piątek, 23 czerwca 2017

PO prostu bydlę

Jeśli ktoś z grona totalnej oPOzycji wyróżni się szczególnie paskudnym szkodzeniem Polsce, POwyżej codziennych standardów, które ustalają Chyży Rój,  Shityna, Gneumann, POdpaska czy Nitras, należy to odnotować. Bo jest to równie wielka sztuka jak w Armii Sowieckiej dorobić się reputacji alkoholika czy w gronie euroosłów uchodzić za moralne mniej niż zero względnie skończonego kretyna. I dlatego redakcja postanowiła zająć się czymś, co się zwie Adam Bodnar.
 Swoją działalność polityczną rozpoczął w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku w Stowarzyszeniu „Nigdy Więcej”. Statutowym celem takowego było „przeciwdziałanie szowinizmowi, neofaszyzmowi i nienawiści wobec cudzoziemców”. Czyli tłumacząc z lewizny na polszczyznę, pod politycznie poprawnym pretekstem, przeciwdziałać odrodzeniu się polskiego patriotyzmu a już na pewno tradycji narodowej.
Następnie przeszedł na żołd Sorosa, czyli przyłączył się do tzw. Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, w której w roku 2010 dorobił się wiceprezesury jej polskiego oddziału. Każde obyczajowe kurewstwo rzecz jasna budziło jego zachwyt. W rozmowie z Robertem Mazurkiem (wywiad ten miał miejsce chyba w roku 2014) przyznał się że głosował na Ruch Palikmiota, a najistotniejszym powodem była obecność na listach wyborczych tej zgrai starszej skrobankowej Wandy Nowickiej, „Anny Grodzkiej” i Roberta Biedronia. W tejże rozmowie przyznał się że w pełni popiera „śluby” jednopłciowe a „małżeństwa” te nie mogą być „dyskryminowane” poprzez brak prawa do adopcji dzieci.
Nie dziwota więc, że będąc na wylocie, Przestępczość Organizowana plus zielona nierządnica POstanowiły POstawić kloca, co się zowie. I w lipcu 2015, rzecz jasna z aplauzem komuny, wybrały go na Rzecznika Praw Obywatelskich. We wrześniu złożył ślubowanie i rozpoczął pięcioletnią kadencję.
Do tej pory słynął głównie z popierania bezczelnych roszczeń pedałów. Popierał ich akcję przeciw łódzkiemu drukarzowi, który odmówił wykonania sodomickich materiałów propagandowych. I za to został już w dwóch instancjach skazany. Rewizja nadzwyczajna ministra Ziobry to oczywiście półśrodek. Kiedy wreszcie „prawicowy” i „żarliwie patriotyczny” PiS ruszy leniwe tyłki i odeśle ustawę o tzw. mowie nienawiści, a już zwłaszcza sławetną Ustawę 1066 na gwóźdź w latrynie? Czyli skończą gadaninę i wywiozą kał PO PO?
Ale te wyczyny Niedorzecznika Roszczeń Pedałów to Pikuś w POrównaniu z jego ostatniim wyczynem:

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/345300-skandaliczne-slowa-bodnara-narod-polski-wspoluczestniczyl-w-realizowaniu-holokaustu-dopiero-teraz-rpo-przeprasza

Kilka dni temu ten NRP (skrótu RPO mogą od tej pory używać tylko głupcy lub łobuzy) w rozmowie w TVP POpisał się stwierdzeniem, że wprawdzie Holocaust był dziełem niemieckim, ale współuczestniczyło w nim wiele innych narodów, w tym i polski. Oczywiście nie zająknął się o państwie Vichy, którego policja gorliwie wydawała Żydów ze swojego terytorium Niemcom. Skoncentrował się na rzekomej współodpowiedzialności Polaków jako narodu. A jako „argument” przytoczył wyroki śmierci, wydane przez Armię Krajową na tzw. „szmalcowników”. Młodemu pokoleniu należy się wyjaśnienie, że tak podczas okupacji nazywano bandytów denuncjujących Niemcom ukrywających się Żydów. Sądownictwo Państwa Podziemnego wydało tych wyroków śmierci na szmalcowników poniżej półtora tysiąca, co potwierdza marginalną skalę tego bandyckiego procederu. Zwłaszcza w porównaniu z szacowaną na kilkanaście tysięcy liczbą Polaków, zamordowanych przez Niemców za udzielanie pomocy Żydom. Opracowania naukowe z nazwiska wymieniają ponad pięć tysięcy.
Oczywiście wiadomość POszła w świat, o co zadbały dziennikarskie polskojęzyczne ladacznice. Jej POwrót na łamach niemieckich szczekaczek to jedynie kwestia czasu.
Oburzenie w Polsce było powszechne. Dali mu wyraz zarówno zwyczajni ludzie za pośrednictwem sieci, jak i politycy (oczywiście z wyjątkiem POmiotu) i inne znane osoby
w przestrzeni publicznej. Pan Maciej Świrski, przewodniczący Reducie Dobrego Imienia, poinformował NRP, że od tej pory nie może mu podać ręki i wezwał go do złożenia dymisji, o ile pojęcie honoru nie jest mu obce. Naszym zdaniem pan Maciej odwołuje się do pojęcia nie mniej abstrakcyjnego niż polski patriotyzm kon-Donka.
NRP przeprosił, rzecz jasna jedynie na witrynie internetowej swojego ansztaltu. Stara szkoła Aarona Szechtera, czyli wysmarować kogoś kałem na pierwszej stronie GW no Prawda, a kalumnie odszczekać malutką czcionką na dziesiątej.
Dlatego redakcja stawia pytanie. Czy nie można tej kanalii oskarżyć o tzw. „kłamstwo oświęcimskie” i za takowe skazać? Wyrok pewnie byłby „w zawiasach” ale zawsze to powód by ten advocatus sodomitorum, robiący darkroom ze swojego urzędu, nareszcie wyleciał z niego na zbitą mordę.

Stary Niedźwiedź
Flavia de Luce

Refael 72
Tie Fighter

6 komentarzy:

 1. Szanowni Autorzy,
  Obawiam się, że na posadzie, którą Bodnar piastuje, ciąży niejaki immunitet. Ale co fakt, to fakt. Kanalia pierwsza klasa. Może wygrać nawet konkurs na skurwiela roku.
  Ponure pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny Jarku
   Na pewno taki immunitet ma. Rzecz w tym, kto może śmieciowi ten immunitet uchylić i jaką większością?
   Przed chwilą sprawdziłem, link był do gazety niejakiego Hajdawerowicza. O ile Rzepa nie łże, w zeszłym roku sejm przegłosował że uchyla właśnie sejm bezwzględną większością. Nie podali, czy senat klepnął a prezydent podpisał, ale nie przypuszczam żeby to zablokowali. Zatem wygląda na to, że można się dobrać NRP do skóry. Zatem jeśli Napolion tego nie zrobi, wyjdzie nie na olskiego patriotę a na złamasa kutanego.
   Ciekawie by się działo gdyby ludzie Kukiza zaczęli zbierać podpisy pod takim wnioskiem. Geniuś byłby na musiku.
   Pozdrawiam ze szczyptą optymizmu.

   Usuń
  2. Szanowny Stary Niedźwiedziu, pomysł ze zbieraniem podpisów przez K'15 zacny. Masz tam w Warszawie pewnie blisko do biura poselskiego pana Jacka Wilka. Może podszedłbyś tam w wolnej chwili i szepnął mu, co trzeba?
   Pozdrawiam serdecznie

   Usuń
  3. Czcigodny Jarku
   Już dało mi się umówić na wizytę w biurze poselskim podczas dyżuru pana Jacka Wilka w najbliższym dostępnym terminie. Tego nie wolno puścić płazem Niedorzecznikowi Roszczeń Pedałów.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 2. Szanowni Obaj !
  W pełni popieram inicjatywę i dorzucam jeszcze jedna kwestię ( nie w tym temacie
  ale wartą zastanowienia ). Otóż czy nie można by stworzyć takiego konstruktu
  prawnego żeby polskich pracowników Lidla,Leroja,etc.uznać za " pracowników
  delegowanych "- i niech im płacą tak jak w centrali.Myślę że to byłaby
  dobra riposta na kłopoty naszego transportu !
  amicus veritatis

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny Amigo
   Żeby była pełna symetria, warto zaproponować by pracująca w Polsce menażeria Oszołomów i Kałlandów zarabiała według polskich stawek. Lać Szkopów i żabojadów ich własną bronią. Z pismakami to samo - sięgnąć po stawki szeregowych ciurów z GWna. I ani grosza więcej dla goebbelsiątek z wszelkich Deutsche Cwelle. Od razu im rura zmięknie.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń