niedziela, 4 lutego 2018

Hucpy ciąg dalszy

„Gościa niedzielnego”, obecnie niszczonego przez księdza arcybiskupa TW „Dąbrowskiego”, redakcja nie czytuje. Ale do jednego z jego redaktorów mamy duży szacunek za żelazną logikę oraz wysoką kulturę wypowiedzi. Jest nim oczywiście ksiądz Henryk Zieliński, regularnie uczestniczący w sobotnich porannych dyskusjach politycznych, emitowanych przez TVP Info.
Z tydzień temu ksiądz Zieliński sformułował w tym programie przed ogólnopolską widownią myśl, dla redakcji i grona jej przyjaciół oczywistą. Stwierdził bowiem, że awantura o nowelizację ustawy o IPN jest tylko uwerturą do dzikiego ryku, jaki zostanie podniesiony, gdy w Polsce będzie procedowana „duża ustawa reprywatyzacyjna”.
Ponieważ hucpa w wykonaniu Żydów wszelkiej proweniencji trwa w najlepsze, ambasador Azari i jej podkomendni wydali oświadczenie:

https://wpolityce.pl/polityka/379636-zaskakujace-oswiadczenie-ambasada-izraela-zarzuca-polskim-mediom-antysemityzm-nie-mozemy-dluzej-milczec

w którym czytamy:
„Łączenie reakcji Izraela na nowelizację ustawy o IPN z kwestią reprywatyzacji jest jaskrawym przykładem antysemickiego fake newsa”.
Ponieważ klangor, jaki podniosą te kręgi podczas procedowania ustawy reprywatyzacyjnej być może są w stanie przewidzieć nawet Rychu VI i jego girlaski, wyjdzie wtedy na jaw, że w izraelskiej ambasadzie w Warszawie pracują same antysemitniki. Które swój antysemityzm spożyły z każdym okruchem macy.
Oczywiście ten „chór wujów” z entuzjazmem wspiera totalna Targowica. Dotychczasowe rekordy pobił niejaki Święcicki (linia ewolucyjna PZPR – UD – UW – PO):

http://niezalezna.pl/216065-posel-platformy-mowil-o-polakach-i-nagle-stwierdzil-mordowalismy-obecni-w-studio-oniemieli

Podczas „gadających głów” powiedział bowiem „mordowaliśmy, tylko nie zakładaliśmy obozów śmierci”.  Tak jadowitą antypolską kalumnią udało mu się zaskoczyć nawet prowadzącego ten program redaktora „Polszmatu”, co w ocenie redakcji jest większą sztuką, niż przepicie i spuszczenie pod stół oficera Armii Czerwonej.
Jak widać, totalna Targowica, choć płatna jest w „ojro”, to i po szekela się schyli.
Ale ostatnio wypowiedź zdumiewającą, i to jeszcze do tego pozytywnie, wygłosił niemiecki minister spraw zagranicznych Sigmar Gabriel:

http://niezalezna.pl/216086-niemiecki-msz-zabral-glos-w-sprawie-odpowiedzialnych-za-holokaust-antypolska-narracja-legnie-w-gruzach

który powiedział ni mniej, ni więcej:
„Zorganizowane masowe morderstwo zostało popełnione przez nasz naród i nikogo innego. Pojedynczy kolaboranci nic tu nie zmieniają.”
Zapewnił też, że nigdy nie miał wątpliwości, iż „niemieckie obozy koncentracyjne nie znalazły się w Polsce przypadkiem”, ponieważ Niemcy chcieli zniszczyć zarówno kulturę Polski, jak i doprowadzić do zagłady Żydów.
Trudno znaleźć przyczynę tej zdumiewającej prawdomówności, i to jeszcze niemieckiego polityka mówiącego o Polakach. Redakcja ma na ten temat jedynie hipotezę roboczą. Przypuszczamy, że w nowej – starej „wielkiej koalicji”, której jedynym spoiwem jest zwierzęcy strach przed AfD i nowymi wyborami, stanowiska wicekanclerza i MSZ obejmie SS-Oberschwein Schulz. Jeśli tak się stanie, to Gabriel na odchodnym w podziękowaniu wrzucił Makreli granat do szamba. W końcu, jeśli ona powiedziała mu, że ma go w sempiternie, mógł zripostować jej w myśl nieśmiertelnych strof Aleksandra hrabiego Fredry:
Za twe względy ja ci mogę
Do tej dupy wskazać drogę!
Takiego prezentu chyba nawet pisowskie asiory dyplomacji nie są w stanie zmarnować. Zaś Shitynie i jego parobkom radzimy:
- Niemiecki tramwaj odjechał. Więc przestańcie menele lać, schowajcie i pozapinajcie portki!
Ale znając adresata, nie mamy złudzeń, że posłuchają mądrzejszych. Bo jeśli nawet schowają, to na pewno nie przestaną.
A żeby Szanownym Czytelnikom zaostrzyć apetyt, w następnym wpisie przedstawimy pomysł na „dużą ustawę reprywatyzacyjną”. Nie jest on naszego autorstwa, więc możemy powiedzieć, że jest genialny w swej prostocie, a zarazem spełnia podstawowy warunek elementarnej sprawiedliwości. Czyli ani grosza dla żydowskich grandziarzy z American Jewish Congress, mających na rękach krew przynajmniej części swoich rodaków, pomordowanych na terenach okupowanej Polski.

Stary Niedźwiedź
Refael 72

10 komentarzy:

 1. Nie mogłem "dojść" jak Żydzi mogą domagać się zwrotu nieswojego majątku. Cały zachodni świat i nie tylko, raczej ma szacunek dla własności i prawa. Brak spadkobierców oznacza, że majątek przejmuje państwo. Koniec, kropka . A tym czasem Żydzi roszczą sobie prawo do majątku polskich obywateli, pochodzenia żydowskiego, tylko dlatego, że takiego pochodzenia byli ? WTF !!!
  Nie mogłem tego zrozumieć inaczej jak tylko zwykłe sk... syństwo. I kilka dni temu usłyszałem, być może o Michalkiewicza, że Żydzi mają inne pojęcie prawa własności, nie tyle imienne co plemienne. No tak ale w PL takie prawo nie obowiązuje (a gdzieś obowiązuje ?) !
  Nie jestem dobrej myśli, skoro udało się wziąć pieniądze od Szwajcarów, to dla czego nie od Polaków ? Jeżeli Matka Boska Częstochowska, (która jak wiadomo była Polką), nie załatwi nam jakiegoś cudu u Najwyższego to słabo to widzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny ASie
   Witam starą gwardię naszego forum komentatorskiego po dłuższej nieobrcności.
   Oczywiście masz świętą rację co do prawa spadkowego w cywilizowanych krajach.
   Gdyby mieszkający na przykład w Arizonie pan John Kowalski zmarł bezpotomnie nie pozostawiając testamentu, jego msjątek z mocy prawa odziedziczyłoby państwo (lub być może stan Arizona). A jeśli jakakolwiek polska organizacja rościłaby sobie rzekome prawo do spadku, tamtejszy sąd wyśmiałby takie urojenia. I tak to trzeba tłumaczyć Amerykanom, oczywiście bardzo grzecznie i spokojnie.
   Podzielam Twój niepokój z powodu poddania się Szwajcarów gangsterom z Kosher Nostra. I nie zaszkodzi poprosić o pomoc Boską.
   Jeszcze z pięćdziesiąt lat temu Hiszpanie czy Włosi pokłóciliby się z Tobą o narodowość Matki Boskiej. Znacznie prędzej dogadalibyście się w kwestii języka, w którym syczał wąż.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 2. Szanowna redakcjo,

  Agenci PIS chyba juz dzis sa ''wszedzie'' i wlasnie chyba zapewnili PISowi 3cia kadencje.Nie wiem czy jeszcze nad wisla znajdzie sie ktos kto dzis nie widzi jasno ze mamy na politycznej scenie podzial na partie Polska i niemiecka.

  W dodatku pisowska agentka w Izraelskiej ambasadzie zrobila taka zadyme ze niemiecka narracja afirmowana swiatu za setki mld marek od 50 lat wziela w leb i nawet niemieckie ministerstwo musialo wydac tak bolesny komunikat ze ''niemcy odpowiadaja za ludobojstwo podczas WWII''

  Do tego wszystkiego dzis kazdy dzis nad wisla kto powie ze ''za duzo sie wydaje na polityke historyczna'' bedzie mogl byc nazwany ''antysemita i polakozerca''.Moze w koncu zatrudnia profesjonalne agencje pijarowskie ...

  Brakuje i tylko zeby Polska oglosila przetarg na agencje ''prawniczo lobbigowa'' ktora pomoze odzyskac Polsce odszkodowanie za zniszczenia WWII.Oczywiscie w ''lobbig'' moga byc zaangazowane (tez) rozne ''organizacje'' ktorym odpali sie 10% od tego co dla nas odzyskaja. Lepsze 90% z czegos niz 100% z niczego choc watpie ze ktos dzis nad wisla powie ze to ''za drogo''.

  I do tego te ''prezety''... od sekretarza partii SwieciCiego i sKatiny -gdzie schowali Ryska ? tHuZka udalo sie im schowac na 3 dni lecz pozniej ''nadrobil'' Czy starczy na nowogrodzkiej szmpana ?

  Koncze zeby ''agent PISu'' tez mial przerwe ...;)

  wesol dzien
  PiotrROI  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny Piotrze

   Niestety chyba odrobinę przeceniasz zdolności rodaków do samodzielnego myślenia. Znam kilka osób z wyższym wykształceniem, którzy uważają, że PiS "łamie konstytucję" i "niszczy Polskę". I nie są to jakieś wykształciuchy po "gender studies", czy absolwenci Łysogórskiego Uniwersytetu Tipsologii i Pieprzenia w Eurobambus. Ale dwie lekarki i (o wstydzie!) dwóch inżynierów. A cała czwórka z oburzeniem odrzuca diagnozę, że są szkopskimi użytecznymi idiotami.
   Zgadzam się z Twoim wnioskiem, że ta Żydówka z ambasady to z kolei polska użyteczna idiotka. Bo wykazała bezmiar izraelskiego chamstwa w KAŻDEJ sprawie, która nie jest im idealnie obojętna. Tak więc nieunikniona mega zadyma o "dużą reprywatyzcję" będzie na szczęście KOLEJNĄ erupcją ich arogancji i bezdennej pogardy dla gojów.
   Słusznie piszesz, że niemiecki MSZ tą wypowiedzią Gabriela spuścił w klozecie kilkadziesiąt miliardów marek, od ponad sześćdziesięciu lat wydawanych na promocję łgarstwa o Niemcach będących ofiarami kosmitów zwanych "nazistami". Gdyby taki tekst wygłosił niejaki Junkers, byłoby oczywiste, że nawalił się w cztery Kwachy. Ale nie mamy pojęcia, co skłoniło Gabriela do podania Napolionowi takiego prezentu na platynowej tacy, wysadzanej brylantami. Stąd nasza hipotaza, że straci wicekanclerstwo plus MSZ, więc na odchodnym naszczał Makreli do zupy. Czy masz lepsze wyjaśnienie?
   Z wynajęciem zawodowców z pierwszej gildii do wycyckania z IV Rzeszy reparacji wojennych masz doskonały pomysł, Za 10% prowizji, czyli kilkadziesiąt miliardów, to czyba najlepsza na świecie kancelaria gotowa by była nawet w całości się wychrzcić. Tak samo najęcie speców od piaru i legislacji jest konieczne na przedwczoraj.
   Już kilka miesięcy temu niezrzszony poseł Winnicki powiedział z mównicy podczas sesji plenarnej sejmu, że największym sprzymierzeńcem PiS jest Grzechu Shityna, bo nikt lepiej i szybciej nie zaorze tej szajki.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 3. http://niezalezna.pl/216181-minister-edukacji-izraela-przyjedzie-do-polski-twierdzi-ze-przyszlosc-mozemy-napisac-razem - i pytanie wpuścić czy zakaz wjazdu dla takiego. Jak wpuszcza nasra nam ponownie i dalej bedą robić swoje. Ale obawiam się ze w MSZ były zmiany ale nie aż tak dobre żeby zareagować na takiego typa odpowiednio.
  Kaszub.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szanowny Kaszubie
   W kwestii, że przyjechałby jedynie po to, by ponownie nasrać nam na głowy, masz co najmniej 100% racji. Jak i co do tego, że w MSZ szambelan musi wybrać starannie złogi po Benku Lewartowie aż do samiutkiego dna tego szamba. Ale sprawa wizyty ministra z innego kraju na szczęście nie jest rozstrzygana na szczeblu referenta. I jak podali u Karnowskich:
   https://wpolityce.pl/polityka/380014-nasz-news-izraelski-minister-oswiaty-naftali-bennett-jednak-nie-przyjedzie-do-polski
   ta wizyta została odwołana. Nie wiadomo jeszcze, z czyjej inicjatywy. Ale na pewno dobrze się stało.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  2. Robi sie coraz weselej. Pociesza mnie iż nie dożyli tego syfu moi dziadkowie. Obawiam się iż w tej sytuacji oboje by to skomentowali dosadnie, ale po takim wiadrze pomyj, stan przedzawałowy bynajmniej u babci byłby gwarantowany :/. Najgorsze iż calej tej hucpie przyglądają się jeszcze ostatnie ofiary tych zbrodni. Zastanawiam się czy żałują iż pomagali czy dalej są przekonani ze tak trzeba było. W swoim imieniu moge powiedzieć jedynie iz po tylu dramatach, gdybym musiał przeżyć zapewne nie umiałbym wybaczyć takich zniewag . Ale mam nadzieje iż wśród ocalonych są ludzie potrafiący to znieść, i dać świadectwo prawdzie, za co należy się im wielki szacunek i podziw, niebo im pisane.
   Kaszub

   Usuń
  3. Szanowny Kaszubie
   Póki ci ostatni świadkowie czasu II WŚ na ziemiach polskich jeszcze żyją, trzeba te ich świadectwa ponagrywać, a cały zbiór gromadzić i przy każdej nadarzającej się okazji prezentować poza naszymi granicami. Ale w tym celu dziennikarze i historycy muszą ruszyć leniwe tyłki i do tych staruszków dotrzeć. Jakiś instytut, który miał się tym parać za ok 100 mln. zł rocznie, dopiero po tej żydowskiej napaści zaczął coś majstrować w internecie, a nie jak dotychczas, głównie wypuszczać gazy cieplarniane.
   Szczególnie cenne są świadectwa tych Żydów, którzy przeżyli wojnę na terenie Polski, a obecnie mieszkają w Izraelu czy w Stanach i do tego skłonni są opowiedzieć prawdę o tamtych czasach. Że okrągłostołowa łobuzeria tego nie robiła, to oczywiste. Ale Dupa Wołowa trymała w Stanach na stanowisku ambasadora arcykanalię Schnepfa. I jeszcze ta pierdoła "tłumaczyła", że przecież jego dzieci muszą skończyć rok szkolny, bo inaczej tatełe by płakał.
   W MSZ potrzebne jest takie sprzątanie po Benku Lewartowie i Rosatim, że w porównaniu z nim uprzątnięcie stajni króla Augiasza było tylko powierzchownym odkurzaniem.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 4. Kiedyś pisałem o braku sprytnego PR u Pisiorów i przy okazji ustawy o IPN to znów wyszło. Po co było to ogłaszać w ten dzień ? Można było poczekać i 2-3 miesiące nawet, przecież wiadomo ponoć było (MSZ dawał cynk), że coś jest na rzeczy. Chcieli coś zamanifestować ? A z drugiej strony, jak mamy uzbrajać naszą armię to może wystarczy coś kupić w Izraelu i przy okazji zażądać uciszenia sprawy. Janecki tak powiedział w klubie Ronina i wydaje się to rozsądne. Co jak co ale starozakonni kasiorę liczyć umieją a i te swoje "zabawki" mają nie najgorsze chyba ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czcigodny ASie
   Jeśli chodzi o PiS, to poza PR, o pomstę do nieba woła ich legislacyjne partactwo i byk za bykiem w polityce zagranicznej. Parszywym banderowcom do niedawna włazili do tyłka, a w relacjach z Łukaszenką (z Białorusinami nie mamy zapapranej historii) szturchają go TV Biełsat młodszej Romaszewskiej. Od studiujących na moim wydziale polibudy Białorusinów wiem, że tej szczekaczki niemal nikt tam nie ogląda.
   Swego czasu Antek Policmajster rozważał zakup w Izraelu kilkudziesiąciu przechodzonych F 16. I wymyślił te cztery okręty podwodne. Za to w sprawie zakupu kilkudziesięciu śmigłowców zamiast tych francuskich nielotów nie kiwnął palcem. Szczęście, że tego debila wreszcie udało się wykopać z MON.
   Coś ze zbrojeniówki w Izraelu można kupić. Choćby amunicję bądź rakiety, które by się imały najnowszych rosyjskich czołgów.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń