sobota, 23 czerwca 2018

"Uchodźcy" - czyli nowy proletariat zastępczy sił postępu

Światowe lewactwo i cały tzw 'postępowy świat' zdradzony niecnie przez ludzi ciężko pracujących i zarabiających na siebie, wciąż poszukuje zgodnie z marksistowską dialektyką, PROLETARIATU, który wziąłby na sztandary walki o 'lepszy świat", No i wziąłby oczywiście wszystkie możliwe granty i benefity jakie można od społeczeństw wyłudzić, za swą bezkompromisowa walkę o poprawę losu ciemiężonego "proletariatu".

Głównym zajęciem pacanów od budowy 'wspaniałego świata" jest bowiem możliwość moralnego szantażu coraz bogatszych społeczeństw, obłudną i zakłamaną do szpiku kości retoryką. Notabene społeczeństw coraz bogatszych, dzięki zbiorowemu odrzuceniu przez większość społeczeństw idiotycznych idei kolportowanych przez bandy patologicznych łgarzy, z tytułami często gęsto profesorskimi, któreż to profesury, doktoraty czy nawet magisteria, uzyskali od takich samych oszalałych łgarzy.

Gdy od skompromitowanych idei spadkobierców myśli Marxa, Lenina, Stalina, Mao Tse Tunga czy Pol Pota ( i pomniejszych Fideli) z coraz większym obrzydzeniem odwracali się ludzie ciężko pracujący na swoje utrzymanie, ci niczym Wańka Wstańka znajdowali sobie coraz nowsze grupy rzekomo upośledzone, aby wyciągać kasę od szantażowanych społeczeństw. Bowiem w każdym społeczeństwie większość stanowią (niestety) naiwni głupcy i leniwi ignoranci, którzy się na te różne obmierzłe plewy łapią.

Po zażartej obronie krzywdzonych kobiet - porzuciły je na dworcu w Kolonii w Sylwestrową noc. Po wściekłej obronie środowisk lubujacych się w seksualnych aberracjach, ustepują krok za krokiem swoim nowym panom spod znaku półksiężyca. Wciąż szukają nowych 'ofiar' dla uzasadnienia swojego istnienia i potrzeby wyłudzania pieniędzy podatników na swoich podopiecznych. Pieniędzy wyłudzonych moralnym szantażem, którymi to pieniędzmi oczywiście oni będa zarządzać.

Ostatnią zdobyczą załganego lewactwa jako nowego proletariatu zastępczego, są tzw 'uchodźcy'. Oczywiście każdy o intelekcie choć nieco wyższym od umysłowo upośledzonego, zapóźnionego w rozwoju gimnazjalisty wie, że z tymi uchodźcami to jest jak w dowcipie o rozdawaniu samochodów na Placu Czerwonym w Moskwie. Nie samochodów, a rowerów, nie rozdawaniu, a ich kradzieży i nie w Moskwie, a w Leningradzie. Ale co tam. Profesorowie od krzywizny banana i wyższości prokreacyjnej rodzin homoseksualnych nad hetero - zawsze znajdą równych sobie intelektem albo równie pazernych na kasę podatników. Normalny człowiek widzi przecież nie żadnych uchodźców, a miliony zdrowych bysiów, w wypasionych ciuchach, zdążających do socjalnego raju, gdzie za nieróbstwo dostaje się zasiłki, a za gwałt na tubylcach, śmieszne wyroki w zawieszeniu. Normalni ludzie widzą niemal samych młodych mężczyzn, którzy zamiast bronić swych rodzin, porzucają je dla bezproblemowego życia z dala od mordowanych bliskich. Lewactwo i tzw postępowy świat na tych samych obrazkach widzi starców, kobiety i dzieci. Na tę dolegliwość to żaden okulista nie pomoże. To problem dobrego psychiatry.

 Wszyscy normalni widzą wychodzących z okrętów Sorosa czarnoskórych młodzieńców z państw srodkowo-afrykańskich, gdzie żadnych wojen akurat nie ma. Ci z mózgami zainfekowanymi lewacką propagandą widzą uchodźców z Syrii czy Iraku. Nie przekonują ich nawet raporty ONZtowskich agend, które podają, że w odbieranych z sorosowskich statków "uratowanych" u wybrzeży libijskich tłumów ludzi, uchodźcy stanowią max 4% odebranych od przemytników ludzi.

Nikt z tych "humanitarnych" szaleńców nie spyta nawet dlaczego te staki agend sorosa nie są aresztowane w portach zaraz po przywiezieniu 'towaru'. Przecież współdziałają zupełnie jawnie z z najgorszą moralnie mafią przemytników ludzi. Za pomoc w handlu ludźmi w każdym kodeksie karnym należy się natychmiast dożywocie. Bo to ciężka zbrodnia.
Nikt z tych idiotów nie zada prostego pytania. Dlaczego rzekomo uratowani przez sorosowskie okręty imigranci, nie są odstawiani do najbliższego bezpiecznego portu, jak stanowi miedzynarodowe Prawo Morskie! Ci ludzie łamią te prawo! Z wybrzeża Libii pomocnicy handlarzy ludźmi, w myśl międzynarodowego prawa, powinni rozbitków odstawić do Trypolisu, Benghazi, Aleksandrii, czy Tunisu. Tak nakazują od setek lat obyczaje morskie i miedzynarodowe prawo! Łamiacy miedzynarodowe prawo powinni gnić we więzieniach, a nie chodzić w glorii obrońców rozbitków. Zapewne oni nawet nie odpowiedzą karnie, gdy zamiast do najblizszego portu popłyna na Sycylię i ich okręt zatonie i będa setki ofiar. Soros na cos te 18 miliardów dolców wydał. I nie wydał ich na pomoc prawdziwym uchodźcom w prawdziwych obozach dla uchodźców.

Zatem retoryka lewactwa dla ich wyznawców zmienia się wtedy na - imigrantów. Że przecież imigranci nas ubogacają. Nie podają co prawda w jaki sposób, ale z dogmatami wiary się przecież nie dyskutuje. Ubogacają imigranci najechane społeczeństwa i już. A może a jużci.
Nie przeszkadza tym miłosnikom ubogacania nawet fakt, że są to imigranci nielegalni. Tak jak złodziej mojego portfela staje się jego nielegalnym posiadaczem, tak imigrant przekraczający granice nielegalnie,bez wizy, bez paszportu, jest wg prawa każdego kraju na świecie - przestępcą. Koniec kropka.
Uchodźcy to są w krajach sąsiednich rozdzieranych konfliktami państw. Syryjski uchodźca jest uchodźcą w Turcji, Libanie czy Jordani. Nie w Grecji, bo Grecja nie graniczy z Syrią. Wiem, że lewactwo i porabąni filozofowie typu środy czy innej senyszyn nie uwierzą w takie geograficzne brewerie, ale nie każdy człowiek ma sprany mózg lewacką czy poprawnościową ideologią, to i chora retoryka lewackich guru i ich żydowsko-węgierskiego ( z pochodzenia) sponsora - przekonuje coraz mniejszą ilość osób.

Lewactwo i siły tzw postępu sa  jednak skończonymi idiotami. Bez urazy. Też czasem myślałem, że w tym intelektualnym szaleństwie jest jakaś głębsza myśl, jakaś idea. Nie ma. Niewielka część tych 'geniuszy' to drobne cwaniaczki, które za ochłapy z pańskiego stołu będą wciskać kit niezorientowanym i naiwnym. Ale to zdecydowana mniejszość tłumu religijnych oszołomów. Tak, religijnych. Bowiem ich niewzruszona wiara w w załgane lewackie miazmaty może byc porównywalna jedynie do fanatycznej wiary islamskich fanatyków. Stąd zapewne taki zadziwiający ideoloiczny mariaż tych dwóch zdawałoby się krańcowo odległych grup świrów.
Tymczasem ci idoci podkopują gałąź na której siedzą, bo ich nowi islamscy przyjaciele podziękuja im w niedalekiej przyszłości w sposób, jaki tylko oni potrafia podziękować.
A drugi fakt ich idiotyzmu powoduje niezmącona radość na mym licu i patrzenie z optymizmem w przyszłość bez tych obłąkanych degeneratów. Bowiem swoimi zidiociałymi dogmatami swej lewackiej, fanatycznej wiary powodują, że zyskują z roku na rok ich polityczni i ideologiczni wrogowie. Za kilka juz lat po lewackich i poprawnościowych degeneratach w Europie nawet smród nie pozostanie. Juz nie tylko Europa środkowo wschodnia, ale i Włochy dołączają do grona państw rządzonych przez prawicę. Lewactwo traci wpływy państwo za państwem, a najbliższe wybory do europarlamentu będa ich Waterloo.
Tylko najgłupszy z najgłupszych swą działalnościa przysparza popularności i powoduje dojście do władzy swergo politycznego wroga. Gdybym nie wiedział jak parszywą persona jest niejaki Soros, to pomyślałbym że to dywersant prawicy w szegerach obłąkanego lewactwa.

Zgryźliwy vel Niedzisiejszy

8 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Po prostu widze co się dzieje. Węgry, Polska, Czechy, Austria, Włochy, Słowenia itd.
   Oraz wzrost wpływów FN we Francji czy powstanie AfD w Niemczech. To się dzieje.
   A to dopiero skromne początki. To, że lewactwo tego nie rozumie, to normalne. Ale że ludzie o podobno prawicowych poglądach, to już obciach.

   Usuń
 2. Włosi zaczęli nie przyjmować statków z imigrantami wyłowionymi przez lewackie NGO. Dla odmiany w Hiszpanii władzę objęło lewactwo i deklaruje otwartość na "ubogacenie". Szkoda. Gdyby żadne państwo europejskie nie przyjmowało tych statków to by się na nich kisili aż do usrania, może by się nawet zeżarli nawzajem. Może europejscy lewacy dobrowolnie udaliby się na te statki, aby służyć jako pokarm dla imigrantów. Byłaby to najwyższa ofiara w ich religii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najsmieszniejsze, że Hiszpanie którzy przyjęli tych 'biednych i pokrzywdzonych' najeźdźców byli w strasznym szoku, gdy na drugi dzień po zakwaterowaniu nachodźców , niemal wszyscy uciekli z ośrodka, do śmietników wyrzuciwszy ubrania otrzymane od Czerwonego Krzyża.
   Tych 'uchodźców' za to widziano tego wieczoru w nocnych klubach, gdzie płacili za drinki 100 eurowymi banknotami.
   Lewactwo, jak przecież wiesz, to nie ideologia, tylko stan umysłu.
   Umysłu wypranego z detergentami.

   Usuń
 3. Czcigodny Niedzisiejszy
  Wskazujesz na śmiertelne niebezpieczeństwo, zagrażające cywilizacji białego człowieka. I dobitnie udowadniasz, że te hordy barbarzyńców niczego by nie zdziałały bez pomocy lewackiej piątej kolumny. Zbyt głupiej by zrozumieć (jak dla nich, czynność niewykonalna), że w przypadku zwycięstwa islamskich najeźdzców ci ostatni zaczną od wyrżnięcia właśnie ich.
  Jako mający jakie takie pojęcie o historii Europy, przypominam sobie dzieje Półwyspu Iberyjskiego. Na początku XI wieku Arabowie podbili niemal cały ten półwysep, jedynie nad Zatoką Biskajską przetrwały dwa chrześcijańskie królestwa: Leonu i Nawarry. Przełomem okazał się rok 1212, kkiedy to zjednoczone siły hiszpańsko-portugalskie w bitwie pod Las Navas de Tolosa rozgromiły dwukrotnie liczniejszą armię muzułmańską. I od tej pory chrześcijański walec ruszył na południe a w roku wypłynięcia wyprawy Kolumba emirat Granady został zlikwidowany, co było końcem istnienia jakichkolwiek form państwowości arabskiej na Półwyspie Iberyjskim.
  Ja tego raczej nie dożyję, Ty masz szansę. Po prostu nie wierzę w to, że dzicz ze zdobyczy współczesnej cywilizacji umiejąca obsłużyć tylko kałacha, semtex i smartfona, była w stanie utrzymać na chodzie kalifaty Paryża czy Londynu. A wtedy z Europy Środkowej ruszy rekonkwista.
  Gratuluję kolejnego doskonałego tekstu i pozdrawiam najserdeczniej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie nazywam naszej cywilizacji cywilizacją Białego Człowieka. Glównie z przyczyn taktycznych. Po co się podkładac lewackim zbokom. I dawać im do ręki argumenty, jakoby prawica to z natury rasiści, nacjonaliści, szowiniści, naziści i faszyści. Oraz oczywiście, homofoby i islamofoby. U nich to bowiem taka zbitka wystepuje łącznie. Jak i jedyna u nich szara komórka, choc najczęściej jest to IPhone.

   Po drugie. Jakoś ta dzicz przetrwała w Arabii, Kaukazie, Indochinach i gdzie tylko dotarli. U nich nie licza się jednoski i słabi. Tylko silni przeżywają.Maja gdzies cły humanitaryzm naszej cywilizacji.

   Ich siła polega na zwierzęcej agresji i deptaniu słabszych, szczególnie ich własnych kobiet, które służą im jedynie do rodzenia zastępów jihadystów.

   Do walki z tą dziczą, trzeba zupełnie innych metod niż proponuje nawet prawica. Większość ludzi nie ma pojęcia z czym, tak naprawdę, z jakim rodzajem zagrożeń, ma do czynienia. I dlatego możemy tę walkę przegrać. Ignoranci nie rozumiejący natury wroga, zawsze nim przegrywają.

   Usuń
 4. Szanowni Panowie, widzi się powszechnie, iż "uchodźcy" to w większości młodzi chłopcy w wieku jak najbardziej poborowym, a przecież w razie wojny tacy idą walczyć, chroniąc w bezpiecznych miejscach kobiety i dzieci. I tu ktoś bardzo slusznie zauważył, że oni właśnie jadą na wojnę . Przeciwko nam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie sądzę. Dopiero w islamskiej Europie się radykalizują, bo tu islamski radykalizm nie jest w ogóle scigany, jak jest ostro ścigany np w Egipcie, Maroku, Algierii, Pakistanie, Jordanii czy był scigany w Libii Kadafiego, Iraku Saddama itp.

   Ci młodzieńcy przybywają tu z BW bo właśnie nie chcą się wyrzynać z sąsiadami. Chcą walczyć o lepsze zasiłki i dostęp do blondynek. Oraz o lepszy status w arabskich czy pakistańskich gangach narkotykowych. Ich interesuje tylko lekkie, przyjemne życie za friko.

   Dopiero gdy im się nie udaje zderzają się z realiami życia, degenerując się w międzyczasie, są łatwym pokarmem dla islamskich radykałów.

   Usuń