środa, 13 stycznia 2016

Feminazistka kobiecie wilkiem

Niemiecka Kolonia przeżyła atak dzikiej hordy. Tą hordą była grupa północnoafrykańskich buhajów wyznania allahowego. W sylwestrowy wieczór – zwykle pełen radości i beztroski – rozpoczęli oni polowanie na kobiety, które – jak wiadomo – wybierały się w ten dzień na zabawę. Bardziej szykowne odzienie, jakie miały na sobie kobiety, okazało się doskonałym pretekstem do tego, żeby je obmacywać, a niekiedy nawet z nimi współżyć – rzecz jasna, nie pytając samych zainteresowanych o zdanie. Bowiem biedni przybysze muszą sobie „poużywać”. W dni świąteczno-noworoczne kilka europejskich metropolii odnotowało ogromną liczbę zgłoszeń gwałtów i napastowania seksualnego, będących „dziełem” śniadych mężczyzn z krajów muzułmańskich. Wszyscy zapewne pomyśleliśmy, że te akty barbarzyństwa wreszcie otworzą oczy feministkom, które były do tej pory twardymi orędowniczkami uchodźców płci męskiej, nazywanych nawet „książętami Orientu”.
Pierwsza wypowiedziała się burmistrz Kolonii, Henriette Rieker, po której każdy myślący człowiek spodziewał się jednoznacznego potępienia gwałtów i zapowiedzi deportacji sprawców. Nic takiego się nie stało. Pani burmistrz (feministka): „Musimy wytłumaczyć znaczenie kolońskiego karnawał ludziom innych kultur tak, by radosne zachowania nie były mylone z dostępnością seksualną” [1] Zaproponowała też publikację „poradnika dla kobiet” dotyczącego „właściwego postępowania” z dzikusami.
 
Trudności z jednoznacznym potępieniem sprawców miała też Magdalena Środa, która była wyraźnie rozczarowana faktem, że w roli gwałcicieli nie występują polscy kibole. Jej zdaniem sprawcami nie byli uchodźcy, a prawdziwym zagrożeniem dla porządku publicznego są polscy kibice. Nie podała jednak, kiedy ostatnio spotkała się z przypadkami masowych ataków ze strony tych ostatnich.
Jeszcze bardziej pełna miłosierdzia dla gwałcicieli jest Kinga Dunin. Ledwie kilka miesięcy temu nawoływała do otwarcia na oścież drzwi uchodźcom, nazywając ich „książętami Orientu”, którzy ewolucyjnie stoją wyżej od „polskich chamów”. Ostatnie wydarzenia nie spowodowały u niej rewizji poglądów. Wręcz przeciwnie – im więcej muzułmańskich gwałtów, tym większą nienawiścią zieje do Europy, która w grudniu ma czelność „świętować na bogato”. Zdaniem Kingi Dunin to bogactwo kłuje w oczy sfrustrowanych przybyszów, którzy – nie umiejąc sobie poradzić w nowym środowisku – po prostu wyładowują się na kobietach. W tekście Kingi Dunin, co symptomatyczne, nie znalazłam specjalnego współczucia dla ofiar. Za to znalazłam kolejne oskarżenia miotane pod adresem polskich katolików, którzy – jej zdaniem – w barbarzyństwie nie ustępują bohaterom tejże notki. Tak niewiele brakuje do konkluzji, iż winę za gwałty w Kolonii ponoszą polscy katolicy. Biorąc pod uwagę to, jak bardzo bezkarnie czuja się arabscy buhaje w Niemczech, możemy być pewni, ze Kinga Dunin będzie miała jeszcze niejedną okazję zwalić winę na katolicką Polskę.
Flavia de Luce

22 komentarze:

 1. Czcigodna Flavio
  W przypadku tych feminazistek widzę przyczynę tej ręsknoty za "książętami Orientu". Na co dzień taki kaszalot, gdy ją przyciśnie, musi w nocy dreptać do ZOO i dać w łapę dozorcy, żeby wpuścił ją na pół godzinki do klatki goryla. A taki pastuch (i nie tylko pastuch) kóz to ponoć przedstawiciel gatunku Homo sapiens.
  Polscy katolicy winni są przecież wszystkiemu złu tego świata. Zaczynając od trzęsień ziemi, a kończąc na tym, że jakaś dziwka zarazi się w kiblu HIVem a jakiś najarany śmieć napaskudzi w portki.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiecie co...zabrzmi to strasznie, niedemokratycznie, hitlerowsko i w ogóle ale ja już mam dość jak czytam rzygowiny takich kurwa debilek. Ja bym je po prostu lał albo zamykał

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I pomyśleć, że Środa ma tytuł naukowy. Im naprawdę potrzebny jest jakiś wstrząs, żeby uświadomiły sobie, jakie pieprzą głupoty.

   Usuń
  2. @ Maciejjo
   Jak dla mnie wystarczyłoby, żeby taką babę Jagę, nawołującą do destrukcji życia w Polsce, wywalić na zbitą mordę z uniwerku za debilizm. Swoboda dyskusji w nauce nie oznacza akceptacji każdego kretyństwa.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  3. @ Flavia
   Środa czy Płatek udowodniły jedynie, że na uniwersytetach obok poważnych wydziałów są i wylęgarnie debili. A przyznawane przez nie tytuły zawodowe i stopnie naukowe są tyle warte, co oksfordzki MSc Nikodema Dyzmy.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 3. Szanowna Flavio,

  Nie znałem wcześniej wizerunku pani Henrietty Rieker, ale dziś sobie wygooglałem. Po zapoznaniu się z nim, a także znając już wcześniej co nieco wygląd pań Środy oraz Dunin, dochodzę do wniosku, że islamscy obmacywacze i gwałciciele są dla tych pań jedyną nadzieją, iż przy okazji kolejnych zbiorowych macanek również owym paniom coś się erbnie.
  Dlatego nie mają nic przeciwko śniadym przybyszom. A z polskimi kibicami i katolikami walczą, gdyż wiedzą, że ci nie są aż tak ślepi, by się na nie połasić.
  Tak, jestem szowinistyczną męską świnią.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny Jarku
   Proponuję te czarownice wywieźć do Sudanu lub innego diabła. Jeśli czarni uznają, że są one ciut przystojniejsze od kozy, to wygrały. A jeśli pójdą na rosół (bo na pieczeń zbyt łykowate), to miały pecha. Ale Europa wygrywa w obydwu wariantach.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 4. Droga Flavio,

  Moje poglądy znasz. To co głoszą pomioty pokroju Środy, Dunin i reszty tych czarownic jest dla mnie oznaką poważnych schorzeń psychicznych. Podzielam też pogląd, iż wyposzczony islamski dzikus ze spuchniętym nabiałem może dla takich paskud jak Dunin być jedynym potencjalnym kandydatem do przeczyszczenia pajęczyn zalegających w wiadomych miejscach, ale tu się może jedna czarownica z drugą zdziwić, bo ci "śniadolicy książęta" mają coś takiego jak wygórowane poczucie własnej wartości i nie skalają się takim obrzydlistwem jak Dunin czy Środa. Tak więc pozostaje czarownicom wizyta w zoo.

  Pozdrawiam serdecznie, TF.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ktoś może uznać tę konkluzję za prymitywną, ale ja niestety przychylam się do niej. Nie widzę żadnego innego racjonalnego powodu, dla którego feministki z takim entuzjazmem witają dzikusów.

   Usuń
 5. Kurwy odmawiające kobietom prawa do rzeczywistej obrony powinny być nadziane na ten sam pal co gwałciciele.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te kobiety nazywają siebie "feministkami".

   Usuń
  2. Czcigodny Dibeliusie
   Moim zdaniem nasze kobiety powinny nieco głośniej wyartykułować, co myślą o tych czarownicach. Z raz do roku porządna demonstracja z hasłami "nie chcę fedrować węgla w kopalni" czy "beżowi gwałciciele wypad z Europy" udowodniłaby, że te szmaty nie reprezentują kobiet, a jedynie lewackie skretynienie i parchówv pokroju Sorosa.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 6. Nie po to lewactwo wszelkiej maści "zaprasza" tych ludzi do Europy, żeby po takich "incydentach" od razu wywalać ich tam, skąd przyszli. Plan jest inny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszają ich, bo mają ogłupiały elektorat.

   Usuń
  2. Czcigodny Ridzie
   Plan jest dosyć czytelny. Ale pamiętając o storpedowaniu ekshumacji w Jedwabnem, gratylacjach dla skur**synów z B'nai B'rith oraz głosowaniu w sprawie "ustawy 1066", zawszebędzieby patrzeć Geniusiowi na ręce. Bo to pie...przenie o siedmiu tysiącach to kolejny dzwonek ostrzegawczy.

   Usuń
 7. Porwać i w bagażniku zawieźć do Berlina. Tam wysadzić je późnym wieczorem w środku islamskiej dzielnicy.
  NJ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Starosta Bawarii mniej więcej tak zrobił. Wpakował towarzystwo w autokar i wysłał do Berlina, do siedziby Merkel ;)

   Usuń
  2. @ Anonimowy
   To jest pomysł. A gdy po ich kasacji lewactwo rozedrze mordy, można odpowiedzieć, że się chciało je ubogacić kulturowo.
   Pozdrawiam.

   Usuń
 8. Witam , trochę off-topic ale może przydać się autorom do kolejnych świetnych wpisów .
  http://timesofindia.indiatimes.com/world/us/Donald-Trump-Barack-Obamas-Syrian-refugee-guest-was-a-trojan-horse/articleshow/50586394.cms

  OdpowiedzUsuń
 9. A w Illinois, USA - dziewczynki wczuwaja sie jak to jest byc muzulmanka.
  NJ

  http://www.dailyherald.com/article/20151210/news/151219957/

  OdpowiedzUsuń