czwartek, 28 stycznia 2016

Referendum

Jak już o tym pisaliśmy, coraz bardziej irytują nas rządowe (czyli prezesowe) manewry w kwestii uchodźców.
Po pierwsze, z powodu narażania bezpieczeństwa kraju i jego obywateli. Po szwedzkich i niemieckich popisach dzikusów wielbiących pustynnego opryszka i pedofila, każdy domagający się wpuszczenia ich do Polski jest albo idiotą, albo sk****synem na niemieckim żołdzie. Tertium non datur.
Po drugie, z powodu złamania przedwyborczych obietnic. W tym przypadku nie ma wykrętu, że dopiero po objęciu władzy odkryto minę przygotowaną przez Przestępczość Organizowaną. O noszącej wszelkie znamiona zdrady stanu obietnicy Ewci Peron wszyscy wiedzieli, a zatem również i Napolion, udający wtedy niezłomnego patriotę.
Po trzecie, jak już pisaliśmy, oddzielenie prawdziwych chrześcijan od podszywających się pod nich dżihadystów, jest praktycznie nierealne. Zatem w tę wnikliwą selekcję uwierzyć mogą jedynie całkowicie bezkrytyczni fani PiS.
Po czwarte, argument „pacta sunt servanda” jest w tym przypadku wyjątkowo idiotyczny. A co by było, gdyby Kopara obiecała rewizję granicy polsko – niemieckiej? Albo sprzedała Szkopom Orlen za jednego eurocenta? Czy Geniuś też by tego „zobowiązania” dotrzymał?
Dlatego bardzo nas ucieszyła akcja klubu Kukiz’15, domagająca się referendum w kwestii przyjęcia tego kukułczego jaja:
 

Naszych Czytelników, podzielających punkt widzenia redakcji, bardzo prosimy o włączenie się do tej akcji. Polecamy skorzystanie z linku:
do strony, na której można pobrać formularz do zbierania podpisów. Są też podane adresy biur poselskich klubu, do których wypełnione formularze należy przesyłać. Można tam na bieżąco głosować za lub przeciwko przyjęciu tych „uchodźców”. W chwili pisania tego tekstu głosowało już ponad 107 tysięcy osób, a przeciwko wpuszczeniu tej szarańczy jest 96% ankietowanych.
W poprzedniej kadencji kilka obywatelskich projektów ustaw i petycji o zajęcie się przez parlament naprawdę ważnymi sprawami marszałkinie Kopacz i Kidawa – Błońska wyrzuciły do śmieci. Na co, jak najsłuszniej w świecie, ciskał gromy Napolion. Więc jesteśmy bardzo ciekawi, co nastąpi, jeśli do Sejmu trafi ponad pół miliona podpisów pod wnioskiem o referendum. Jeśli do referendum dojdzie, a Polacy raczą ruszyć cztery litery (o rozkład głosów nie ma co się martwić) , ten argument pomoże prezesowi, a w konsekwencji także rządowi wymiksować się z tej afery. I doczekamy się happy endu. Ale gdyby na rozkaz prezia do referendum nie doszło, okaże się on takim samym bucem jak Chyży Rój i jego ekipa. A jeśli do tego w Polsce pojawi się forpoczta 7 tysięcy dzikusów, do których dołączą ich „najbliższe rodziny” , czyli dalsze kilkadziesiąt tysięcy, trzeba będzie dojść do smutnej konstatacji, że zamienił stryjek Tusklandię na Kaczystan. A Czesi, że o Słowakach czy Madziarach nie wspomnimy, tak wyśmiewani przez walczaków, zbyt tępych, by obsłużyć nawet kalkulator czterodziałaniowy (a co dopiero cokolwiek zrozumieć z elementarza polityki), będą przy piwie robić sobie jaja z głupich Polaków, którzy swoim tchórzostwem rozwalili Grupę Wyszehradzką. Zaś sami skąpali się w gnojówce.

Flavia de Luce
Stary Niedźwiedź
Tie Fighter

12 komentarzy:

 1. 7 tysięcy uchodźców ma być rozmieszczone w bodaj 5 czy 6 ośrodkach, głownie na wschodniej ścianie Polski. Między innymi w miejscowości Bezwola, gmina Wohyń, powiat Radzyń Podlaski. Teraz wyobraźcie sobie, że do miejscowości która liczy 1500 mieszkańców sprowadzane jest 1000 czy nawet 500 imigrantów, głównie młodych byczków chcących ruchać europejki. Przecież chłopy ich na widłach rozniosą!! W Bezwoli już jest ośrodek dla imigrantów zapełniony czeczenami, gruzinami i inną swołoczą. Policja to tam jeździ oddziałami kilkunastoosobowymi. Za każdym razem gdy się pojawia z okien lecę ukradzione fanty. Ośrodek jest zdewastowany, łącznie z powyrywanymi framugami drzwi i okien. "Uchodźcy" handlują na targach paczkami z żywnością którą otrzymują od państwa. Teraz przemnóżmy sytuacje przez kolejne parę setek tego bydła (chociaż nie mam pojęcia gdzie oni chcą ich zmieścić, no ale skoro 7 tysięcy ma trafić do tych kilku ośrodków to jakoś będą musieli). Wesoło prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny Maciejjo
   Pisząc o tym ośrodku, potwierdziłeś inne informacje na ten temat. Kaczyński kierował się prymitywniejszą od budowy cepa "logiką", zakładającą, że jeśli ktoś walczy z Rosją, to już z definicji jest gites tenteges. I stąd wziął się w Polsce ten czeczeński syf, islamski, jakby ktoś się o to pytał. Sorry, ale nie poczuwam się do żadnej solidarności z bydlakami, którzy zaatakowali szkołę w Biesłanie.
   Wygląda na to, że cała nadzieja w chłopach z widłami, skoro te ośrodki znajdują się w małych miasteczkach. Ale w sytuacjach kryzysowych chyba kibice nadejdą z pomocą. I mam nadzieję, że wojsko poćwiczy pacyfikowanie dziczy. Bo za POpaprańców trenowało na poligonie rozpędzanie demonstrantów, gromadzących się przed ośrodkami dla "uchodźców". Już tylko za to Siemoniak powinien mieć proces za zdradę stanu. Mam nadzieję że Antek Policmajster i jego pryncypał tej granicy nie przekroczą.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  2. Szanowny Maciejjo,

   " Przecież chłopy ich na widłach rozniosą!!"

   Oby tak w razie czego było, bo jak patrzę na wykastrowanych Niemców czy Szwedów, którzy już nie potrafią nawet bronić swoich kobiet, to robi mi się słabo. Ostatnio w Niemczech to rosyjscy emigranci pokazali islamskiej dziczy jak się robi dżihad. Otóż islamskie bydło ze spuchniętym nabiałem porwało nastoletnią rosjankę i gwałciło zbiorowo przez kilkanaście godzin. Na reakcję nie trzeba było długo czekać - pod ośrodek dla śmierdzieli podjechało 120 samochodów, po 3-4 chłopa w każdym. Ruscy uzbrojeni byli w pały, siekiery i łańcuchy. Bez zbędnych ceregieli zmasakrowali cały burdel bez wdawania się w dociekanie którzy zwyrodnialcy są winni - lali po kolei jak leci. I tak się to załatwia. O dziwo w niemieckich mediach cisza o tym jak makiem zasiał.

   Pozdrawiam serdecznie, TF.

   Usuń
  3. Czcigodny Tie Fighterze
   Jako człowiek nastawiony pokojowo, w przypadku sprowadzenia przez "żarliwych patriotów" tej dziczy do Polski, proponuję zacząć od pierwszego a zarazem ostatniego poważnego ostrzeżenia. Co sądzisz o znaku ostrzegawczym w postaci kukły wiszącej na latarni z dużym napisam (najlepiej po arabsku):
   "Ten islamski śmieć chciał zgwałcić Polkę"
   A jeśli nie zadziała, wtedy opisany przez Ciebie wariant rosyjski.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 2. Szanowny Niedzwiedziu, pragne cie uspokoic ze zadna wieksza grupa ''uchodzcow'' nie znajdzie sie w PL.Nagonka na PIS trwa w najlepsze z karzdej strony.Pomysl zeby to Kukiz byl antagonista a PIS pokazywal brukselkom ze ''my chcemy sie dogadac ale sami widzicie to Kukiz nie my'' uwazam za doskonaly -choc skopiowany od Orbana ( Jobbik=Kukiz).Zamykaja gebe brukseli jednoczesnie nie szkodzac Polakom.

  Namawiam goraco na wycieczke co najmniej 1,5k 'z oddali zwykle lepiej widac'' ;)

  wesol dzien

  PiotrROI

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny Piotrze
   Nawet nie wiesz, jak bardzo bym chciał, żebyś to Ty miał rację, a nasze obawy były na wyrost. Ale w takim razie to referendum tgym bardziej jest potrzebne. Bo wtedy, jeśli Twoja diagnoza jest trafna, rząd tym bardziej bęzie mógł powiedzieć eurofederastom "sami widzicie, cóż my możemy". Ale jeśli do referendum nie dojdzie, a pierwsza partia dziczy jednak się pojawi, Twoja teoria makiawelistycznej rozgrywki Napoliona bardzo na tym ucierpi. Mam też nadzieję, że szmatławiec Agory i inne merdia dostatecznie głośno drą mordy w Europce o "polskiej ksenofobii". Gdyby jeszcze ktoś inteligentnie puścił tam farbę, że w Polsce bejsbole i inne utensylia tego typu sprzedają się jak świeże bułeczki, może same dzikusy zaczną dzwonić zębami za strachu na samą myśł o przeflancowaniu do Polski?
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  2. Panowie,

   To referendum z jednej strony będzie swego rodzaju papierkiem lakmusowym ujawniającym prawdziwe intencje rządu w tej sprawie, a z drugiej strony, zważywszy na jego wynik, będzie doskonałym narzędziem dla tego rządu w rozmowach w Brukselą. Zatem jeśli intencje tego rządu w sprawie "uchodźców" są czyste, to powinien on wykorzystać wynik referendum jako koronny argument przeciw przyjmowaniu islamskiej dziczy. Jeśli natomiast rząd zlekceważy z góry przesądzony wynik referendum i będzie nadal majaczył coś o utrzymaniu w mocy postanowień rządu dochtórki z Chlewisk, to bedzie to dla tego rządu polityczne samobójstwo, a nam pozostanie branie spraw w swoje ręce by się przed niemal pewnymi atakami ze strony islamskiej dziczy bronić.

   Pozdrawiam serdecznie, TF.

   Usuń
  3. Czcigodny Tie Fighterze
   Jeśli referendum się odbędzie, widzę tylko jedno niebezpieczeństwo. Targowica wezwie do bojkotu, tak jak to zrobiła podczas próby wykopania bufetowej z warszawskiego ratusza. Czyli przez śmierdzące lenistwo wynik może nie być wiążący.
   Ale jeśli referendum nie dojdzie do skutku, zero litości dla Geniusia Żoliborza.
   Pozdrawiam serdecznie

   Usuń
 3. Szanowni Autorzy,
  Jak już się wypowiadałem, ze względu na taktykę polityczną w ramach UE nie jestem jastrzębiem w kwestii 7.000. Czesi i Słowacy się nie zgodzili, a też mają wyznaczony limit. Nie wiadomo, jakie mogą być represje. Odnośnie sprowadzania rodzin uchodźców - Niemcy planują wprowadzenie 2-letniej karencji. Polska może wprowadzić 80-letnią karencję. Wydaje mi się, że można też bezbłędnie zidentyfikować muzułmanina podpinając osobę do aparatury badawczej i rejestrując reakcję np. na widok kozy. Czytałem, że w Sudanie niedawno mężczyzna zawarł małżeństwo z kozą. Wieśniaka obudził w nocy hałas. Wyszedł i dostrzegł własną kozę w niedwuznacznej sytuacji z sąsiadem. Zamiast ukarać go na miejscu, rozważnie zgłosił sprawę radzie starszych, która orzekła, że w tej sytuacji zhańbiona koza przejdzie na własność sąsiada, ale musi on wnieść zwyczajową opłatę małżeńską.

  Tym niemniej referendum oczywiście popieram i oczywiście zagłosuję przeciwko imigrantom. Takie referendum to nie tylko argument dla naszego rządu wobec Brukseli, ale także ważny głos w walce toczącej się w całej Europie przeciwko masowemu sprowadzaniu przez lewackie cioty terrorystów, morderców i gwałcicieli.
  Serdecznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny Dibeliusie
   Słowacy są najbardziej podatni na represje, bo swego czasu wdepnęli w euro. Efekt - Słowacy mieszkający w strefie przygranicznej masowo robią zakupy po polskiej stronie. A skoro oni mieli odwagę pokazać Makreli środkowy palec, wynika z tego, że to zagrożenie nie jest przesadnie duże.
   Referendum, przynajmniej naszym zdaniem, jest koniczne.
   Twój pomysł z "testem kozy" jest bardzo ciekawy. Wprawdzie nie daje 100% pewności, ale bardziej wierzę w jego wynik, niż w dogłębną wiedzę teologiczną oficyjerów MSWiA.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 4. Szanowni Autorzy, odrabiam zaległości po tygodniu białego szaleństwa w Istebnej. Gdy już nigdzie w Polsce nie ma śniegu, tam jeszcze ciągle jest. Ta miejscowość to pewniak na ferie zimowe. Pewnie dlatego w najbliższym sąsiedztwie znajduje się pałac prezydencki. Andrzej Duda jest już trzecim prezydentem, którego widziałem w tv lansującego się na nartach w tamtym rejonie. I tu muszę mu przyznać wyższość nad poprzednikami. Zarówno Wałęsa jak i Komorowski ledwie płużyli, podczas gdy Duda ładnie skręca na krawędziach.
  Co do referendum, to podpisuję się rękami i nogami. Kukiz to jednak porządny facet.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny Jarku
   Umiejętności sportowe nie należą do najistotniejszych kryteriów oceny prezydenta. Ale miło jest słyszeć, że w przypadku pana Andrzeja Dudy nie są to skok przez płot o motorówce, czy skoki po fotelu, użytym jako batut.
   Pomysł referendum też uważam za doskonały. Kukuz mówi "sprawdzam" i Napolion nie będzie już mógł świrować, że jest przeciwko przyjęciu "uchodźców", a nawet za.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń