niedziela, 27 stycznia 2013

Non plus ultra!

tytytytułoccc
Żywa dyskusja na temat WOŚP spowodowała że z poślizgiem wstawiłem post dotyczący wydarzenia które bulwersuje mnie od pewnego czasu.
Jak podały media, rada miejska Amsterdamu ma zamiar wybudować na peryferiach miasta kontenerowe getto dla osób „uciążliwych” zaś do tej kategorii zaliczeni zostali ludzie prezentujący „postawy homofobiczne”.
Oczywiście skierowanie do takiego getta nie wymaga wyroku sądowego. Decyzja leży w gestii urzędników. Jeśli postawy homofobiczne” wykazują dzieci, do obozu rzecz jasna trafić ma cała rodzina.
A oto odsyłacze:
Oczywiście lewizna próbuje zdyskredytować te doniesienia i potraktować je jako kaczkę dziennikarską. Stara szulerska sztuczka, nie tak dano przerabiana gdy dwie kanalie (pardon, dzisiaj nazywa się taką ludzką mierzwę etykami) z Oksfordu opowiedziały się za „aborcją po urodzeniu”. Wtedy też próbowano wmówić że była to „prowokacja intelektualna” gdyż oburzenie ludzi o normalnej konstrukcji psychicznej przyjęło takie rozmiary że hucpiarze z Oksfordu po prostu się wystraszyli. Ale rzecznik prasowy Ambasady RP w Królestwie (jakże łatwo o pomyłkę w tym słowie) Holandii jest innego zdania uważając tę informację za całkowicie wiarygodną. Informacja pana rzecznika jest dla mnie na pewno znacznie bardziej godna zaufania niż szyderstwa zamieszczone na witrynie zoologicznych ateotalibów, dla niepoznaki nazwanej  "racjonalista.pl". Która jak głosi motto, nawiązuje do niejakiego Woltera, chyba najbardziej sprzedajnej intelektualnej ladacznicy osiemnastego stulecia.
Muszę przyznać że do niedawna byłem zwolennikiem pewnych ułatwień prawnych dla stabilnych związków jednopłciowych. Oczywiście a priori odrzucałem takie bzdury jak nadanie takiemu „stadłu” praw należnych małżeństwu czy możliwości adopcji dzieci. Miałem na myśli tego typu ułatwienia jak prawo do uzyskania informacji o stanie zdrowia podczas pobytu tej drugiej osoby w szpitalu czy odbioru korespondencji na poczcie.
Ale obecnie gdy „Homintern” przestaje odgrywać rolę biednej szykanowanej sierotki i jz bez żenady odsłania swoją odrażającą mordę, zmieniłem zdanie.
I nie ukrywam że z wielką satysfakcją odebrałem wynik ostatniego głosowania sejmowego. Wszystkie trzy projekty dotyczące „związków partnerskich” trafiły do kosza na śmieci. Choć nie da się ukryć że miejscem jeszcze bardziej godnym tych arcydzieł sztuki legislacyjnej byłby gwóźdź w sławojce.
Oczywiście mówienie że odrzucenie w pierwszym czytaniu tych bzdur szykanuje pary złożone z kobiety i mężczyzny to jedno gigantyczne pieprzenie w bambus. Podnoszone przez ludzi zawiedzionych tym że nie przeszła ich szulerska sztuczka podnosząca pary dewiantów na razie do rangi quasi małżeństw. A gdy ludzie tę ciemnotę kupią to za jakiś czas może przejdzie też i numer ze zrównaniem ich w prawach z małżeństwami. I stąd ten rozdzierający kwik który podnieśli europoseł Siwiec, profesor nienadzwyczajna Senyszyn, pierwsza w RP ciota z bandy Palikota i reszty tej zgrai.
Nawet w PO znalazło się grono osób które tak jak pan minister Gowin uznały ten bzdet za niekonstytucyjny, że o obrazie elementarnej przyzwoitości nie wspomnę. Jak widać nie ma ludzi idealnie dobrych lub złych. Posłom tym za to konkretne głosowanie należą się podziękowania.
A rozwydrzonym pedałom od dzisiaj trzeba powtarzać tytułową maksymę, po polsku brzmiącą „Ani kroku dalej!". I kierować się zasadą  zero "tolerastii".

Stary Niedźwiedź

34 komentarze:

 1. Do tematu dołożyłbym internetową nagonke na posłanke PiS Panią Pawłowską. Że niby 60 letnia stara panna z partii 60 letniego kawalera mówi o tym, że związki homoseksualne nie mają możliwości reprodukcji. A mają? Ona potencjalnie jako kobieta ma, dwóch homośków ni cholery! No i gwoździem programu było dla mnie wystąpienie Chyżego Ruja, KONdonka, który zaraz za Gowinem wpadł na mównice i zaczął tłumaczyć, że to jest prywatne zdanie pana posła a nie stanowisko rządu. Zaraz, zaraz, przecież Gowin zacytował fragment Konstytucji RP i stwierdził, że w związku z tym artykułem projektu ustawy są niekonstytucyjne. No to jak, konstytucja nie pasuje do stanowiska rządu? Czy raczej stanowisko rządu nie jest zgodne z Konstytucja RP? No to za to jest odpowiedni trybunał, czego Rudemu i nam wszystkim szczerze życzę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny Maciejjo
   Od czasu gdy Trybunał Konstytucyjny uznał za sprzeczną z konstytucją próbę lustracji niektórych zawodów przygotowana przez rząd PiS, nie mam złudzeń co do efektu postawienia przed takim sądem gangu MAK Donalda. Słysząc o niektórych wyrokach wydawanych przez sądy tej za przeproszeniem III RP, czekam już tylko kiedy na sali sadowej zagoszczą reakcje publiczności rodem ze stadionów piłkarskich. A po ogłoszeniu wyroku rozlegną się okrzyki "sędzia ch**".
   Pozdrawiam niewesoło.

   Usuń
 2. A co do akcji w Holandii. Ten kraj dąży do samozagłady. Natomiast chciałbym zobaczyć realizacje tego pomysłu np w Alabamie :) trup słałby się gęsto. U nas chyba po dobroci tez by się takie przesiedlenie nie udało. Ja na pewno nie pozwoliłbym wygonić się z własnego domu! Zastanawia mnie tylko jedna rzecz - przecież taka sprawa padnie w jakimkolwiek sądzie najwyższym, czy trybunale na pierwszym posiedzeniu. Nie znam w prawdzie systemu prawnego Holandii ale ETS uwaliłby coś takiego w 5 minut.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szanowny maciejjo.
   Właśnie dlatego w USA trwa nagonka na możliwość posiadania broni, gdyż prawo do posiadania broni w myśl konstytucji USA ma chronić obywateli przed tyranią władzy. Stąd próba rozbrojenia społeczeństwa aby kolejne chore pomysły czarnego mesjasza mogły być przeprowadzone bez oporu w tym patenty holenderskie, które temu szympansowi zapewne bardzo się podobają. Polakom zostałaby do obrony chyba jedynie deska z gwoździem bo nie mam wątpliwości, że bimbrownik z Biłgoraju ze swoją sforą dziwadeł natychmiast skopiowałby to rozwiązanie gdyby tylko mógł. Tie Fighter.

   Usuń
  2. Czcigodny Maciejjo
   W Alabamie czy w Teksasie zboczeniec który zakapował i wysłał do obozu normalnego człowieka, zapewne długo by nie pozył. Bo tam takich nie lubią. A w przypadku Polski podejrzewam że policja nie wykonywałaby swoich obowiązków zbyt gorliwie, A już na pewno gdyby zgromadził się tłum broniący eksmitowanego. Zresztą coś mi się wydaje że rozważasz wariant czysto teoretyczny. Bo ta banda ciot , narkomanów, kastratów i byłych kryminalistów to chwilowy paroksyzm. A wkrótce pozostanie po nich tylko smród, tak jak i po "szamboobronie".
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  3. Tylko strasznie głośna ta banda. Krew mnie zalewa. Gospodarka leży, emerytur NIE BĘDZIE, ZUS, NFZ, długi, prywatyzacja, przekręty ale NIEEEEEE przeciez najważniejszy temat to pedały. Boże, ja się agresywny ostatnio robie jak słysze to lewackie pird**enie. I jeszcze to wciskanie kitu, że to chodzi o sankcjonowanie związków partnerskich wśród osób heteroseksualnych a nie homośków...jaaaasne!

   Usuń
  4. Czcigodny Maciejjo
   Zakładając że statystyczne małżeństwo dorobi się dzieci, te "przywileje" w rodzaju wspólnego rozliczania podatkowego czy bardziej ludzkie traktowanie w kwestii podatku spadkowego (instytucja sama w sobie budząca moją odrazę) to po prostu elementy polityki pronatalistycznej. Koniecznej w obliczu groźby zapaści demograficznej. A jeśli dwoje ludzi płci przeciwnej tworzy stabilny związek działając w dobrej wierze, ten papierek w magistracie to żadna fatyga. Więc w pełni podzielam Twoją opinię że ten numer miał drugie dno. Oczywiście moralne.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 3. Zaraz,zaraz - no dobrze - przesiedli się "homofobów" czyli tych,których wskaże urzędnikowi niewystarczająco usatysfakcjonowany atencją gay ale tych "faszystowskich kołtunów" trzeba jeszcze w tym getcie zatrzymać...Przewidziano ogrodzenie z drutu kolczastego,rogatki i uzbrojoną straż?Czy tylko odpowiednio wysoką karę więzienia/poprawczaka i przepadek mienia za próbę ucieczki?A za tę "próbę ucieczki" nie będzie uznane np.niestawienie się na zajęcia z homoczci,albo brak widocznych postępów w temperaturze uczuć? To już nawet nieważne,czy to kaczka,czy prawda - skoro w przestrzeni publicznej pojawia się taki koncept,to katowska pętla tolerastycznej "tolerancji" sama ilustruje swój totalitaryzm,co samo w sobie jako terapia szokowa dla bezrefleksyjnego elektoratu"postępu" może okazać się zbawienne w skutkach.
  Pozdrawiam
  juggler

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny Jugglerze
   O ile dobrze Cię rozumiem, wierzysz w to że ludziska w końcu połapią się iż od jakiegoś czasu paskudzi im się na głowę. Ta wiara jest słuszna w przypadku krajów w których tolerastia nie poczyniła jeszcze wielkich postępów. Na przykład Szwajcarzy zakazali budowy minaretów nie chcąc aby rano budził ich jakiś matoł drący z wysokości takowego jadaczkę na całą okolicę. Ale "K**ewstwo Holandii" (jak ten kraj nazywa mój przyjaciel o niewyparzonej gębie) w mojej ocenie jest już spisane na straty. Poza tym obligatoryjnym uwielbieniem dla zboczeńców weź pod uwagę jeszcze praktycznie bezkarny proceder mordowania staruszków.
   W czasach wojen religijnych w dobie reformacji i kontrreformacji obydwie strony sięgały po komiczne chwyty propagandowe. Spotkałem się z dziełem jakiegoś skandynawskiego teologa który twierdził ze Pan Bóg mówił po szwedzku, Adam i Ewa posługiwali się duńskim a wąż kusił po łacinie. Taka "dydaktyka" może jedynie śmieszyć. Ale za wysoce prawdopodobną uważam hipotezę że Lucyper cały swój personel zagonił obecnie do nauki holenderskiego.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 4. Szanowny Stary Niedźwiedziu, chciałbym zadać Ci taki temat, może sie wypowiesz

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/szeremietiew-istnieje-zagrozenie-uzycia-wojska-do-,1,5405811,wiadomosc.html

  dodam do tego informacje o powoływaniu z emerytur policjantów (znam osobiście taki przypadek) oraz wzywanie rezerwistów do ponownego stawienia sie prze WKU. cos mi tu śmierdzi...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny Maciejjo
   Muszę to na spokojnie przeczytać i przemyśleć. W końcu pan Szeremietiew to człowiek poważny a nie jakiś "prawicowy" świr dla którego świat zaczyna się i kończy na bezwarunkowym zakazie aborcji i rozwodów.
   I przypomniałeś mi dowcip z końcówki rządów Gierka. Mały Jasio spytany na lekcji co wie o Powstaniu Warszawskim, odpowiedział:
   -Ja tam proszę pani niczego konkretnego nie wiem. Ale ludzie mogą się w końcu wk**wić!
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  2. Osobiście znam przypadek, w którym wojskowy emeryt, ale jeszcze przed 65 rokiem życia dostał kartę mobilizacyjną, a z nią był w WKU. Co z tego wynikło, tego już nie wiem. Oficjele mówią, że w tym roku jakieś ćwiczenia organizują. Niech im będzie. Co do tych ułatwień dla par. Nie wiem, jak to jest w Polsce, ale w USA jest coś takiego [wstyd się przyznać, że z filmów ta wiedza pochodzi :)], że wypełniasz papierek, w którym wpisujesz imię i nazwisko osoby, która ma być powiadomiona, gdyby coś ci się stało i lekarzy nie obchodzi, kto to jest. Nawet jest coś takiego dla rodziców, komu oddają opiekę nad dziećmi w przypadku ich śmierci. Myślę, że coś takiego mogłoby załatwić sprawę. Pozdrawiam.

   Usuń
  3. Czcigodny Ridzie
   taki dokument oczywiście załatwiłby sprawę. Ale załgane pos-tępactwo doszuka się w tym rozwiązaniu stu wad. Ttak jak bydlęta z UNICEF domagający się od Polski likwidacji "okien życia". i szermujący argumentem ze dziecko musi poznać swoich rodziców. Bo lepiej żeby zostało wyskrobane niż aby trafiło w ręce zakonnic.
   Nóż się w kieszeni otwiera.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 5. Z pozdrowieniami :)
  http://www.youtube.com/watch?v=P9A3khGtoGc&feature=player_embedded

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodna Ewo
   Serdeczne dzięki za ten uroczy link. Świadczący że przynajmniej w tej kwestii Polacy nie dali sobie napaskudzić na głowę i ta pedalska hucpa w Polsce nie przejdzie.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 6. Również słyszałem o tych planach, a także o tym, że jest to kaczka dziennikarska. Ale można powiedzieć, że coś jest na rzeczy, bo nawet jeśli nie wprowadzają tego w życie to może by taki projekt. Ewentualnie jest to kolejny temat zastępczy.

  Sam się nie spodziewałem, że już za mojego życia ktokolwiek w Europie będzie rozważał na poważnie tworzenie takich obozów. Takie coś nie może przejść, dlatego się nie obawiałbym o to. Paradoksalnie, gdyby w Amsterdamie naprawdę chcieli coś takiego zrobić to mogą to uczynić na własną zgubę. Chyba tyle to mogę się jeszcze spodziewać po "ludziach zachodu"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny Piotrze
   Socjaliści, zboczeńcy, narkomani, feminazistki, ekoterroryści i wszelaka drobniejsza swołocz nie są zdolni do przewidzenia skutków realizacji swoich idiotycznych lub zbrodniczych pomysłów. Dla nich liczy sie tu i teraz, Byle tylko rozwalać fundament na którym zbudowano chrześcijańską cywilizację białego człowieka. A mułłowie zacierają rączki i czekają kiedy działania tych których mają prawo uważać za "użytecznych idiotów" (jak tych "yntelektualystów" ongiś nazwał Lenin) przyniosą skutek i dojrzały owoc sam spadnie prosto w islamskie łapki.
   Francji i Holandii nie daję już żadnych szans.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 7. Ja też słyszałam o takich planach, znając jednak zapędy Holandii to wcale nie musiała być kaczka dziennikarska. Zaś pazerność i coraz liczniejsze żądania środowisk homoseksualnych powodują, że ludzie tracą cierpliwość i zrozumienie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodna Erinti
   Piszesz że ludzie tracą. Oby zdążyli ją wreszcie stracić i uczynili to w wystarczająco wysokim odsetku w społeczeństwach zagrożonych rozpadem wartości które z Europy stworzyły sto pięćdziesiąt lat temu.światowego hegemona. Jeśli po przegraniu wyścigu gospodarczego z Azją zezwolimy też i na upadek chrześcijańskiej (a może już tylko postchrześcijańskiej) cywilizacji, spełni się proroctwo Deng Xiaopinga. Który swego czasu powiedział że za sto lat nikogo na świecie nie będzie obchodzić co się dzieje w tak pretensjonalnym zadupiu jak ten półwysep na zachodzie Azji.
   Pozdrawiam serdecznie ale niezbyt optymistycznie.

   Usuń
  2. I obawiam się Stary Niedźwiedziu zacny, że to co piszesz może się stać naprawdę. Do nas ta degrengolada dociera coraz bardziej i naciera coraz agresywnej. Jak to było po upadku Rzymu? Cesarstwo Wschodniorzymskie przechowało tradycje i dorobek? Czyżby czekała nas powtórka z rozrywki i Europa Wschodnia (ta zła i ciemne wedle "oświeconego" Zachodu) o ironio losu miała przechować dorobek zachodu?

   pozdrawiam

   Usuń
  3. Czcigodna Erinti
   Zaczyna wyglądać na to że znowu będziemy przedmurzem, może nie chrześcijaństwa ale cywilizacji białego człowieka. Tyle tylko że tym razem zachodnim a nie wschodnim. Historia ma niekiedy makabryczne poczucie humoru.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  4. Bo widzisz Stary Niedźwiedziu zacny historia lubi wracać, ale w groteskowej postaci. Jak słyszę kto ma zastąpić "vice Marszałkinię" z Ruchu Poparcia to mam wrażenie jakbym oglądała burleskę, bo to już nawet nie groteska.

   Usuń
  5. Czcigodna Erinti
   Nie wywołuj wilka z lasu. Przecież to właśnie w burlesce narodził się prastriptiz. A gdyby niejaki "Anna Grodzka" sięgnął po ten środek ekspresji, trudno by było powstrzymać odruch wymiotny.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 8. Drogi Stary Niedźwiedziu,

  Właściwie to, co miałam do powiedzenia, wypowiedzieli już moi przedmówcy.
  Ja też jestem zadowolona z postawy parlamentarzystów, którzy zagłosowali przeciwko "sodomii i gomorii" w Naszym Nieszczęśliwym Kraju.
  Znalazłam w necie fajną fotkę - niech ona będzie zamiast komentarza.
  Mam nadzieję, że temu podobne stworki z otoczenia Palikota odejdą niedługo w historyczny niebyt.

  nowy transfer Palikota

  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodna Pelargonio
   Postać z fotki bardzo przypomina byłego premiera Hiszpanii, socjalistę Zapatero. Czyżby za Pirenejami grunt palił mu się pod stopami do tego stopnia że woli palić "ziele" w towarzystwie zboczeńców, kastratów, szpicli SB i kryminalistów?
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 9. Szanowny Stary niedźwiedziu,
  Nas dopiero oswajają z normalnością nienormalnego, a w Holandii są o jedno pokolenie do przodu. Za kilka okaże się, idąc w tym kierunku, że normalnych małżeństw nie będzie wolno zawierać, a dozwolone, a może przymusowe okażą się homoseksualne. Reakcją będzie zawierania fikcyjnych małżeństw homoseksualnych w obrębie 2 par aby ukryć się z normalnością. Posiadanie dziecka będzie wówczas karane jak dzisiaj w Chinach. To horror-fiction politycznej poprawności, której dochownie jest obowiązkiem dzierżawców PRL-u. Aż dziw, że oni potrafią się połapać komu służą i jakiej sprzedajności od nich wymagają różni dzierżawodawcy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny Marku
   W horyzoncie czasowym kilku pokoleń to tej eurozarazy w ogóle nie ma się co bać. Bo najdalej za dwa pokolenia w Kalifacie Paryża czy Emiracie Amsterdamu pedały będą wieszane a lesby kamieniowane. Ma się rozumieć w imię Allacha sprawiedliwego i miłosiernego. Zaś postępactwo będzie pięć razy dziennie przykładnie napieprzać baranimi łbami w podłogi meczetów. Aby ich ktoś nie posądził o symulowanie. A my patrząc na to z jakiejś chmurki będziemy śmiać się do rozpuku.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 10. Drogi Niedźwiedziu,
  na wieść o gettach w Amsterdamie zamurowało mnie. Pozwól więc, że powtórzę jedynie odkurzony niedawno przez Krzysztofa Czabańskiego cytat ze Szwejka: Nachalne są te k... i zuchwałe!

  W sejmie zwycięstwo wygląda na chwilowe. Już są zapowiedzi, że poprawione homoseksualne projekty wrócą do wysokiej izby. I w tym miejscu jeszcze raz ten sam cytat ze Szwejka...

  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny Rzepko
   A w kwestii kandydata na następcę starszej skrobankowej Nowickiej jak ulał pasuje następne zdanie z zacytowanej przez Ciebie kwestii wygłoszonej przez niejakiego Szymka z Budziejowic. Brzmi ono:
   "Nogi ma toto krzywe, gębę jakby na męki brali. I jeszcze taka stara raszpla bierze się za żołnierzy!"
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 11. Szanowny Stary Niedźwiedziu,zerknij na to:
  http://www.wykop.pl/ramka/878345/kilkuletnie-dzieci-na-liscie-rasistow-i-homofobow/
  Nie wiem ile w tym prawdy,Zgryźliwy wie,może zweryfikuje /pozdrawiam/
  i na to:
  http://www.pch24.pl/kanada--walka-z-homofobia-za-pieniadze-podatnika,3536,i.html
  Komentarz zbędny,chyba
  Pozdrawiam

  juggler

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny Jugglerze
   Bardzo Ci jestem zobowiązany za te linki. A co się tyczy komentarza, napiszę tylko że po niewczasie żałuję że w porę nie spytałem babci czy przypadkiem nie wie gdzie jej brat zakopał stena. Z opowieści rodzinnych wynika że był człowiekiem wyjątkowo pedantycznym więc bym się nie zdziwił gdyby jeszcze dziś ta broń nadawała się do użytku. A nie można wykluczyć że może się przydać.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 12. Czcigodny Stary Niedźwiedziu,
  Odnoszę się z szacunkiem do gejów i opowiadałem się za legalizacją związku partnerskiego. Ale widzę też co się dzieje - homoseksualiści stali się narzędziem dla lewaków, tak jak poprzednio klasa robotnicza. Wydymali najpierw proletariat, teraz znaleźli nowy "proletariat"...
  Tak więc zdecydowanie popieram Twoją tezę - Ani kroku dalej!
  Serdecznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 13. Jarek Dziubek4 lutego 2013 20:06

  Szanowny Stary Niedźwiedziu,
  Nie wiem, na jakim papierze te trzy projekty ustaw zostały wydrukowane, ale nie sądzę, że była to bibuła. Już raczej był to papier objętościowy o dwóch różnych stronach - jednej sitowej, a drugiej filcowej. Szczerze powiem, że niestety żadna z nich nie nadaje się do tego, do czego papier w sławojce powinien zostać użyty. Jeśli wydrukowano to to na papierze błyszczącym powlekanym, to sprawa wygląda gorzej. Bez zbelowania i przemielenia ani rusz. Oczywiście zgadzam się z Tobą, że zezwolenie na jakiekolwiek małżeństwa jednopłciowe byłyby tylko wstępem do takiej podłości, jak adopcja dzieci przez homoseksualne pary. Stąd też jestem zdania, że im dłużej wytrwamy w tym ciemnogrodzie, tym większa szansa, że przeczekamy tę idiotyczną modę. A jak już fala islamistów zaleje Europę, to nasi rodzimi homosie jakoś przetrwają. Bo obawiam się, że ci z najjaśniejszej Holandii i innych postępowych krajów UE jak nic zostaną w pień przez muzułmański taliban wycięci.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 14. Czcigodny Stary Niedźwiedziu
  Dzięki za w/w linki
  Mnie również ucieszyło odrzucenie ustawy o związkach partnerskich ,ale końca tego serialu nie widać bo ostatnio zaczęło się pałowanie posła Johna Godsona za ,,niesłuszne,, poglądy :

  http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,13353876,Grzechy_Johna_Godsona___Platforma_ma_problem_z_poslem.html

  nieopatrznie wszedłem na ,,tolerancyjnego,, bloga pewnej pani i o to co z tego wyszło :

  http://zakochana-kobieta.blog.onet.pl/2013/01/29/ramy-i-ramki/#comments

  Nie ma to jednak jak stare dobre łamy Antysocjala :)

  Ukłony

  Teddybe

  Ps.
  Linki rozesłałem oczywiście wśród znajomych

  OdpowiedzUsuń