchester Arena. Ładunek wybuchowy eksplodował gdy tłum ją opuszczał po koncercie amerykańskiej piosenkarki Ariany Grande. Znanej z produkcji Disneya i idolki głównie kilkolatków i nastolatków. Zatem widownia składała się głównie z tych pierwszych w towarzystwie rodziców, drudzy przybyli na koncert na ogół samodzielnie. Zatem ten akt terroru był z założenia skierowany przeciwko osobom nieletnim. Pomysłodawców nie nazwiemy bowiem nawet Stary Niedźwiedź nie jest w stanie zaproponować tak obelżywego i pogardliwego określenia, by było one adekwatne do aż takiej podłości.
Wedle wiedzy na wieczór 23 maja, ofiarami zamachu są 22 osoby zabite i ponad pięćdziesiąt rannych. Trwają poszukiwania zaginionych, z którymi do tej pory nie udało się nawiązać kontaktu. W tej ostatniej grupie jest co najmniej dwoje Polaków.
Media donoszą, że mieszkańcy Manchesteru zachowali się wzorowo. Przyjmowali do swoich mieszkań zagubionych, zwłaszcza będące w szoku dzieci. Taksówkarze bezpłatnie odwozili do mieszkań ludzi ze strefy zamachu. Brytyjska policja doszlusowała poziomem intelektualnym do francuskiej i niemieckiej bo już po dobie doszła do wniosku, że to jednak był zamach terrorystyczny a nie na przykład efekt nieostrożnego obchodzenia się z fajerwerkami. Ale nie należy z tego wyciągać pochopnych wniosków, a już broń Boże odnosić z niechęcią do jakichś grup etnicznych. Ten budzący podziw niesamowity wysiłek intelektualny przypomina nam modny w czasach PRL cykl złośliwych dowcipów o ówczesnej Milicji Obywatelskiej. Jeden z nich głosił, że jednostką inteligencji jest CJANT i dlatego funkcjonariusz komunistycznej policji nazywany był  milicjant a nie policjant.
Wedle nieoficjalnych informacji zamachowiec to 22 letni Libijczyk Salman Abedi, urodzony już w Wielkiej Brytanii i jak widać, doskonle zasymilowany. Co dedykujemy kretynom z różnych operetkowych wydziałów uniwersyteckich, którzy „nałukowo” udowadniają rzekomy imperatyw przyjmowania trzydziestoletnich Somalijczyków z paszportami wedle których są piętnastoletnimi Syryjczykami. Wartość rzeczonych „prac nałukowych” określa jedynie ich nakład, masa jednego egzemplarza tych wypocin oraz bieżąca cena makulatury, a ściślej rzecz ujmując iloczyn tych trzech liczb. W przypadku „filozofek etyczek” można się domyślać pobudek, widocznie liczą na to że na bezkoziu i feminazistka koza. Podobnymi pobudkami kierują się zapewne i niektóre psory pokroju pedała Krzemińskiego.
Odmowa przyjmowania tej dziczy jest najjaśniejszym punktem polityki rządu formalnie pani premier Szydło. Do której żywimy zarówno sympatię jak i współczucie z racji wtrynienia do jej rządu arcyministra Antka Policmajstra, któremu ona może skoczyć. A i sam Napolion z nieznanym nam powodów obchodzi się z nim jak ze zgniłym jajem. I żeby szalikowcy Pobożności i Socjalizmu nie zarzucili nam, że umiemy tylko krytykować, a żadnej konstruktywnej propozycji nie składamy, niniejszym to czynimy.
Lektura hasła „zbrodnie przeciwko ludzkości” pozwoliła Flavii ustalić że w Statucie Międzynarodowego Trybunału Karnego, powołanego do życia w roku 1998 jest też artykuł 7, wymieniający zbrodnie przeciwko ludzkości. A w nim punk (d) o treści:
deportacja lub przymusowe przemieszczanie ludności
Ponieważ empiria po raz kolejny potwierdziła, że dowolna osoba z grona kolegium redakcyjnego po kwadransie guglowania wie o dowolnym aspekcie polityki międzynarodowej więcej niż Dupa Wołowa z Uszami (czyni postępy więc te uszy należą mu się niczym liście dębu do "ritterkrojca" w przypadku szczególnie dzielnych niemieckich wojaków), podpowiadamy pani premier:
1. Nachodźcy na samą myśl o przeflancowaniu do Polski dostają gęsiej skórki.
2. Zatem sławetna relokacja ewidentnie odbyła by się wbrew jej woli, czyli byłaby przymusowa.
3. Ergo, relokacja wyczerpuje definicję zbrodni przeciwko ludzkości.
Zatem gdy różne France, Guje, kon-Donki  i mniejsza swołocz szantażują Polskę sankcjami, pani premier powinna palnąć im prosto w ślepia:
Do pomocnictwa w popełnieniu zbrodni przeciwko ludzkości mojego rządu nie namówicie. Wypad!
I jeszcze drobiazg. Od półtora roku klub Kukiz’15 domaga się referendum w kwestii przyjmowania islamskiej dziczy. A Geniuś Żoliborza olewa to równo. Nie wierzymy w to, by był aż takim durniem, by miał choć cień wątpliwości co do wyniku. Więc dlaczego tę inicjatywę tak konsekwentnie torpeduje?
Chyba jak to mówi Tie Fighter, Geniuś znowu wypieprzył się o własne nogi. Czyli dupa a nie Napolion.

Stary Niedźwiedź
Flavia de Luce
Refael 72
Tie Fighter

16 komentarzy:

 1. Szanowna Redakcjo,

  Ciekawie napisane i dodam tylko od siebie ze ''juz to cwiczylismy''. Przypomne tylko ze przez dziesieciolecia tzw. socjalizmu jedyna recepta na zdychanie tego systemu bylo ''wiecej socjalizmu'' podobnie jak dzis jedyna recepta jest ''wiecej integracji, wiecej multikulti ect.''. To w nad wisla nie przejdzie nawet wtedy kiedy bedzie ''ustawowo nakazanie'' pranie mozgu roznymi TVNami.

  Mialem odpuscic Kudlizmowi 15 z uwagi ze czasem znajdzie sie tam jeden czy drugi nieglupi posel ale zlodziejsto jest glowna zasada tego portalu.Jako ze Kukiz zabral sie za wydawanie pieniedzy parafian (1) to ja proponuje niech kazdy z wyborcow Kukiz zlozy sie choc w 1/10 na utrzymanie tych ludzi w parfiach.Ktos chetny ? To doskonaly przyklad jak nieglupi pomysl (a nawet realizowany choc autentyczni chrzescijanie z Syrii sprowadzeni do Polski uciekli do helmutowa po kilku tygodniach)moza kompletnie rozwalic.

  wesol dzien
  PiotrROI

  (1) ''Dopuszczalną byłaby sytuacja, gdyby z 10 tys. parafii, które mamy w Polsce, każda z nich przyjęła jedną chrześcijańską rodzinę z Syrii, to w jakiś sposób wywiązalibyśmy się ze swoich zobowiązań względem Unii Europejskiej''
  http://wpolityce.pl/polityka/341103-nie-dla-bandziorow-tak-dla-chrzescijan-z-syrii-kukiz-za-przyjeciem-uchodzcow-zawsze-uwazalem-ze-nalezy-wykorzystac-apel-papieza-franciszka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PS. bylo blednie napisane ''ale zlodziejsto jest glowna zasada tego portalu.''
   Mialo byc napisane ''ale zapobieganie zlodziejstwu jest glowna zasada tego portalu''

   PiotrROI

   Usuń
  2. Czcigodny Piotrze
   Pomysł Kukiza oczywiście wygląda paskudnie bo jest to rządzenie się pieniędzmi cudzymi, czyli parafian. Ale tym się różni od analogicznych idei lewactwa czy POmiotu, że w praktyce jest NIEWYKONALNY.
   Kogo chcą naw wpieprzyć brukselskie pachołki Makreli? Nachodźców którzy dotarli z Afryki prze morze do Włoch i Grecji. Ponad 90% z nich nigdy w życiu nie było w Syrii. W grupie tych którzy otarli się o Syrię chrześcijanie to góra kilka procent (bo syryjscy chrześcijanie albo zostali zabici, albo pozostali w swoim kraju, albo są w tureckich obozach). A z kolei wśród rzeczywistych chrześcijan kobiety z dziećmi to kolejna mniejszość. Do tego dodaj praktycznie niewykonalne udowodnienie że dana osoba to naprawdę chrześcijanin i do tego z Syrii.
   Dlatego ten tekst Kukiza to czysto piarowe austriackie gadanie. Jak dla mnie, przypomina stary dowcip że korporacja zatrudni menago. Wymagania - wiek góra 30 lat i co najmniej 15 lat praktyki na stanowiskach kierowniczych.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 2. Jarek Dziubek24 maja 2017 10:02

  Szanowni Autorzy,

  Ponoć Tusk zorganizował nam karę 250 000 EUR rocznie za każdego nierelokowanego nachodźcę, którego nie przyjmiemy. O ile mnie pamięć nie myli, Terenia Piotrowska zobowiązała się, że przyjmiemy około 10 000 nachodźców. Jak te liczby przemnożę przez siebie, wychodzi mi 2 500 000 000 EUR kary rocznie. Jeśli przyjąć, że mamy 38 000 000 obywateli z dziećmi i starcami łącznie, to wychodzi mi 65,79 EUR na osobę. Po dzisiejszym kursie NBP (4,20) to będzie jakieś 276,32 złote. Moja najbliższa rodzina to 5 osób. A zatem jakieś 1381,60 zł rocznie.
  Jeśli mogę ochronić moją rodzinę za 1381,60 zł rocznie i dzięki temu spokojnie chodzić z dziećmi na koncerty lub na imprezy sportowe organizowane w naszym kraju, to w to wchodzę.
  Oczywiście jeszcze bardziej bym się ucieszył, gdyby nasi politykierzy powiedzieli, że żadnej kary nie zapłacą, a nachodźców relokować do nas nie pozwolą. Ale czy mają na tyle jaj?

  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szanowny Jarku

   ''Oczywiście jeszcze bardziej bym się ucieszył, gdyby nasi politykierzy powiedzieli, że żadnej kary nie zapłacą, a nachodźców relokować do nas nie pozwolą.''

   Toz to mowia od 2 lat.To to tylko Shitina ''co innego w srode co innego w sobote'' gada.Inna sprawa ze brukselskie nababy moga sobie co najwyzej banany prostowac niz zmusic jakis kraj do przyjecia nachodzcow lub placenia za to chocby centa.Bez zgody wszystkich krajow (a na to nie ma szans) nie sa w stanie nic wyegzekowac.Tak wiec na to ze Polska przylaczysie do w/w zbrodni przeciwko luidzkosci sa na dzien dzis zadne.

   Dobrym pomyslem byloby faktycznie przyjecie kilku tysiecy dzieci ponizej 10 roku zycia ktore maja potwierdzenie ze sa sierotami.Zamkneloby to wszystkim geby a K15 pewnie bez problemu za to zaplaci.

   wesol dzien
   PiotrROI

   Usuń
  2. Jarek Dziubek24 maja 2017 11:10

   Szanowny Piotrze, jakoś tak mówią mało zdecydowanie. Choć może to sztuka dyplomacji, na której się nie znam. Kibicuję im, by byli w tym wytrwali i nie dali się złamać. Gdyby już nie było opcji i tylko kara by nas powstrzymała przed relokacją, to zadeklarowałem, że jestem gotów na ściepę.
   Pozdrawiam

   Usuń
  3. Czcigodny Jarku
   Niestety (wbrew urzędowemu optymizmowi mediów PiS) są jeszcze rodziny dla których ekstra wydatek około stówy miesięcznie nie byłby w ich budżecie pozycją mało istotną. A poza tym, jak najsłuszniej podkreśliłeś, elementarna przyzwoitość nakazuje powiedzieć brukselskim reketierom to co ś.p. generał Patton powiedział kagiebistom żądającym wydania Brygady Świętokrzyskiej. Raz im ustąpimy to te skurwysyny zażyczą sobie choćby kary rzędu miliona € za każdorazową odmowę udzielenia "ślubu" dwóm pedałom.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  4. Czcigodny Piotrze
   Jedna z najpiękniejszych arii Verdiego nazywa się "La donna e mobile". POmiot jest jeszcze bardziej zmienny, mutuje szybciej niż wirus HIV. Ale skoro POczuwają się do "wartości europejskich", niech zapłacą tę karę na miarę własnej szczodrobliwości. Czyli po 20 gr od nieprzyjętego ciapatego.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 3. Szanowna Redakcjo,

  Ja dziś napiszę dwa słowa tak poza tematem, gdyż zostałem zainspirowany fragmentem o zbrodniach przeciwko ludzkości.

  Artykuł II Konwencji ONZ w sprawie zapobiegania i karania zbrodni ludobójstwa z 1948, definiuje ludobójstwo jako:

  c) rozmyślne stworzenie dla członków grupy warunków życia, obliczonych na spowodowanie ich całkowitego lub częściowego zniszczenia fizycznego

  d) stosowanie środków, które mają na celu wstrzymanie urodzin w obrębie grupy

  e) przymusowe przekazywanie dzieci członków grupy do innej grupy

  Coś wam to przypomina?

  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny Robercie
   Dzięki za zwrócenie uwagi na tę część starej konwencji ONZ. Jest oczywiste że choćby ten punkt e) pozwala posadzić na ławie oskarżonych Makrelę i szefów skandynawskich rządów oraz podległe im Jugendgestapo.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 4. W͏͏idziałem świetnego mema:

  Karta referendalna
  Czy jesteś za przyjęciem uchodźców?


  □ NIE

  □ TAK
  Imię i nazwisko:..............................
  Adres: .................................

  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny Refaelu
   Jak widzę, dowcip z serii "Radio Erewań odpowiada" jest nieśmiertelny. Głosił on:
   Do Radia Erewań nadeszło pytanie słuchacza:
   - Towarzysze, nie podoba mi się twarz towarzysza Breżniewa. Co mam robić?
   Radio odpowiedziało:
   Jeszcze nie wiemy co wam doradzić. Więc przyślijcie swój adres i poczekajcie na odpowiedź.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 5. Co do tych feminazistek na bezkoziu...
  http://redpanels.com/227/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szanowny anonimowy
   Dziękujemy za link. Rzeczywiście zabawny.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 6. Na fb znalazłem newsa jak dżemojady będą walczyć z terroryzmem. Metoda jest całkowicie nowa. Polega na wytatuowaniu sobie pszczoły.
  No, teraz terroryści mają już zupełnie przechlapane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny Refaelu
   Mój ś.p. Ojciec ze swoich studenckich czasów (późne lata dwudzieste) zapamiętał przyśpiewkę:
   Leciała pani z panem
   Aeroplanem.
   Sadzali sobie pszczołę
   Na pupę gołę.
   A z nimi leciał lotnik
   Co był zalotnik.
   Dla niego pupa goła
   To rzecz wesoła.
   Obawiam się zatem że to tatuowanie sobie pszczół będzie równie skuteczne jak rysowanie kredkami kwiatków na jezdni.
   Zrewanżuję się zagadką:
   Ile szarych komórek ma eurolewak i z czego?
   Dwie, z czego jedna to telefon.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń